Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand jante! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/17894-vand-jante.html)

CataNOS 25-05-06 01:14

Vand jante!
 
Vand doua seturi jante pe 15 in stare fff buna, unul ENZO H (merge pe FORD, etc), si celalalt nu stiu exact modelul (merge pe VAG), dar voi pune poze cu ele. La aceste jante pot da cauciucuri d iarna semperit sau de vara kleber/firestone.
Fiecare set in parte e 300 eur cu tot cu cauciucuri :)
Poza Enzo H: http://www.e-pneumatiky.cz/imggalery/enzo_h-v.jpg
Al doilea model il atasez maine.

Contact: 0723912133

Bafta!

CataNOS 25-05-06 09:12

Re: Vand jante!
 
1 Attachment(s)
Al doilea model de jante:

P.S. Sunt chiar jantele de pe masina :)

CataNOS 25-05-06 17:04

Re: Vand jante!
 
up................................................ .................................................. ..

Catalin_cp 26-05-06 15:37

Re: Vand jante!
 
ma intereseaza jantele alea ale tate Dezent, cele pe 15!, cred ca se potrivesc si la fabia nu? As vrea sa le iau dar fara cauciucuri
0729988454

bob 26-05-06 17:19

Re: Vand jante!
 
in cate prezoane sunt ENZO H?

CataNOS 26-05-06 22:58

Re: Vand jante!
 
5 prezoane

CataNOS 26-05-06 23:00

Re: Vand jante!
 
Quote:

Originally Posted by Catalin_cp
ma intereseaza jantele alea ale tate Dezent, cele pe 15!, cred ca se potrivesc si la fabia nu? As vrea sa le iau dar fara cauciucuri
0729988454

Ok, vei primi un tel in cursul zilei de azi (sambata).


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning