Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 08-12-09, 21:38   #1261
Onyx

Stock
 
Onyx's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 8
Thumbs down Re: Accidente Baia Mare

De cateva zile si-a pus toba originala , sa nu mai sune diturbo pe el ) . Pacat ....... ce face bautura din om
Onyx is offline   Reply With Quote
Old 08-12-09, 23:18   #1262
Dirty91

Stage 3
 
Dirty91's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 88
Default Re: Accidente Baia Mare

L-am vazut prin oras pe la ora 23... dar nu era proprietaru la volan , s-au poate l-a vandut ,l-am observat si prin targ 1700 euro
Dirty91 is offline   Reply With Quote
Old 08-12-09, 23:32   #1263
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Accidente Baia Mare

Da. A fost vandut.
Totusi, nu inteleg de ce ironizati omul ?
Posibilitatile lui n`au fost mari, da` proiectu` e de mare amploare . Am lucrat cot la cot cu el cateva zile. El a facut asta toata vara. Si ce e de apreciat e faptul ca a facut totul singur. Si apropo, o aripa de matiz costa 80 de Lei. Masina aia se repara instant ^^
__________________
Inconjurat de prosti si tarani ce fara scuza
Au caractere de cacat, ca o tastatura`n limba rusa

TRX is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 07:48   #1264
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente Baia Mare

nu ironizeaza nimeni pe nimeni, bravo lui ca a muncit la masina singur insa tie iti placea cum se auzea cu evacuarea veche? Iar cu bautul la volan sau ce se scria pe cealalta pagina... is speculatii, n'avem de unde sa stim noi.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 07:59   #1265
huber_bm
Honda Driver

Stage 5
 
huber_bm's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 719
Member of:
[Honda]
Default Re: Accidente Baia Mare

dc sunteti asa siguri ca era baut ?
poate sa panicat pe moment si a fugit...ca si taximetristi astia is de vis )
oricum..faza cu copacu =)))
huber_bm is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 08:03   #1266
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente Baia Mare

pai asta ziceam si eu ,... ca is speculatii, n'avem de unde sa stim noi.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 11:01   #1267
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Accidente Baia Mare

Si daca esti beat, tot mai bine e sa stai. Ca, nenea taximestristu` n`o sa vrea sa te vada pe tine cu probleme si pe el cu masina stricata
TRX is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 11:40   #1268
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Tot o fost Finetti la fund ^^ ..Stie cineva ce s-o intamplat astazi la ora 2 in fata la liceu 4 [Baritiu] ?
A fost un peugeot care vroia sa o ia in stanga pe florilor, si un DOBITOC de copil cu un scuter ne-a depasit pe toti pe linie dubla continua si a intrat in peugeot care deja o luase la stanga, iar cum tinerii au mult tupeu a inceput sa-i reproseze celui cu peugeot-ul ca de ce s-a bagat in fata.
__________________
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 13:39   #1269
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Accidente Baia Mare

si eu ieseam de pe florilor si a dat un biciclist in mine si a zis ca vreau sa il omor,eu stateam pe loc cu frana trasa
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 13:52   #1270
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente Baia Mare

bine ma cei cu taximetristi ? cum adik is de vis,poi logik ca vor sa isi repare masina nu le convine sa vina unu baut sa le loveasca masina,tie ti-ar conveni asa ceva?Iti spun sigur ca nu doar daca taicato nu e Patriciu

cat despre matiz era totusi era cel mai frumos matiz din oras e drept ca suna deadreptul exagerat dar daca la el ia placut si toba lu TRX suna tare dar nu zice nimeni nimik )) =))
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 13:59   #1271
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by bogo4all View Post
A fost un peugeot care vroia sa o ia in stanga pe florilor, si un DOBITOC de copil cu un scuter ne-a depasit pe toti pe linie dubla continua si a intrat in peugeot care deja o luase la stanga, iar cum tinerii au mult tupeu a inceput sa-i reproseze celui cu peugeot-ul ca de ce s-a bagat in fata.
LOL ..Si prost si cu gura mare ..Cand am iesit eu de la liceu masina si scuterul erau trase la intrare pe straduta si nu m-am prins ce s-a intamplat ..
__________________

'01 Opel Astra G Caravan, DOHC 1.6 16v 101hp (Z16XE)
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 14:11   #1272
huber_bm
Honda Driver

Stage 5
 
huber_bm's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 719
Member of:
[Honda]
Default Re: Accidente Baia Mare

[QUOTE=Paco4golf;2875390]bine ma cei cu taximetristi ? cum adik is de vis,poi logik ca vor sa isi repare masina nu le convine sa vina unu baut sa le loveasca masina,tie ti-ar conveni asa ceva?Iti spun sigur ca nu doar daca taicato nu e Patriciu

nu ai prins idea...is d vis pt ca daca da careva in ei sar toti ca mustele, si fac scandal mai ceva ca tiganii....dar cand dau ei in tine...nush cum sa se traga mai tare pe cur. eu am patito cu un taximetrist...mia facut varza usa stanga....nici nu m-am dat jos din masina si el deja isi chema colegii...si-a sunat fiu....sa vina sa ne intelegm...ca doar nu a ramane el fara permis ca are rate la 3 masini care sunt in taxi
asta e ideea
eu nu i-am luat apararea la cel cu matiz...

dupa ceva vreme imi zice un prieten taximetrist...ca cel care ma lovit le zicea colegiilor ca eu am fost de vina
__________________
Ing. Topograf - ACTIVITATE - CADASTRU, TOPOGRAFIE, MASURATORI TERESTRE, PARCELARI, TRASARI, INTABULARE, DOCUMENTATIE CADASTRALA. ETC

http://topografie-cadastru-geodezie-...re.blogspot.ro
huber_bm is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 14:18   #1273
Paco4golf
Banned

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 809
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente Baia Mare

Sa isi cheme colegi tu suni la politie daca nu iti convine sa te intelegi cu el si gata ! Nui dupa ei Pot avea gura mai mare ca si tine , acolo politia decide
Paco4golf is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 14:21   #1274
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Accidente Baia Mare

din cate am inteles de la niste vecini, a venit fostul proprietar al masinii impreuna cu actualul (deabia statea in picioare, de beat ce era) dupa vreo jumatate de ora. mai multe detalii nu stiu, si repet, si astea sunt din auzite de la vecini.
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 15:06   #1275
T@m@ngo

Stage 5
 
T@m@ngo's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 464
Default Re: Accidente Baia Mare

Quote:
Originally Posted by TRX View Post
Da. A fost vandut.
Totusi, nu inteleg de ce ironizati omul ?
Posibilitatile lui n`au fost mari, da` proiectu` e de mare amploare . Am lucrat cot la cot cu el cateva zile. El a facut asta toata vara. Si ce e de apreciat e faptul ca a facut totul singur. Si apropo, o aripa de matiz costa 80 de Lei. Masina aia se repara instant ^^
baiat harnic norby pacat ca si-a dat matizul pe epava aia .....
T@m@ngo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -