Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 02-01-12, 14:03   #841
Bogdan.vl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 673
Member of:
[Shadows Racing Team]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Vezi ca l-ai pus de 2 ori pe primul )

Oare a mai apucat ala anu` nou...?


Iar ala...oare cum vedea cu lumanarile alea in loc de faruri...?
Bogdan.vl is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 14:45   #842
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Am impresia ca e si camera devina putin, darrrrrrrrrrrrrrrr sunt si multi ce e drept care conduc cu lumina slaba

Copy paste vinovat

Uite si filmul lipsa



+ 1

Nasol momemnt....

__________________
捷达 mkII 使用一点八升`` ``初恋
TazMan is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 14:57   #843
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,886
Member of:
[Moderators]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Quote:
Originally Posted by Robert Coca View Post
la ultimul accident cine este vinovat?
Quote:
Originally Posted by viruszatu1 View Post
cel cu taxi care nu s`a asigurat cand a efectuat manevra ..
Quote:
Originally Posted by bodyn View Post
pai cel cu loganul nu s-a asigurat la virare,
De la minim două maşini, nu se numeşte coloană?

Din ceea ce pot observa eu, Logan-ul se pregătea de manevră cu mult timp înaintea grăbitului. Bineînţeles că ţi se poate întâmpla oricând o astfel de figură pentru că tu nu-l vezi pe ăla de după prima maşina dacă doreşte să semnalizeze!

Tocmai d-aia nu este indicat să faci astfel de depăşiri!


P.S. Iau în calcul faptul că pot greşi aşa că accept critici dacă există!


La mulţi ani!
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 15:12   #844
Bogz02
Competitor CNCA

Stage 5
 
Bogz02's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 451
Member of:
[2 Roti]
[4Wheels]
[Competitor CNCA]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Amandoi sunt de vina in cazul accidentului cu Loganul langa benzinarie...
NU-i suport pe idiotii care traverseaza fara macar SA INTOARCA CAPUUUL !!!! Bine a patit nenea ala, asa ii trebuia, si sper sa fii trait, sa priceapa odata pentru Dumnezeu ca te asiguri, apoi traversezi, ca nu ti-a luat ma-ta strada...
__________________

Last edited by Bogz02; 02-01-12 at 15:15.
Bogz02 is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 17:23   #845
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Unul singur este vinovat si nu imi dau seama cum de nu v-ati prins inca..
Loganul nu avea voie sa intoarca/intre acolo....avea interzis ( este si semnul prezent in video) sa intre in benzinarie. Pe acolo se iese din benzinarie

On:





Ce inseamna sa ai tractiune spate.....

TazMan is offline   Reply With Quote
Old 02-01-12, 18:45   #846
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

.........

TazMan is offline   Reply With Quote
Old 04-01-12, 22:10   #847
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

.............



......o mica compilatie cu sinucigasi



7 morti in noaptea de revelion...deabia pe data de 3 ianurie au fost gasiti...

TazMan is offline   Reply With Quote
Old 05-01-12, 20:00   #848
TazMan

Stage 5
 
TazMan's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 2,040
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Bine ca a reusit macar sa o mai franeze cat de cat...



Bulanos mare...



HAHAHAHHAHAHHAHAHA PROSTUL ANULUI 2012


Last edited by TazMan; 05-01-12 at 20:03.
TazMan is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 00:57   #849
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

https://www.youtube.com/watch?v=FhVGe...&feature=share

Foarte inspirat soferul
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 11:09   #850
vladpvs

Stage 5
 
vladpvs's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,137
Member of:
[VW]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Cat noroc ....


vladpvs is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 11:50   #851
Bogz02
Competitor CNCA

Stage 5
 
Bogz02's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 451
Member of:
[2 Roti]
[4Wheels]
[Competitor CNCA]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

A fost pus pe pagina trecuta, de TazMan
Bogz02 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 12:02   #852
vladpvs

Stage 5
 
vladpvs's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,137
Member of:
[VW]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Abia acum l-am vazut, era pus de pe liveleak si nu mi s-a incarcat, imi cer scuze Oricum, uitandu-te periodic la filmulete de genul, te face sa te gandesti de 2 ori inainte sa apesi prea tare acceleratia...
__________________
VW Polo GTI 1.8T powered by REVO Technik +400hp


vladpvs is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 12:42   #853
Bogz02
Competitor CNCA

Stage 5
 
Bogz02's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 451
Member of:
[2 Roti]
[4Wheels]
[Competitor CNCA]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Intrebare: De ce in Rusia, masinile care vin cu ABS din fabrica, le este scos, si practic aproape toate masinile din trafic nu au ABS? Unde este logica, incerc sa o prind, dar imi scapa...
Bogz02 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 14:17   #854
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Quote:
Originally Posted by Bogz02 View Post
Intrebare: De ce in Rusia, masinile care vin cu ABS din fabrica, le este scos, si practic aproape toate masinile din trafic nu au ABS? Unde este logica, incerc sa o prind, dar imi scapa...
Multi oameni cred ca franarea fara ABS este mai eficienta. Si este adevarat numai in cazul in care stii ce faci, ai cunostinte de pilotaj si ai habar sa nu blochezi aiurea rotile in orice situatie. Soferul de rand cand se sperie se infige in frana, blocheaza rotile si se duce sanie; tocmai pentru cazurile astea a fost inventat ABS-ul si se pune in serie pe orice masina decenta. Rusii probabil se cred toti piloti.
De fapt e simplu sa-ti dai seama: masinile de curse n-au sisteme de siguranta, masinile de strada au.
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 06-01-12, 14:58   #855
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,886
Member of:
[Moderators]
Default Re: ACCIDENTE II (DIN TOATA LUMEA)

Quote:
Originally Posted by 22VIN View Post
[...]
De fapt e simplu sa-ti dai seama: masinile de curse n-au sisteme de siguranta, masinile de strada au.
Tocmai d-aia se şi numesc piloţi!


Oricum, nu ştiu cât de adevărată este treaba cu ruşii şi renunţatul la ABS...
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -