Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 18-03-10, 16:55   #3721
vlad_:P

Stage 5
 
vlad_:P's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 486
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
Sunteti defecti? L'au prins ca a furat de la noi si voi vreti sa fiti solidari?
zimi unu care nu fura? ))
vlad_:P is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 17:02   #3722
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

nu am zis ca restul sunt cinstiti dar pe el l'au prins cu matza'n sac si acuma se gasesc unii sa il sprijine Duuuude!!! Wake UP!!! Iar daca credeti ca a fost gasit vinovat "politic" sunteti naivi . A buctat, a fost prins si pedepsit. Problema la noi e ca nu putem concepe ca un om public/puternic poate plati pentru faptele lui. THE END
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 17:25   #3723
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Exact asta incercam si eu sa zic, ti-ai prezentat mai bine ideea. Asa e, exact la fel trebuia condamnat chiar daca fura 1000 de euro.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 17:58   #3724
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Cei care intradevar nu pot, ii inteleg , dar restul ...sa stiti ca el mi'a aprobat utilizarea aeroportului , el ne'a inteles intotdeauna . Nu stiti defapt ca drumurile apartin de consiliu judetean , si ca Mircea Man nu a vrut sa'i dea banii lui anghel pentru drumurile din Baia Mare. Sunt aspecte care nu le stiti
Ionut daca te lasa sa faci liniute altceva nu conteaza?
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:05   #3725
jozsi555
VW Driver

Stage 5
 
jozsi555's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 989
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

hai sa intreb altfel: daca nu era prins impartea banii (publici)? si sa iasa ca si primar de cine va e frica, trebuie votat intai....
jozsi555 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:22   #3726
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

intradevar trebuie votat si a tot fost votat din 93 pana acum, insa opinia mea mi'am exprimat'o deja.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 18:56   #3727
trx23

Stage 5
 
trx23's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 502
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

si credeti ca ceei care vor veni dupa anghel nu vor fura? fiti seriosi de ce nu ati vb si cand era primar,Chereches a declarat ca si el era in comisia care a aprobat plata banilor el de ce nu e anchetat? orasul asta s-a dezvoltat in timpul lui anghel destul binenteles se putea si mai bine dar sunt anumite lucruri care nu tin de primar si voi tot pe el il acuzati,uitativa la starea generala a tarii e de 10 ani conducere Pd-L ISTA si primarul e pnl-ist nu a putut atrage bani tot timpul dar s-au facut si investitii cum ar fi ITALSOFA,GOLDPLAZA care o sa creeze cateva mii de locuri de munca ,o sa se mai construiasca celalat mall in zona faimarului,astea nu au venit singure ca de ce frumos e in baia-mare,este in proiect drum rapid baia-mare -ungaria(nu mai stiu exact localitatea).
trx23 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 19:30   #3728
jozsi555
VW Driver

Stage 5
 
jozsi555's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 989
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

unde-i lege nu-i tocmeala. dar nu pt toti e valabil.
eu nu cred in drumul express, a fost un vis frumos ca si tunelul sub gutin. sorry. si inca o intrebare, blocul pt cine era? pt oraseni sau ptr cei care nici nu sunt macar baimareni si stau acolo?
__________________
jozsi555 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 20:19   #3729
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu am pe nimeni in PNL ovi , nu sunt de nici o culoare . Dar cum spunea mai sus , mai bine unul care sa imbogatit deja decat unul care vrea sa se imbogateasca . Baia Mare este cel mai frumos oras din Romania la numarul de locuitorii care ii are , cred ca e de ajuns si cum spunea si trx , de 10 ani conduce pdl'ul , normal ca nu s'au alocat asa multe fonduri unui primar pnl'ist . Voi stiti mai bine , dar o sa va vad dupa ce vine catalin chereches ca primar , o sa va rugati sa'l fi ajutat pe anghel .punct
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 20:26   #3730
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Nu am pe nimeni in PNL ovi , nu sunt de nici o culoare . Dar cum spunea mai sus , mai bine unul care sa imbogatit deja decat unul care vrea sa se imbogateasca . Baia Mare este cel mai frumos oras din Romania la numarul de locuitorii care ii are , cred ca e de ajuns si cum spunea si trx , de 10 ani conduce pdl'ul , normal ca nu s'au alocat asa multe fonduri unui primar pnl'ist . Voi stiti mai bine , dar o sa va vad dupa ce vine catalin chereches ca primar , o sa va rugati sa'l fi ajutat pe anghel .punct
nu o fi fost usa de biserica anghel asta dar adevarul e ca alternativele la primarie acum sint de ***. oricum ai privi-o e vai de capul nostru....
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 20:45   #3731
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

seaude ca, oamneni din satu nou vor sa iasa maine in strada` sal sustina`
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 20:49   #3732
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
... mai bine unul care sa imbogatit deja decat unul care vrea sa se imbogateasca .
De acord in totalitate !
Mie mi se pare ca se preaaaa exagereaza cu imobilul de pe Horea 46 A sau cat o fi .... de ce nu s-au sesizat cand s-a construt Mc-ul in centrul Baii Mari sau Kauflandul? La cat au curs atunci banii .... Cert e un lucru : daca s-au luat bani din afacerea Horea 46A, Anghel n-a fost singurul !
Razvyrulz, cu toata stima care ti-o port, cred k exagerezi o leaca. E normal sa fim solidari cu un om care a facut multe pt oras, un om doctorat in administratie publica si un om pe care-l interesau problemele cetatenilor (TOTI cunoscutii mei care au intrat in audienta la primar, TOTI au gasit o rezolvare la el). In plus, cativa ani, a fost presedintele primarilor din toata tara.
Nu ma intelegeti gresit, nu-s avocatul lui Anghel, dar mi se pare ca prea ii da lumea in cap de parca ar fi primul si singurul pacatos
__________________
Citroen Xsara 1.6 16v 110 CP
ballack is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 21:01   #3733
AlexTX

Stage 1
 
AlexTX's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 12
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Auzisem ca Duminica dimineata se vor strange semnaturi de sustinerele undeva la primarie. Primisem in ceva mass pe Yahoo!Messenger, nu mai stiu exact. Daca va intereseaza, ma pot informa mai puternic si va anunt. Daca e pe bune faza, o sa fiu prezent acolo.
AlexTX is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 21:03   #3734
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

pe anghel il ataca toti Pd-listi......deja la-u atacat ...peste tot numa PD-L conduce..numa ei vor sa aive totul`
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 21:11   #3735
Claudell

Stage 2
 
Claudell's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 37
Default Re: Discutii despre orice!

Ideea e ca nu doar el a furat , pe el l-au prins .Chiar daca il sustin,cred ca legea este pentru toata lumea si nimeni nu e mai presus.Toti trecem prin momente dificile asta este.
Offtopic :cristi.mk4: invata sa scri.M-am uitat la posturile tale si nu am vazut unul singur scris corect.Scuze
Claudell is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -