Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-12, 10:46   #7186
pxL

Stage 2
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 25
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

ba da se mai intalneste lumea prin baia mare?
pe langa asta, mai exista fan-cluburi gen cum erau cei din dolar racers si stiu eu ce mai era? era frumos cand soferii se intalneau ca prieteni odata pe saptamana/luna cu masinile la un raid de oras
pxL is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 13:24   #7187
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by pxL View Post
ba da se mai intalneste lumea prin baia mare?
pe langa asta, mai exista fan-cluburi gen cum erau cei din dolar racers si stiu eu ce mai era? era frumos cand soferii se intalneau ca prieteni odata pe saptamana/luna cu masinile la un raid de oras
)) dada era candva , acuma EGOUUU e prea mare ))) inviDiii
26MaR is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 20:23   #7188
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by pxL View Post
ba da se mai intalneste lumea prin baia mare?
pe langa asta, mai exista fan-cluburi gen cum erau cei din dolar racers si stiu eu ce mai era? era frumos cand soferii se intalneau ca prieteni odata pe saptamana/luna cu masinile la un raid de oras
ceva dar putin, mai trec uneori seara pe langa parcarea de la stadion si mai vad una ala peacolo, dar mai mult pustani cu doua roti
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 23-06-12, 20:23   #7189
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by pxL View Post
ba da se mai intalneste lumea prin baia mare?
pe langa asta, mai exista fan-cluburi gen cum erau cei din dolar racers si stiu eu ce mai era? era frumos cand soferii se intalneau ca prieteni odata pe saptamana/luna cu masinile la un raid de oras
ceva dar putin, mai trec uneori seara pe langa parcarea de la stadion si mai vad una alta peacolo, dar mai mult pustani cu doua roti
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 24-06-12, 11:20   #7190
pxL

Stage 2
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 25
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

si totusi, sunt de parere ca inca ar trebui incercat si inceput un nou club auto in oras
pxL is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 00:03   #7191
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by pxL View Post
ba da se mai intalneste lumea prin baia mare?
pe langa asta, mai exista fan-cluburi gen cum erau cei din dolar racers si stiu eu ce mai era? era frumos cand soferii se intalneau ca prieteni odata pe saptamana/luna cu masinile la un raid de oras
nu e neaparat rau, cand vezi ca isi zic si scriu pe masini dolar racers sau crazy racers nu ti se pare ca suna periculos din start, in sensul atat-de-stupid-incat-e-periculos, in locul tau m as feri. nu mai bine mergi singur si mai in siguranta la o plimbare cu masina la izvoare sau asa

fan club la dolar , sau fan club la racing, sau ce?

dar ma, dolar racers, chiar asa????
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 09:29   #7192
pxL

Stage 2
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 25
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Bogdan, scuza`mi exprimarea prea putin etica, dar eu nu sunt prieten cu fostii membrii Dolar Racers, nici nu`i cunosc. Abia daca am apucat sa vorbesc cateva saptamani cu Buju si Cristi, si vreau sa`ti spun ca sunt niste baieti de milioane. Imi pare rau ca nu le`a mers cu clubul, si jumatate din motive au fost oameni ca tine, frustrati pe viata, care nu au inteles ca un club auto nu inseamna un nume cu rezonanta ci membrii care au minte in cap si sunt oameni din toate punctele de vedere, nu copii sau in fine, oameni in toata firea care zic "serios, asta e nume?" si "aveti sticker cu dolar". Adevarat! Numele a fost putin cam kitsch sau cocalaresc daca vrei tu neaparat, insa a fost a lor, si ei s`au mandrit cu clubul lor, cel putin o parte din ei, si ca urmare, cei care au fost rusinati din cauza unora ca tine care iau la misto tot, in loc sa aprecieze ceea ce ei au facut acolo ca s`au chinuit sa adune membrii si sa faca iesiri organizate, au ales sa critice cu orice pret. Asa ca te rog lasa asta la o parte, eu am intrebat daca punem de`o ieseala, nu te`am intrebat ce parere ai tu de numele cluburilor auto/foste cluburi auto in Baia Mare.
Multumesc pentru atentia acordata totusi
pxL is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 09:46   #7193
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

pe forumul acesta, oare se poate fara intepaturi?
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 13:36   #7194
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

[QUOTE=pxL;5078471]Bogdan, scuza`mi exprimarea prea putin etica, dar eu nu sunt prieten cu fostii membrii Dolar Racers, nici nu`i cunosc. Abia daca am apucat sa vorbesc cateva saptamani cu Buju si Cristi, si vreau sa`ti spun ca sunt niste baieti de milioane. Imi pare rau ca nu le`a mers cu clubul, si jumatate din motive au fost oameni ca tine, frustrati pe viata, care nu au inteles ca un club auto nu inseamna un nume cu rezonanta ci membrii care au minte in cap si sunt oameni din toate punctele de vedere, nu copii sau in fine, oameni in toata firea care zic "serios, asta e nume?" si "aveti sticker cu dolar". Adevarat! Numele a fost putin cam kitsch sau cocalaresc daca vrei tu neaparat, insa a fost a lor, si ei s`au mandrit cu clubul lor, cel putin o parte din ei, si ca urmare, cei care au fost rusinati din cauza unora ca tine care iau la misto tot, in loc sa aprecieze ceea ce ei au facut acolo ca s`au chinuit sa adune membrii si sa faca iesiri organizate, au ales sa critice cu orice pret. Asa ca te rog lasa asta la o parte, eu am intrebat daca punem de`o ieseala, nu te`am intrebat ce parere ai tu de numele cluburilor auto/foste cluburi auto in Baia Mare.
Multumesc pentru atentia acordata totusi [/QUOTE

