Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-13, 10:18   #16
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Accident Paul Walker

Quote:
Originally Posted by Alex30 View Post
Nu inteleg de ce dar totusi incerc...toata lumea il plange pe Paul si toata lumea RIP Paul dar de prietenul lui din masina nu a specificat nimeni nimic. Asta e popularitatea, esti faimos,esti vorbit...nu esti faimos...pa.Urat din punctul asta de vedere...


Sa le fie tarana usoara la amandoi si Dumnezeu sa ii odihneasca in pace!
Pai daca nu a auzit nimeni de el,ce vrei? Tu daca nu ai auzit niciodata de X ... vorbesti de el ?
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 03-12-13, 10:48   #17
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: Accident Paul Walker

Carrera....nu are sasiu si caroserie de carton.....e totusi conceputa pt circuit, asa ca nu se dezintegreaza asa usor.....si la cum arata masina...cred ca avea pe putin un 180-200...
JDV is offline   Reply With Quote
Old 03-12-13, 11:04   #18
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Accident Paul Walker

Un sofer bun, profesionist, care a mers si poate sa mearga pe circuit la orice ora vrea el, nu ar trebui cumva sa fie caracterizat prin faptul ca nu merge ca un inconstient pe un drum public ?

Unde sunt replicile de la celelalte accidente, daca era un copil/baba/caine/musca/masina langa acel copac ?
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 03-12-13, 13:06   #19
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,417
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Accident Paul Walker

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Pai daca nu a auzit nimeni de el,ce vrei? Tu daca nu ai auzit niciodata de X ... vorbesti de el ?
Cum sa nu se auda de el ? Era PILOT la formula sau la curse din ce am auzit eu...Si odata ce el a fost la volan si nu Paul e clar ca ati auzit de el,nu ? Adica asta era 100% sigur ca Paul nu era singur in masina...
__________________
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-13, 13:16   #20
ReleaseD
Dacia Driver

Stage 4
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 187
Member of:
[DACIA]
Default Re: Accident Paul Walker

Da-o naibii de treaba....era sau nu era cunoscut...ce mai conteaza. Odihneasca-se in pace amandoi.
Cat despre Paul un singur cuvant am de spus: Păcat!
ReleaseD is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -