Vand doua seturi jante pe 15 in stare fff buna, unul ENZO H (merge pe FORD, etc), si celalalt nu stiu exact modelul (merge pe VAG), dar voi pune poze cu ele. La aceste jante pot da cauciucuri d iarna semperit sau de vara kleber/firestone.
Fiecare set in parte e 300 eur cu tot cu cauciucuri

Poza Enzo H:
http://www.e-pneumatiky.cz/imggalery/enzo_h-v.jpg
Al doilea model il atasez maine.
Contact: 0723912133
Bafta!