ce inseamna in romaneste 'exprimarea prea putin etica' sau e doar o incercare sa pari mai literat deacat esti?
ce inseamna pt tine un club auto?
daca si au ales un nume care suna a kitsch si cocalaresc noa ce sa faci lumea o sa creda ca asa sunt ei ca doar au ales singuri un nume care i reprezinta nu cred ca au pus nume asa aiurea, au stat s au sfatut s au gandit si au ales

tu cu masina ta badboy si cu turbina sport care vrei sa o pui o sa te incadrezi perfect. Cum te astepti sa nu faca lumea misto de asa ceva. daca stai si citesti mai bine si te gandesti la ce ti am scris aici poate scapi si nu te mai ia lumea la misto. dar putine sanse.

nu e critica ce zic eu aici , char deloc....e doar misto pur, pentru amuzamentul meu
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 15:16   #7195
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

[QUOTE=bogdan350cid;5078918]
Quote:
Originally Posted by pxL View Post
Bogdan, scuza`mi exprimarea prea putin etica, dar eu nu sunt prieten cu fostii membrii Dolar Racers, nici nu`i cunosc. Abia daca am apucat sa vorbesc cateva saptamani cu Buju si Cristi, si vreau sa`ti spun ca sunt niste baieti de milioane. Imi pare rau ca nu le`a mers cu clubul, si jumatate din motive au fost oameni ca tine, frustrati pe viata, care nu au inteles ca un club auto nu inseamna un nume cu rezonanta ci membrii care au minte in cap si sunt oameni din toate punctele de vedere, nu copii sau in fine, oameni in toata firea care zic "serios, asta e nume?" si "aveti sticker cu dolar". Adevarat! Numele a fost putin cam kitsch sau cocalaresc daca vrei tu neaparat, insa a fost a lor, si ei s`au mandrit cu clubul lor, cel putin o parte din ei, si ca urmare, cei care au fost rusinati din cauza unora ca tine care iau la misto tot, in loc sa aprecieze ceea ce ei au facut acolo ca s`au chinuit sa adune membrii si sa faca iesiri organizate, au ales sa critice cu orice pret. Asa ca te rog lasa asta la o parte, eu am intrebat daca punem de`o ieseala, nu te`am intrebat ce parere ai tu de numele cluburilor auto/foste cluburi auto in Baia Mare.
Multumesc pentru atentia acordata totusi [/QUOTE

ce inseamna in romaneste 'exprimarea prea putin etica' sau e doar o incercare sa pari mai literat deacat esti?
ce inseamna pt tine un club auto?
daca si au ales un nume care suna a kitsch si cocalaresc noa ce sa faci lumea o sa creda ca asa sunt ei ca doar au ales singuri un nume care i reprezinta nu cred ca au pus nume asa aiurea, au stat s au sfatut s au gandit si au ales

tu cu masina ta badboy si cu turbina sport care vrei sa o pui o sa te incadrezi perfect. Cum te astepti sa nu faca lumea misto de asa ceva. daca stai si citesti mai bine si te gandesti la ce ti am scris aici poate scapi si nu te mai ia lumea la misto. dar putine sanse.

nu e critica ce zic eu aici , char deloc....e doar misto pur, pentru amuzamentul meu

Prea te dai in spectacol! " mai inteligentule"!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 16:10   #7196
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
pe forumul acesta, oare se poate fara intepaturi?
macar nu ne plictisim continuati , fara jena
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 19:29   #7197
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre orice!

Mitsu: niste popcorn si bere, ce zici merge? Stam si ne delectam si noi )
AsToR is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 19:38   #7198
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

clar. da tare putin scriu baietii , 1-2 posturi pe zi....
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 21:41   #7199
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Chiar si-asa e bine ) nu mai scoti filme de pe filelist, nu mai mergi la cinematograf, doar citesti sectiunea BM )

Last edited by razvyrulz; 25-06-12 at 21:50.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 25-06-12, 23:36   #7200
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

[QUOTE=bujuKYL;5079071]
Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post


Prea te dai in spectacol! " mai inteligentule"!
sa inteleg ca esti membru cu drepturi depline sau chiar membru fondator al dolar racer auto club baia mare , sau macar la filiala targu lapus?


da e foarte distractiv forumul asta, aici gasesti masini care accelereaza la fel de repede ca un veyron, merg cu 350 la ora fara nici o problema, dube disel racing, mercedesuri amg cu gramada, foste si viitoare cluburi de raceri, raceri de oras la care nu le place raliul ci le place mai mult expo tuning unde vad golfuri dacii si punto badboy etc.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -