Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-09, 13:58   #1
W R S

Stage 5
 
W R S's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 347
Member of:
[AUDI]
Default vreau Un service bun.

Acum 2 seri accident pe DN pe centura Ploiestiului , ma duceam la munte , Stateam frumos la rosu,ca in atatia ani de cand se lucreaza acolo nu au fost in stare sa termine sa dea drumu` la 2 benzi macar...trosc m-a lovit din spate un tir... Aripa stanga spate dupa parerea mea ireparabila haion portbagaj stop si bara , din ce se vede e doar atat lovit.

Masina mea are CASCO si decat pe asigurarea lui ar fi mai bine sa o repar pe casco al meu .

As vrea sa o repar cat mai bine daca se poate sa nu se vada ca a fost lovita , tocmai d-aia vreau si eu service-uri unde ati reparat masinile si ati fost deplin multumiti.Costurile reparatiei nu conteaza,doar calitatea.

Astept raspunsuri Multumesc.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_5205.JPG
Views:	177
Size:	431.4 KB
ID:	927632  
__________________
->Reparatii Turbosuflante 0754.455.425
W R S is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 19:00   #2
animalutz
VW Driver

Stage 5
 
animalutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,203
Member of:
[Street Gambler]
[VW]
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: vreau Un service bun.

Pai oricum , daca ai asigurare CASCO , masina iti va fi reparata in baza politei tale CASCO , iar firma de asigurari unde ai tu polita isi va recupera banii de la firma de asigurari unde are polita RCA cel care te-a lovint din spate . Eu imi repar masinile intr-un singur loc si sunt super multumit . Problema e ca service-ul este in Rm. Valcea . Se numeste Nurvil , iar adresa lor de net este www.nurvil.ro . In Bucuresti as mai sti un loc, se numeste Auto Motor Group , este in incinta Politehnicii , iar ca date de contact ar fi :
Bucuresti,
Splaiul Independentei 313, Sector 6
Tel/Fax: 0722-166947

Sper sa ai spor la reparat !
__________________
///Alpine DVA-9965 , Micro-Precision 7.28MKIII , Micro Precision Z-170 MKIII , Brax Matrix X2400.2 Graphic Edition Chrome ,Phase Aliante SI 12 Limited, Brax X2000.2 Graphic Edition Platinum , Brax PowerCap , Aurix , STP , Dynamat , Exide PowerCell - VW Passat B6
AUDIOPIL - Echipamente Car-Audio.
[URL="http://www.audiopil.ro"]
animalutz is offline   Reply With Quote
Old 30-05-09, 18:13   #3
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: vreau Un service bun.

de cei din Politehnica am auzit si eu , nu am fost vreodata la ei ,dar am auzit ca sunt seriosi ,mai ales pe parte de tinichigerie.am avut 2 masini facute de ei si aratau bine, la linie tot etc..si lucreaza si cu societati de asigurare.
KAY_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -