05-04-12, 12:31
|
#6976
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,793
|
Re: Discutii despre orice!
daca tot a venit caldura nu face nimeni nici o intrunire cu raceri din baia mare si de pe langa?
|
|
|
05-04-12, 13:12
|
#6977
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,277
Member of: [VW]
|
Re: Discutii despre orice!
Raceri?
|
|
|
05-04-12, 14:28
|
#6978
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,793
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by razvyrulz
Raceri? 
|
comunitatea noastra Baia Mare...era un alint Razvane aia cu Raceri
|
|
|
05-04-12, 17:24
|
#6979
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of: [Honda]
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by razvyrulz
Raceri? 
|
buna asta
|
|
|
05-04-12, 21:33
|
#6980
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,793
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by MITSU
buna asta 
|
|
|
|
11-04-12, 20:46
|
#6981
|
Stage 2
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
|
Re: Discutii despre orice!
Nu se face si o intrunire cu conducatorii auto precauti si prudenti in trafic?
|
|
|
11-04-12, 21:03
|
#6982
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,793
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by paulito
Nu se face si o intrunire cu conducatorii auto precauti si prudenti in trafic?
|
care-s aia? toti incalcam legea  doar de aia e facuta sa fie incalcata
|
|
|
12-04-12, 09:46
|
#6983
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of: [Honda]
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by paulito
Nu se face si o intrunire cu conducatorii auto precauti si prudenti in trafic?
|
ba da , in fiecare miercuri si joi mi se pare , la poligonul de langa unitatea militara. de la ora 9-10 pana pe la 3-4 . ii recunosti dupa semnele de pe plafon . scrie pe majoritatea EXAMEN.
__________________
ex : Mitsubishi Colt '87 - true car
curent : Honda Civic '00 - the one
|
|
|
12-04-12, 10:00
|
#6984
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of: [Opel]
|
Re: Discutii despre orice!
Ai ceva impotriva celor care acum fac scoala de soferi?
|
|
|
12-04-12, 10:04
|
#6985
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of: [Honda]
|
Re: Discutii despre orice!
nu , dar domnu din craiova era curios unde se aduna soferii precauti si prudenti.
|
|
|
12-04-12, 10:15
|
#6986
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2009
Posts: 970
Member of: [CITROEN]
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by MITSU
ba da , in fiecare miercuri si joi mi se pare , la poligonul de langa unitatea militara. de la ora 9-10 pana pe la 3-4 . ii recunosti dupa semnele de pe plafon . scrie pe majoritatea EXAMEN. 
|
|
|
|
12-04-12, 10:19
|
#6987
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of: [Honda]
|
Re: Discutii despre orice!
a nu se intelege ca noi nu suntem responsabili pe drumurile publice , dar suntem sa recunoastem mai putin precauti si prudenti. in schimb locu de care vorbeam....acolo ii spuma prudentei
|
|
|
12-04-12, 12:22
|
#6988
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,220
Member of: [Kamikaze Racing Team] [2 Roti]
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by MITSU
a nu se intelege ca noi nu suntem responsabili pe drumurile publice , dar suntem sa recunoastem mai putin precauti si prudenti. in schimb locu de care vorbeam....acolo ii spuma prudentei 
|
Prudenti  ))?Nu cred.Ajung toti mascaricii acolo,mai degraba soferii"pericol public" acolo  .
eu am fost martor la o domsoara' care a trecut pe rosu,acolo prudenta maxima 
|
|
|
13-04-12, 17:11
|
#6989
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,793
|
Re: Discutii despre orice!
pfff...ce-am vazut azi nu tare mi-a venit sa cred!  acum cateva ore la trecerea de pietoni din fata magazinului Docom o tipa a fost trecuta cu masina deja mai bine de jumatea zebrei cand sa aruncat o batranica in tranversarea ei si Domnu Militian de pe moto a tras-o pe dreapta, ca prin urmare ia suspendat permisul pe 30 de zile, vi se pare corect?! decizia lui?
__________________
Wir Lieben Autos
|
|
|
13-04-12, 17:25
|
#6990
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of: [4Rally] [VW] [Toyota]
|
Re: Discutii despre orice!
Quote:
Originally Posted by bujuKYL
pfff...ce-am vazut azi nu tare mi-a venit sa cred!  acum cateva ore la trecerea de pietoni din fata magazinului Docom o tipa a fost trecuta cu masina deja mai bine de jumatea zebrei cand sa aruncat o batranica in tranversarea ei si Domnu Militian de pe moto a tras-o pe dreapta, ca prin urmare ia suspendat permisul pe 30 de zile, vi se pare corect?! decizia lui? 
|
se face contestatie si ,daca pui problema cum trebuie, castigi. pentru doritori ofer consultanta si/sau reprezentare in fata instantei (contra cost, desigur).
|
|
|
|
|