![]() |
30-2 mai Poze filme tot ce vreti!
Topic deschis doar pentru fisiere multimedia si mai putine comentarii.
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iutelamare2004
Prima sarja de poze de la liniutze. Momentan sunt in jur de 300 de poze or sa mai vina in jur de 200-300 Putin mai tarziu or sa apra pozele de la OFFROAD ... senzationale zic eu. Filmele sunt in prelucrare [/url] |
mdaahhh ... frumos .. :)) mai vream mai vreammm
|
au fost adaugate poze extrase din film care desi nu au cine stie ce calitate redau exact atmosfera de haos care era acolo ... o sa vedeti filmele si apoi o sa va dati seama de ce a fost intrerupta cursa ..
|
frumusele pozele... , pacat ma de ct... pacat pacat.... oricum ar fi fost si mai mijto daca se duceau pana la grupa d .... sau e..
era super frumos.... dar deja era plina strada... |
Clasa D s-a mai dat....
Cel putin eu shi inca 7 mashini de la D s-au dat!!! :roll: In rest.... nu am mai inteles nimic!!! |
Eu in pozele astea vad masini care nu s-au dat, cel putin cat noi am fost acolo, iar din cate tin minte, cand am plecat, nu mai era nici dracu'...
Somebody clear this mess up... |
Si filmul cand apare pe \"post\" ?
:D |
pana acum sunt gata in jur de 50 de filmuletze de la cursa de viteza, dar care nu sunt inca comprimate.
In seara asta cred eu ca apar toate de la cursa de viteza si maine cele de la offroad |
Quote:
|
A risipit cineva ceva banda si la clasa A ?
A tras cineva si cursa dintre Daciile Break si Liberta ? Nu ca am castigat-o dar a fost frumoasa .... :D
|
https://www.4tuning.ro/new/view_album...iaVideo&page=1
La aceasta adresa gasiti rezumatul video complet al etapei de viteza de la mare. 55 de filmuletze la dispozitia voastra. Au fost filmate absolut toate liniutzele care au avut loc |
Quote:
:) |
acceiasi problema , vad 2-3 secunde din film la care se opreste insa inca mai aud..... ce se intampla... care e problema? ii se mai intampla cuiva chestia asta?
|
La mine tocmai asta e problema. Eu as vrea \"sunetul\" de la final in filmulet. Intrucat cursa a fost stransa si am castigat pe ultimii 5-10 metrii pe mine ma interesa sa fie in film \"a castigat break-ul !\" . :) Cam tot ce conteaza pt \"colectie\" ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning