Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   30-2 mai Poze filme tot ce vreti! (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1078-30-2-poze-filme-vreti.html)

aicad 03-05-04 10:05

30-2 mai Poze filme tot ce vreti!
 
Topic deschis doar pentru fisiere multimedia si mai putine comentarii.

ZoliaT 03-05-04 14:04

https://www.4tuning.ro/new/view_album...iutelamare2004

Prima sarja de poze de la liniutze. Momentan sunt in jur de 300 de poze or sa mai vina in jur de 200-300

Putin mai tarziu or sa apra pozele de la OFFROAD ... senzationale zic eu.

Filmele sunt in prelucrare [/url]

Psycho 03-05-04 14:17

mdaahhh ... frumos .. :)) mai vream mai vreammm

ZoliaT 03-05-04 18:39

au fost adaugate poze extrase din film care desi nu au cine stie ce calitate redau exact atmosfera de haos care era acolo ... o sa vedeti filmele si apoi o sa va dati seama de ce a fost intrerupta cursa ..

EvLSant0S 03-05-04 19:55

frumusele pozele... , pacat ma de ct... pacat pacat.... oricum ar fi fost si mai mijto daca se duceau pana la grupa d .... sau e..
era super frumos.... dar deja era plina strada...

ducu 03-05-04 22:05

Clasa D s-a mai dat....
Cel putin eu shi inca 7 mashini de la D s-au dat!!! :roll:
In rest.... nu am mai inteles nimic!!!

Gabi 04-05-04 08:40

Eu in pozele astea vad masini care nu s-au dat, cel putin cat noi am fost acolo, iar din cate tin minte, cand am plecat, nu mai era nici dracu'...

Somebody clear this mess up...

X-Ray-Eyes 04-05-04 10:00

Si filmul cand apare pe \"post\" ?
:D

ZoliaT 04-05-04 11:45

pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad

X-Ray-Eyes 04-05-04 11:58

Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad

Grrrrrrrrrrrrrrreat !!!

Lucian 04-05-04 18:28

A risipit cineva ceva banda si la clasa A ?
 
A tras cineva si cursa dintre Daciile Break si Liberta ? Nu ca am castigat-o dar a fost frumoasa .... :D

ZoliaT 04-05-04 19:38

https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1

La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare.

55 de filmuletze la dispozitia voastra.

Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc

Lucian 05-05-04 14:41

Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1

La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare.

55 de filmuletze la dispozitia voastra.

Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc

Am vazut ca au fost filmate. Problema mea e ca nu cred ca a fost prin si finalul de la cursa Dacia Break-Dacia Liberta . Eu abia l-am facut pe om pe ultimii 10 metri si as fi vrut sa se auda . Deci numai daca era si finalul cursei in clip se putea auzi . Asta ca o chestie pt sufletul meu. Si inca ceva. Eu nu prea am teava la net . Daca ar putea sa-mi spuna cineva care e cursa Fiat Coupe - MG . Nu ma tine dial-up-ul sa iau toate filmele pt a gasi ce caut. Merci mult celui care va face un pustiu de bine sa ma ajute !
:)

EvLSant0S 05-05-04 15:10

acceiasi problema , vad 2-3 secunde din film la care se opreste insa inca mai aud..... ce se intampla... care e problema? ii se mai intampla cuiva chestia asta?

Lucian 05-05-04 17:01

La mine tocmai asta e problema. Eu as vrea \"sunetul\" de la final in filmulet. Intrucat cursa a fost stransa si am castigat pe ultimii 5-10 metrii pe mine ma interesa sa fie in film \"a castigat break-ul !\" . :) Cam tot ce conteaza pt \"colectie\" ...


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning