Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Saturn - 1-2.05.2004

Saturn - 1-2.05.2004 A fost - 1-2 mai 2004 - Saturn - Viteza

View Poll Results: Cum a fost cursa de la mare?
organizare proasta k de obicei...in rest frumos!! 35 50.72%
a fost frumos..a meritat sa ma duc..!! 9 13.04%
..nu am fost...nu comentez! 25 36.23%
Voters: 69. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 03-05-04, 15:20   #31
DeMARC0

Stock
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1
Default

sincer sa fiu mi-a parut cam rau ca m-am trezit devreme sa ajung acolo si sa vad romanii claie peste gramada pe sosea. cand incepea artileria grea s-a rupt filmu ..... din pacate. mazare nu avea cum sa se implice ca nu a fost cursa in constanta. dar daca unu din organizatori era destul de inteligent ar fi vorbit la primaria mangalia cu Iorgus si cred ca s-ar fi rezolvat treaba ca doar e campanie electorala
DeMARC0 is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 16:14   #32
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
P.P.P.S : Data viitoare sa NE organizam si noi MAI BINE... cu cazare cu tot in pwla mea.... am dat 800 pe camera... ptr un televizor mai mic decat monitorul meu... 2 paturi... un bec , o baie, si pwla mea cam atat....
Noi am stat cu 37o.ooo camera, totul ok in ea, ba in plus am avut televizor (nou) si frigider (care NU intrau in pret...ei stiu...k noi le-am spus k avem tv si nu trebuia si ei ce-au facut - au schimbat tv-ul )
__________________
...spuse el...si mai lua o gura de fan...
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 16:23   #33
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"TheSinner\"
daca stie cineva sigur cine a castigat dintre way si yce sa-mi spuna si mie mersi
\"WAY\"-ul si-a luat-o Eram la finnish...

p.s. 1o% sanse sa ma insel (sa incurc masinile)
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 16:51   #34
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Naspa organizare, restul a meritat toti banii
Curse la greu...peste tot - exceptie - cursele legale ---> ilegale dezorganizate

De-acum incolo se va incepe cu grupele mari, ok??? Adik asa ar trebui k sa mai vina ceva lume...O sa spuneti k pleaca toti la sfarsit cand vin daciile...TOCMAI - raman cei cu adevarat interesati si civilizati...Un sfat...in vant...NIMIC NOU!

Salutari tuturor celor cu care m-am intalnit la mare, tuturor celor care ne-au sunat, asteptat, ajutat, tuturor celor cu care ne-am simtit super... Daca uit ceva...nu garantez k-mi amintesc
A, Gratzian, nu ai dat premiile (misto motor) + k 4tuning ALSO a fost dezorganizat...Nu ne-am intalnit si noi pt. tricoaie...Astept data oficiala de inmanare a lor
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 16:59   #35
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

SHA: sorry man daca te-am incurcat cu stii tu ce ... dar atunci seara (in prt) n-am stiut ca ne ducem dupa cursa la gratar in Cta. . .. in ca o data imi pare rau ...

Cand imi dai ce am la tine !? ... sau a luat-o Gabi la Craiova s-o spele ?
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 17:53   #36
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"TYE\"
SHA: sorry man daca te-am incurcat cu stii tu ce ... dar atunci seara (in prt) n-am stiut ca ne ducem dupa cursa la gratar in Cta. . .. in ca o data imi pare rau ...

Cand imi dai ce am la tine !? ... sau a luat-o Gabi la Craiova s-o spele ?
Auzi, auzi...si sosetele sunt tot ale tale???

Nu m-ai incurcat...mersi de intentie
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 17:53   #37
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Quote:
Originally Posted by \"TYE\"
SHA: sorry man daca te-am incurcat cu stii tu ce ... dar atunci seara (in prt) n-am stiut ca ne ducem dupa cursa la gratar in Cta. . .. in ca o data imi pare rau ...

Cand imi dai ce am la tine !? ... sau a luat-o Gabi la Craiova s-o spele ?
Auzi, auzi...si sosetele sunt tot ale tale???

Nu m-ai incurcat...mersi de intentie Vb noi
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 18:18   #38
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

Quote:
Originally Posted by \"BogdanSHA\"
A, Gratzian, nu ai dat premiile (misto motor) + k 4tuning ALSO a fost dezorganizat...Nu ne-am intalnit si noi pt. tricoaie...Astept data oficiala de inmanare a lor
yo man ai dreptate nu s-au dat..eu nu l-am vazut pe Gratzian pe acolo sa ma duc sa imi ridic premiul ...asa k astept si eu data

....de fapt Bogdan u pe unde ai fost k nu te-am vazut ...d c nu te-ai bagat la concurs..??

