| Saturn - 1-2.05.2004 A fost - 1-2 mai 2004 - Saturn - Viteza |
03-05-04, 10:05
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of: [REDACTOR 4TUNING]
|
30-2 mai Poze filme tot ce vreti!
Topic deschis doar pentru fisiere multimedia si mai putine comentarii.
|
|
|
03-05-04, 14:04
|
#2
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of: [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [Echipa de sprijin]
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iutelamare2004
Prima sarja de poze de la liniutze. Momentan sunt in jur de 300 de poze or sa mai vina in jur de 200-300
Putin mai tarziu or sa apra pozele de la OFFROAD ... senzationale zic eu.
Filmele sunt in prelucrare [/url]
|
|
|
03-05-04, 14:17
|
#3
|
|
2 Roti
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
mdaahhh ... frumos ..  ) mai vream mai vreammm
|
|
|
03-05-04, 18:39
|
#4
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of: [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [Echipa de sprijin]
|
au fost adaugate poze extrase din film care desi nu au cine stie ce calitate redau exact atmosfera de haos care era acolo ... o sa vedeti filmele si apoi o sa va dati seama de ce a fost intrerupta cursa ..
|
|
|
03-05-04, 19:55
|
#5
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
frumusele pozele... , pacat ma de ct... pacat pacat.... oricum ar fi fost si mai mijto daca se duceau pana la grupa d .... sau e..
era super frumos.... dar deja era plina strada...
__________________
|
|
|
03-05-04, 22:05
|
#6
|
Vicepresedinte Insomnia Racing
 Stage 4
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of: [Insomnia] [PARTICIPANT CURSE]
|
Clasa D s-a mai dat....
Cel putin eu shi inca 7 mashini de la D s-au dat!!!
In rest.... nu am mai inteles nimic!!!
|
|
|
04-05-04, 08:40
|
#7
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Eu in pozele astea vad masini care nu s-au dat, cel putin cat noi am fost acolo, iar din cate tin minte, cand am plecat, nu mai era nici dracu'...
Somebody clear this mess up...
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
04-05-04, 10:00
|
#8
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel] [BMW]
|
Si filmul cand apare pe \"post\" ?
|
|
|
04-05-04, 11:45
|
#9
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of: [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [Echipa de sprijin]
|
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad
|
|
|
04-05-04, 11:58
|
#10
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Opel] [BMW]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"ZoliaT\"
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad
|
Grrrrrrrrrrrrrrreat !!!
|
|
|
04-05-04, 18:28
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
A risipit cineva ceva banda si la clasa A ?
A tras cineva si cursa dintre Daciile Break si Liberta ? Nu ca am castigat-o dar a fost frumoasa ....
|
|
|
04-05-04, 19:38
|
#12
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of: [Observator 4tuning] [REDACTOR 4TUNING] [PARTICIPANT CURSE] [Echipa de sprijin]
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1
La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare.
55 de filmuletze la dispozitia voastra.
Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc
|
|
|
05-05-04, 14:41
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
Quote:
|
Originally Posted by \"ZoliaT\"
|
Am vazut ca au fost filmate. Problema mea e ca nu cred ca a fost prin si finalul de la cursa Dacia Break-Dacia Liberta . Eu abia l-am facut pe om pe ultimii 10 metri si as fi vrut sa se auda . Deci numai daca era si finalul cursei in clip se putea auzi . Asta ca o chestie pt sufletul meu. Si inca ceva. Eu nu prea am teava la net . Daca ar putea sa-mi spuna cineva care e cursa Fiat Coupe - MG . Nu ma tine dial-up-ul sa iau toate filmele pt a gasi ce caut. Merci mult celui care va face un pustiu de bine sa ma ajute !
__________________
RENAULT Clio RS 197
SMART ROADSTER
AUDI A3 SPORTBACK
|
|
|
05-05-04, 15:10
|
#14
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
acceiasi problema , vad 2-3 secunde din film la care se opreste insa inca mai aud..... ce se intampla... care e problema? ii se mai intampla cuiva chestia asta?
|
|
|
05-05-04, 17:01
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of: [Streetline-CCC]
|
La mine tocmai asta e problema. Eu as vrea \"sunetul\" de la final in filmulet. Intrucat cursa a fost stransa si am castigat pe ultimii 5-10 metrii pe mine ma interesa sa fie in film \"a castigat break-ul !\" .  Cam tot ce conteaza pt \"colectie\" ...
|
|
|
|
|