Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accidente (https://forum.4tuning.ro/451-accidente.html)
-   -   Accident Paul Walker (https://forum.4tuning.ro/451-accidente/395993-accident-paul-walker.html)

alynex 01-12-13 09:47

Accident Paul Walker
 
2 Attachment(s)
Actorul Paul Walker, in varsta de 40 de ani, cunoscut pentru rolul sau din „The Fast and The Furious”, a murit sambata dupa-amiaza intr-un accident de masina, potrivit TMZ.

Paul Walker, in varsta de 40 de ani, era pasager intr-un autoturism Porsche condus de catre un prieten al actorului.
Soferul a pierdut controlul autovehiculului si a iesit de pe carosabil in Santa Clarita, in nordului orasului Los Angeles.

Potrivit site-ului TMZ, masina a lovit un copac, apoi a explodat. Politia locala a declarat ca viteza a fost una dintre cauzele accidentului.

Dupa moartea lui Paul Walker, TMZ a facut public un clip cu actorul, surprins cu 30 de minute inaintea accidentului, chiar langa masina in care si-a gasit sfarsitul, un Porsche Carrera GT, din 2005.
Clipul a fost facut la un eveniment auto, organizat de Walker in scop caritabil, prin origanizatia Reach Out Worldwide, pe care o patrona. El incerca sa stranga fonduri pentru victimele taifunului care a lovit statul Filipine.

Ironic cum si-a petrecut viata tot pe langa masini si a ajuns sa sfarseasca in una...

Surse

AndreiHTX 01-12-13 09:58

Re: Accident Paul Walker
 
Nu stiu altora dar mie tot nu-mi vine sa cred..

adrian_drift_king 01-12-13 10:19

Re: Accident Paul Walker
 
Am si acum un gol in stomac de cand am vazut prima stire.
Pacat era prea tanar.

R.I.P.

lovenady 01-12-13 10:40

Re: Accident Paul Walker
 
1 Attachment(s)
cm spune si andrei ,nici mie nu imi vine sa cred ca a murit , a fost unul dintre actorii care m-au influentat ,el ,van diesel , jason sthaton . Pacat ,pacat si de urmatoarele fast and furious . :sad:

Express 01-12-13 11:04

Re: Accident Paul Walker
 
Cred ca mare parte din forumul asta, si nu puteti sa ma contraziceti, si-au inceput pasiunea pentru tuningul auto din cauza filmelor in care Paul juca. Actorul acesta cred ca ne-a influentat pe toti intr-un mod pozitiv. Ironic modul in care a murit, iar eu, sincer, cred ca seria Fast and Furious nu va mai continua fara el. Din cate am inteles, la FF7, filmarile nu s-au incheiat, deci va fi ultimul film in care il vom putea vedea, macar pentru o scurta parte.

Il admir nu numai din cauza seriei FF, ci si el ca om, citind interviuri de-a lungul anilor am ajuns la concluzia ca era un om asemanator unui inger.

Dumnezeu sa te odihneasca, iar asa cum spunea un bun prieten, Cel de Sus a avut nevoie de un sofer!

dilimakess 01-12-13 12:28

R.I.P Paul Walker
 
1 Attachment(s)
R.I.P Paul Walker Fast and Furious series will not be the same without you

alynex 01-12-13 12:32

Re: Accident Paul Walker
 
Cum spune si Express, si pe mine m-a influentat mult.De la el am invatat cei Skyline si pasiunea pentru masinile japoneze tot de la el am prinso.

Odihneasca-se in pace.

3-DB4421 01-12-13 13:17

Re: Accident Paul Walker
 
1 Attachment(s)
R.I.P Paul Walker.

fazekasnfs 01-12-13 14:03

Re: Accident Paul Walker
 
R.I.P BRAIEN :((

ViorelP 01-12-13 14:36

Re: Accident Paul Walker
 
R.I.P. Frumos ar fi sa ne strangem toti zilele acestea sa aprindem o lumanare. Cu totii am invatat multe de la el. Nici nu stiam ce e skyline pana sa apara furios si iute.

radu715 01-12-13 14:38

Re: Accident Paul Walker
 
R.I.P. Brian O'Conner

JDV 01-12-13 14:56

Re: Accident Paul Walker
 
Macar a murit fericit...voi ce ati alege...sa muriti la 220 la ora...sau macinati de cancer pe un pat de spital?

ViorelP 01-12-13 15:01

Re: Accident Paul Walker
 
Da omule dar nu la 40 de ani !!!...Mai avea multe lucruri de aratat :sad:

Budy_ 02-12-13 21:21

Re: Accident Paul Walker
 
Eu sunt de parere ca nu a murit intamplator.
Sigur s a vrut moartea lui.
Prima impoteza spune ca au pierdut lichidul de la servo si nu a mai putut fi controlata..dar cel care o conducea era pilot profesionist..stia cum sa o redreseze si sa opreasca. In fine.
R.I.P

Alex30 03-12-13 09:12

Re: Accident Paul Walker
 
Nu inteleg de ce dar totusi incerc...toata lumea il plange pe Paul si toata lumea RIP Paul dar de prietenul lui din masina nu a specificat nimeni nimic. Asta e popularitatea, esti faimos,esti vorbit...nu esti faimos...pa.Urat din punctul asta de vedere...


Sa le fie tarana usoara la amandoi si Dumnezeu sa ii odihneasca in pace!


All times are GMT +2. The time now is 20:49.

- Copyright 2024 4Tuning