__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 18:20   #39
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

CARE CURSA FRATZILOR ??? S-AU FACUT CURSE, CU ORGANIZARE BUNA, CU ETAPE SI TOT TACAMUL, CU CEREMONIE DE PREMIERE SI EU NU STIU ???

NU POT SA COMENTEZ NIMIC... NU MERITA !!!! CHIAR CA INCA 1-2 CURSE SI GATA CU LEGALELE...

CAT DESPRE GHINION, GASCA NOASTRA A FOST CAMPIOANA...

IN REST... M-AM INTORS ACASA CU 6 MII DE LEI... NE-A USCAT V12-LE...

[/b]
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 18:55   #40
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Salut,fratzilor!Bai,ce draqu,stau si citesc toate posturile si vad dezamagire mai mare ca la Timisoara Eu nu vreau sa fiu carcotash,dar v-am spus eu ca o sa iasa nashpa.
Hondarule,n-ai mers cu masina ta,ca asa ziceai!Cine te-a pus sa mergi cu V12 ?Sa inteleg ca nu te-ai dat?Pana la urma ai gasit cazare la agentia aia de care ti-am zis eu?
SantoS,vezi ca vin si eu vineri cu Rudy,poate ne povestiti si noua in amanunte ce si cum s-a intamplat...
Cat despre LR,nu le transmit decat atat:\"Oooo,ati comis-o din nou...\".
Pana la urma cred ca se urmareste desfiintarea legalelor...
  Reply With Quote
Old 03-05-04, 19:03   #41
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

De ce zici asa?? N-a fost dezamagire mare... Mai degraba - ne asteptam :P A fost super -mai putin cursa in sine- in rest...VINE VARAAAA
(Io nu m-am bagat k n-aveam sanse si nici chef...vechea poveste...)
In rest...pe unde s-a putut...BLANAAAA!!! (cred ca am tocit podeaua sub acceleratie...maine am liber si ma uit )
Hondare, tot mai bine e cu 4 in linie, nu?? 1.6oo.ooo lei TOATA benzina
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 19:25   #42
TheSinner

Stage 2
 
TheSinner's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 63
Default

SHA : YCE e ala f tunat, WAY nu e tunat . da cred ca YCE a castigat ca-si luase 1 masina distanta de la vit 1.
===
Hondarul erai in sierra? ca mi-am bagat si eu capul pe geam cu o intrebare
__________________
-= IQ before MPH =-
TheSinner is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 19:39   #43
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Nu comentez nimic dar se poarta TARANIA si MITOCANISM-UL nu stiu de ce da si la Timisoara si la Constanta publicul mi-a lasat un gust amar pentru baietii nostri care au cu ce sa se prezinte la curse sincer i-mi pare rau daca nu a-ti reusit sa va dati ,dar.........pentru apaudaci Multa M*UE .Si mai este un aspect, te poti alerga linistit 4-5 masini pe o strada intunecata la marginea orasului tau fara sa te aia nimeni asa ca nu mai merita osteneala sa-mi bat capul pentru nimeni. ReSpEcT >>>>tuturor care poseda orice pe 4 roti in parcare.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 19:48   #44
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

Ati auzit Syncro, Alexx, EvilSant ETC - MUE k nu aveti masini!!! Ati vazut adik...
Florica, uiti k aici suntem chiar si participanti, nu numai \"aplaudaci\". De ce nu spui de ce si unde pleci??
Haspa mai, naspa! Nici nu-mi gasesc cuvintele
BogdanSHA is offline   Reply With Quote
Old 03-05-04, 19:51   #45
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mah e bine de tot ce spui:
\"Inca de mic miam dorit sa o sug\"
si inca ceva:
\" Masinile noastre sunt pe strada nu in parcare\"

Mama frate ce pot sa zic respect pentru tot ce ai facut pana acuma da daca acuma vrei sa neo dai prin gura zi clar ca trecem si peste asta!!
Daca nu avem masini ce trebe sa ne iei asa la inspectie!!!
Ti se pare ca posesia unei masini e un sentiment de superioritate!!!
In opinia mea tu faci masina, nu masina te face pe tine si daca voi aveti \"probleme interne\" nu e nevoie sa ne f***** pe noi in gura!!!
Apropo imi cer scuze ca team deranjat si realizez ca noi viermii cu pejosul nu avem ce cauta aici, nu????
Daca nu ma facut mama in masina ce sa fac, nu????
mpa is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -