![]() |
Vand jante!
Vand doua seturi jante pe 15 in stare fff buna, unul ENZO H (merge pe FORD, etc), si celalalt nu stiu exact modelul (merge pe VAG), dar voi pune poze cu ele. La aceste jante pot da cauciucuri d iarna semperit sau de vara kleber/firestone.
Fiecare set in parte e 300 eur cu tot cu cauciucuri :) Poza Enzo H: http://www.e-pneumatiky.cz/imggalery/enzo_h-v.jpg Al doilea model il atasez maine. Contact: 0723912133 Bafta! |
Re: Vand jante!
1 Attachment(s)
Al doilea model de jante:
P.S. Sunt chiar jantele de pe masina :) |
Re: Vand jante!
up................................................ .................................................. ..
|
Re: Vand jante!
ma intereseaza jantele alea ale tate Dezent, cele pe 15!, cred ca se potrivesc si la fabia nu? As vrea sa le iau dar fara cauciucuri
0729988454 |
Re: Vand jante!
in cate prezoane sunt ENZO H?
|
Re: Vand jante!
5 prezoane
|
Re: Vand jante!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning