Quote:
Originally Posted by cristi.mk4
teen.ager ai mare grija cu trotuaru pt k pisicutza lui bot i place sa se-n varta pe zapata sa nu te ia in brate  ) azi la real era sa ieu in brate un stalp..am mers dealatu spre el  ))
|
a fost foarte alunecos prin oras mai ales in jurul orelor 17:00 - 19:00.
asa ca abs-ul, esp-ul si asr-ul au muncit azi din greu



aveti grija la cel din fata ca sa nu aveti emotiile preturilor pieselor de schimb.