Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-10, 21:12   #3706
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Ce stiti despre lockerz.com? E pe bune? La fiecare logare primesc 2 PTZ si un iPod Nano 16GB spre exemplu e 425 PTZ..Chiar e pe bune? Multumesc anticipat..
e tzeapa made by Romania
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 07:33   #3707
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Eu ma gandeam sa ne adunam astazi dupa-masa in semn de protest , si in semn de solidaritate pentru Cristi Anghel . Daca pleaca el , va candida Catalin Chereches care ne va distruge orasul . In spatele lui e Mircea Man , cel care a dat contractele de drumuri la proprietarul firmei XS Sud si care si'au batut joc de noi in ultimul hal .http://www.ziarmm.ro/xs-sud-company-...-galerie-foto/ .Decat sa se intample mai rau , mai bine e asa cum e acum
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 07:37   #3708
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Eu ma gandeam sa ne adunam astazi dupa-masa in semn de protest , si in semn de solidaritate pentru Cristi Anghel . Daca pleaca el , va candida Catalin Chereches care ne va distruge orasul . In spatele lui e Mircea Man , cel care a dat contractele de drumuri la proprietarul firmei XS Sud si care si'au batut joc de noi in ultimul hal .http://www.ziarmm.ro/xs-sud-company-...-galerie-foto/ .Decat sa se intample mai rau , mai bine e asa cum e acum
la cce ora si unde vreti sa va intalniti..sar pute sa vin si eu`
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 11:37   #3709
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Cine se anunta? http://www.emaramures.ro/Stiri/30925...istian-Anghel-
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 12:07   #3710
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu pot sry ,am ramas suspendat intr-o gropitza si astept marea asfaltare peste 2 ani si 6 luni.
mosky is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 12:09   #3711
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu voi fi in oras din pacate .....
ballack is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 12:43   #3712
AlexTX

Stage 1
 
AlexTX's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 12
Member of:
[VW]
Default Re: Manuale VW Golf 4

Salut,
Daca mai ai nevoie de manuale sau chestii de genu, evident pentru Golf 4, sa-mi zici. Am o colectie intreaga, cum am tot cautat si scos de pe net. De-i cazu, iti fac o arhiva si ti-o trimit cu transfer.ro sau cumva, ca ocupa tare mult, vreo 600MB.
Ne mai auzim.
AlexTX is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 13:21   #3713
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Cei care intradevar nu pot, ii inteleg , dar restul ...sa stiti ca el mi'a aprobat utilizarea aeroportului , el ne'a inteles intotdeauna . Nu stiti defapt ca drumurile apartin de consiliu judetean , si ca Mircea Man nu a vrut sa'i dea banii lui anghel pentru drumurile din Baia Mare. Sunt aspecte care nu le stiti
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 13:27   #3714
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

apropos de drumuri, nu se autosesizeaza nimeni de modul cum a f...t banii nenea man pentru reparatiile unor drumuri care arata dupa reparatie mai rau ca inainte? sau cum figureaza strazi ca asfaltate pe cind ele sint doar pamint batatorit????
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 14:01   #3715
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Cei care intradevar nu pot, ii inteleg , dar restul ...sa stiti ca el mi'a aprobat utilizarea aeroportului , el ne'a inteles intotdeauna . Nu stiti defapt ca drumurile apartin de consiliu judetean , si ca Mircea Man nu a vrut sa'i dea banii lui anghel pentru drumurile din Baia Mare. Sunt aspecte care nu le stiti
Ce le sti tu pe toate, oare pt ca ai pe cineva in PNL? Am zis mai sus si o zic din nou, ce merite a avut Anghel la capitolul investitori straini? Cand a venit Mattel-ul sa faca fabrica de jucarii nu a afost de acord doar daca isi lua comisionul? La fel pt alti italieni care au vrut sa faca fabrica de mase plastice, nu au vrut sa ii dea comisionul si nu a fost de acord. Deci lasa, lasa ca si noi stim una-alta.

P.S. Dupa parerea ta mai bine sa fie cel care ne-a furat decat sa dam o sansa cuiva nou, care nu ne-a furat inca ( Catalin Chereches).
__________________

Last edited by 3SGE; 18-03-10 at 14:06.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 14:07   #3716
Brabus

Stage 5
 
Brabus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,183
Default Re: Discutii despre orice!

io am ce am cu drumurile
chiar nu mai vreau sa ma scuture si sa ma agite masina ca pe un coktail oriunde as merge in tara asta. e asa de mult sa vreau niste drumuri si nu ulite cu cratere?
nu vreau nimic mai mult, honest
Brabus is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 15:16   #3717
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

o sa vedem placute ca si la gigi
"free Anghel"
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 16:11   #3718
haky01
Opel Driver

 
haky01's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 231
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Ce le sti tu pe toate, oare pt ca ai pe cineva in PNL? Am zis mai sus si o zic din nou, ce merite a avut Anghel la capitolul investitori straini? Cand a venit Mattel-ul sa faca fabrica de jucarii nu a afost de acord doar daca isi lua comisionul? La fel pt alti italieni care au vrut sa faca fabrica de mase plastice, nu au vrut sa ii dea comisionul si nu a fost de acord. Deci lasa, lasa ca si noi stim una-alta.

P.S. Dupa parerea ta mai bine sa fie cel care ne-a furat decat sa dam o sansa cuiva nou, care nu ne-a furat inca ( Catalin Chereches).
mai bine unul care s-a umplut deja de bani decat unul nou care vrea sa se umple. si fara absolut nici o EXPERIENTA!

parerea mea
haky01 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 16:27   #3719
jozsi555
VW Driver

Stage 5
 
jozsi555's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 989
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Brabus View Post
io am ce am cu drumurile
chiar nu mai vreau sa ma scuture si sa ma agite masina ca pe un coktail oriunde as merge in tara asta. e asa de mult sa vreau niste drumuri si nu ulite cu cratere?
nu vreau nimic mai mult, honest
asta nici fiica mea la batranete nu va avea
jozsi555 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-10, 16:45   #3720
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Sunteti defecti? L'au prins ca a furat de la noi si voi vreti sa fiti solidari?

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Eu ma gandeam sa ne adunam astazi dupa-masa in semn de protest , si in semn de solidaritate pentru Cristi Anghel . Daca pleaca el , va candida Catalin Chereches care ne va distruge orasul . In spatele lui e Mircea Man , cel care a dat contractele de drumuri la proprietarul firmei XS Sud si care si'au batut joc de noi in ultimul hal .http://www.ziarmm.ro/xs-sud-company-...-galerie-foto/ .Decat sa se intample mai rau , mai bine e asa cum e acum
razvyrulz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -