Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-10-11, 05:05   #16
Alex4u
Dacia Driver

Stage 5
 
Alex4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,591
Member of:
[DACIA]
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Stati mah linistiti ,,,,,cefe late la politie nu prea ii vezi sa mearga ....nu le sta in caracter
Depinde ce intelege initiatorul prin ceafa lata...
Alex4u is offline  
Old 12-10-11, 07:11   #17
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Quote:
Originally Posted by RIcKO View Post
Stati mah linistiti ,,,,,cefe late la politie nu prea ii vezi sa mearga ....nu le sta in caracter
eu ce ziceam tocmai de asta se teme si el acu'

PS: Alex banuiesc ceva de genu:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	p38.JPG
Views:	145
Size:	193.3 KB
ID:	2182875  

Last edited by lord_wader; 12-10-11 at 07:17.
lord_wader is offline  
Old 12-10-11, 10:46   #18
JUST-DO-IT

Stage 5
 
JUST-DO-IT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 657
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

din cauza gandirii inguste a catorva ,toti avem de pierdut...
daca omu ti-o oferit 100 ron pt un pct de vopsea(tu daune nu aveai) ,era pacat sa-i refuzi( cash omule,nu povesti cu acceptu /refuzu de plata de pe la asiguratori)...te-ai mai si dat la el cu spray si mangaiere ,aiurea combinatia asta ....acu e posibil sa risti un dosar pt vatamare sau atac la persoana parca se cheama...ti-ai batut cuie in talpa singur...
__________________

-----Cumpar Gotti R17------
Cumpar 2 gume 195 50 15--Urgent !!!
Bmw 318 i---------Own
Dacia 1310---------Own
_________________________
-Driving sideways ,is a way of life !
JUST-DO-IT is offline  
Old 12-10-11, 18:43   #19
ionutandrei

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 31
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

In primul rand eu nu am deschis acest topic pentru a fi luat la misto.In al 2 lea rand ,da.Am o problema.Uneori nu ma pot stapani.Tocmai din cauza acestor specimene de care m-am saturat si care pur si simplu nu au ce cauta pe un domeniu public.Degeaba ma judecati voi pe mine.Daca stati sa ganditi putin problema v-ati da seama ca el este vinovat in mare parte.Nu am dat "miseleste".Dar eu cred ca este o diferenta mare intre un pusti de 19 ani,1.76 si 55 de kg si un animal de aproape 100 de kg...Iar cel care se lauda ca are pistol cu bile....stai linistit...nu esti singurul...Asta ca sa ma laud si eu...ca vad ca e la moda.In principiu am "cerut" ceva si m-am ales cu altceva.Va multumesc tuturor!!!
ionutandrei is offline  
Old 12-10-11, 18:44   #20
ionutandrei

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 31
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Quote:
Originally Posted by lord_wader View Post
eu ce ziceam tocmai de asta se teme si el acu'

PS: Alex banuiesc ceva de genu:
Stai linistit.Nu are ce sa-mi faca...In casa nu o sa intre.
ionutandrei is offline  
Old 12-10-11, 19:49   #21
acatalin

Stage 2
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 49
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Cred ca cea mai buna varianta pentru tine era sa ia ala o bata din masina si sa-ti dea numai in cap pana te baga in spital eu sigur asa as fi facut. Mai ai si tupeu sa postezi pe forum si sa faci pe victima patruclasistule. Aveam si eu o zi fericita daca citeam ca apoi te-a batut ala de nu te-ai mai sculat de jos. Tarani de-astia ca tine trebuie extirpati din societate eventual gazati. Femeia aia nu era obligata sa stea la discutii cu tine si tu sa faci pe Schumacher retardatule. Trebuia sa te duci la politie nu sa faci tu pe masina de politie. Da patruclasistii ca tine fara educatie nu au de unde sa stie legislatie ca au luat carnet pe spagi. Mi-ar placea sa dau de tine pe strada sa-ti bag spray paralizant pe gat pana te sufoci.

Last edited by acatalin; 12-10-11 at 19:55.
acatalin is offline  
Old 12-10-11, 21:30   #22
ionutandrei

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 31
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Quote:
Originally Posted by acatalin View Post
Cred ca cea mai buna varianta pentru tine era sa ia ala o bata din masina si sa-ti dea numai in cap pana te baga in spital eu sigur asa as fi facut. Mai ai si tupeu sa postezi pe forum si sa faci pe victima patruclasistule. Aveam si eu o zi fericita daca citeam ca apoi te-a batut ala de nu te-ai mai sculat de jos. Tarani de-astia ca tine trebuie extirpati din societate eventual gazati. Femeia aia nu era obligata sa stea la discutii cu tine si tu sa faci pe Schumacher retardatule. Trebuia sa te duci la politie nu sa faci tu pe masina de politie. Da patruclasistii ca tine fara educatie nu au de unde sa stie legislatie ca au luat carnet pe spagi. Mi-ar placea sa dau de tine pe strada sa-ti bag spray paralizant pe gat pana te sufoci.
De unde stii tu ca sunt "patruclasist" ???De unde stii tu ca am luat carnetul pe spaga?De unde stii ca ai putea sa-mi bagi spray pe gat?? ) Si inca ceva : retardat esti tu.Daca aii fi mai destept ca mine asa cum te consideri nu m-ai fii amenintat.Dar in spatele calculatorului toti sunteti baietasi de cartieri,ceafa lata sau mai stiu eu cum...Esti destept ca un bec ars.Cum poti sa spui ca femeia aia nu era obligata sa stea de vorba cu mine mai infectule? Atunci zi-mi unde stai.Intru cu masina in tine sau te calc pe trecere si dupa aia plec.Ca doar nu sunt obligat sa discut cu tine...Esti prea prost pt secolul asta.Imi cer scuze ca te-am jignit dar asta e adevarul.
ionutandrei is offline  
Old 12-10-11, 21:34   #23
ionutandrei

Stage 1
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 31
Default Re: M-a lovit si a fugit!!!!!

Rog un moderator sa stearga topicul deoarece a ajuns un topic de polemica,in niciun caz un topic in care un utilizator pune o intrebare si i se raspunde asa cum ar trebui.Multumesc comunitatii 4tuning pt "ajutorul" acordat.
ionutandrei is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -