Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 07-09-11, 14:53   #16
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: STOP!! VIATA ARE PRIORITATE!!!

Quote:
Originally Posted by andreizr1 View Post
Salut incearca sa schimbi acest fel de a gandi , in loc sa fi sigur ca vei fi implicat intr-un accident , incearca un condus preventiv 100% cat timp esti in trafic. Sau cum spui tu mergi ca si cum ai avea trabant. Respecta-te si respecta pe cei care conduc impreuna cu tine pe acelasi drum.

Ce am spus aici este doar un sfat , sa nu il iei ca si o ofensa. Daca nu esti deacord cu mine este dreptul tau .
sunt de-a cord cu tine
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 19:17   #17
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: STOP!! VIATA ARE PRIORITATE!!!

Quote:
Originally Posted by andreizr1 View Post
Salut incearca sa schimbi acest fel de a gandi , in loc sa fi sigur ca vei fi implicat intr-un accident , incearca un condus preventiv 100% cat timp esti in trafic. Sau cum spui tu mergi ca si cum ai avea trabant. Respecta-te si respecta pe cei care conduc impreuna cu tine pe acelasi drum.

Ce am spus aici este doar un sfat , sa nu il iei ca si o ofensa. Daca nu esti deacord cu mine este dreptul tau .
n-ai inteles ce am vrut sa zic. nu mai explic ca n-are rost. stai relax ca nu ma supar.
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 21:09   #18
andreizr1

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 2,030
Member of:
[Old School Cars]
Default Re: STOP!! VIATA ARE PRIORITATE!!!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
n-ai inteles ce am vrut sa zic. nu mai explic ca n-are rost. stai relax ca nu ma supar.

da , am vazut ulterior , ai spus ca acest topic nu are rost ...
andreizr1 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -