Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-08, 23:33   #1
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Exclamation Hotii

Deja ma dispera hotzii astia tampiti a inceput sa se fure si la noi la greu. Acuma am venit de afara si tocmai am costat ca am ramas fara sticla de oglinda!!! sunt super nervos deja e a treia oara ... nu sti cine o putea fi nu am nici cea mai mica idee si nici nu stiu ce sa mai fac! Ma gandesc sa ma duc la politie, dar nu stiu cu ce o sa ma ajute la cat de bune sunt serviciile noasstre, sau sa-mi pun o alrma care nu stiu cat de mult ma va ajuta, mai mult pe vecini!! ORICUM trebuie sa fac ceva neaparat! NU SE MAI POATE ASA! :e vil:
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:36   #2
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Hotzii

de 3 ori ti-a furat sticla de la oglinda?
mosky is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:37   #3
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Default Re: Hotzii

odata au rupt oglinda cu tot si au furat motorasu, odata numa au rupt oglinda si au spart sticla si acuma nu mai am sticla INEBUNESC...JUR!!!!!!!
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:41   #4
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Hotzii

aiurea. fa casco si te-ai scos. pot sa til fure zilnic ca il schimbi a doua zi! :P
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:41   #5
tuner_cata_05
Nissan Driver

Stage 5
 
tuner_cata_05's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 516
Member of:
[2 Roti]
[Nissan]
Default Re: Hotzii

Quote:
Originally Posted by sergomet View Post
odata au rupt oglinda cu tot si au furat motorasu, odata numa au rupt oglinda si au spart sticla si acuma nu mai am sticla INEBUNESC...JUR!!!!!!!
Ai ceva dusmani???sau ce naiba???
Nasol s-a iti gasesti masina incomplecta...
tuner_cata_05 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:49   #6
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Default Re: Hotzii

eu nu cred ca am nici un dusman sau nu stiu cine are boala pe mine, e foarte nasol mai ales ca a fost totul la 3 masini diferite ! ((( ma gandeam si eu la casco dar nu stiu cat ar fi un pretz ....nasol rau si numai la mine restu toate masinile au oglinzi (
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 16-04-08, 23:54   #7
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Default Re: Hotzii

am sa merg la politie ce sa fac....daca nici aia ajuta... o sa merg sa dorm in masina cu un par in mana si Doamne ajuta de ala care vine ....
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 00:22   #8
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Hotzii

Quote:
Originally Posted by sergomet View Post
am sa merg la politie ce sa fac....daca nici aia ajuta... o sa merg sa dorm in masina cu un par in mana si Doamne ajuta de ala care vine ....
pui un webcam pe geam catre masina si sa-i filmezi ... si pe urma sa mergi la politie ...

Eu zic ca is femei de fura oglinzi le trebuie sa se fardeze ...
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 00:22   #9
tuner_cata_05
Nissan Driver

Stage 5
 
tuner_cata_05's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 516
Member of:
[2 Roti]
[Nissan]
Wink Re: Hotzii

Quote:
Originally Posted by sergomet View Post
am sa merg la politie ce sa fac....daca nici aia ajuta... o sa merg sa dorm in masina cu un par in mana si Doamne ajuta de ala care vine ....
Sau leaga un caine mai fioros de masina...ca e mai bun ca o alarma...
tuner_cata_05 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 00:55   #10
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Hotzii

iti recomand sa o parchezi la lumina langa ceva stalp cat de cat lumina, nu in fundu gradinii,ai drq de indieni
mosky is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 02:36   #11
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Default Re: Hotzii

poi bine bine da eu stau la bloc si cum vrei sa trag webu la vecinu????
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 03:49   #12
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Hotzii

Ce masina ai , audi a6 a4 sau passat? si la fratemeu i au furat la audi oglinzile de vreo 3 ori ..si de pe strada luminata, chiar sum felinar, si odata au furat oglinda cand masina era parcata la 5 cm de cealalta masina, s au intins peste capota sa ajunga la ea...si nu in texas, ci in centru
Ce fel de fraieri trebuie sa fie sa fure sticla de la oglinzi?! mie mi s a parut foarte distractiv, dar dupa ce ti se intampla de vreo 2 ori deja incepe sa nu mai fie asa distractiv
..a si prima data i le au furat in bucuresti bineinteles...tot radea ca bucurestenii isi mai pun ca niste gratii si lacat la oglinzi ... poate totusi romanii ca natie tot o natie de tigani e in esenta haha
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 07:21   #13
sergomet

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 13
Default Re: Hotzii

mda... tot o natzie de negrisori .... nu am audi nici passat ci megane2
sergomet is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 12:11   #14
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Hotzii

Quote:
Originally Posted by sergomet View Post
am sa merg la politie ce sa fac....daca nici aia ajuta... o sa merg sa dorm in masina cu un par in mana si Doamne ajuta de ala care vine ....
Cred ca o sa mergi degeaba la politie ! La cat de interesatzi sunt ei o sa-tzi gaseasca hotzu peste catziva ani !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 17-04-08, 13:18   #15
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Hotzii

Stai linistit ca daca nu'l gasesc in primele 2-3 luni renunta ....nu isi bat ei capul pentru o oglinda ...Mie mi sa furat un scuter acum 3 ani si am dat la politie ,inmatriculat cu acte tot .... dupa multe investigatii si telefoane am aflat chiar eu unde era scuterul ...cei de la politie mi'au spus sa dau declaratii ....oare pentru ce? s'ai fac de rusine ca nu au fost in stare sa'l gaseasca ei?? Totusi de 3 ori e deja prea mare coincidenta ...sigur nu face careva mistho de tine?
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -