Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: sa vedem procentul pe orase
sunt din Galaţi 151 60.40%
sunt din Brăila 99 39.60%
Voters: 250. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 25-12-06, 20:38   #91
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: galati - braila

Ba lasane... Sa iti mai zic ceva? Ca tot era vorba de braileni, intereseazate ce masini a facut nenea ala care are o turbina la semnatura... Eu zic sa nu mai postezi un timp.
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 26-12-06, 00:25   #92
83_BND

Stage 2
 
83_BND's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 51
Talking Re: galati - braila

fortza braila
83_BND is offline   Reply With Quote
Old 29-12-06, 11:05   #93
str33tmania

Stage 2
 
str33tmania's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 53
Default Re: galati - braila

BRAILA .....da nush ce va stresatzi acum cand cik vor sa ne uneask orasele si vom fi totzi ca fratzii ><
str33tmania is offline   Reply With Quote
Old 30-12-06, 08:00   #94
reptile

Stage 2
 
reptile's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 31
Default Re: galati - braila

GL.......cred ca mai mult sufleteste ne vor lega.
reptile is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 18:46   #95
droghk

Stage 2
 
droghk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 47
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by -<Gedoc>- View Post
bai frate eu mam referit ca nu se face tuning total la masini ca se schimba numai cate un aspect al ei....stiu ce inseamna tuning mai mult decat crezi dar poate mam exprimat gresit.....oricum mam referit la faptu ca nu sunt asa de multe masini tunate si de aia...sunteti si voi cativa,nu zic nu,si sunteti si tari dar ar mai trebui sa mai incurajati si pe altzii ca sa se extinda phenomenul...pace
hai salut eu sunt din braila....am si eu o intrb u ce intelegi prin tuning? u crezi ca toata lumea isi permite sa isi ia toate componentele deodata?.. tuningu nu til faci in 1 luna.. chiar dak ai o sursa de venit foarte mare.. tot astepti.. pana iti vin piesele.. pana le motezi.. am inteles.. sunt multe dacii facut dupa capul fiecaruia.... poate omului ii place.. si il doar in cot de parerile altuia.. apropo suntem o tara libera nu?
droghk is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 23:49   #96
Alkatraz

Stage 5
 
Alkatraz's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 364
Default Re: galati - braila

Intelg faza ca suntem intr-o tara libera ... si poti sa iti pui orice idee in practica ... si ca te doar in cot de ce cred ceilalti despre ce ai facut ...
Dar prin faptul ca pui un parasolar cu "NAIC" si un spoiler de Cielo nu inseamna ca ai inceput sa tunezi masina ... prin chestiile astea nu demonstrezi decat ca ai niste gusturi de ...
Si din cauza unor astfel de persoane fara caracter si bun gust, suntem vazuti ca niste ...
__________________
Moartea-i sigura, viata nu !
Alkatraz is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 09:23   #97
droghk

Stage 2
 
droghk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 47
Default Re: galati - braila

asta da nu te contrazic.. e prost cel care face lucurul asta la o masina.. si pe urma zica ca a tunato... mi sa mai intamplat sa intalnesc vreo 2 -3 insi .. si aveau o "mandrie" in ei .. si mai ales de masinile lor.. de parca ar fi un bentley sau alta masina misto.. la genu asta de oameni nu cred ca trb sa le dai prea multa atentie
droghk is offline   Reply With Quote
Old 13-01-07, 11:43   #98
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: galati - braila

Topicuri destul de interesante:
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/30909-___-mega-intalnire-primavara-europeana-___.html
si
https://forum.4tuning.ro/36-iasi/30912-___-super-votul-intalnirea-martie-___.html

Super Mega Intalnire De Primavara Europeana....!
CRyS` is offline   Reply With Quote
Old 31-01-07, 13:12   #99
tEkA_Paul

Stage 1
 
tEkA_Paul's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 22
Default Re: GALATI CITY

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
tot din Galati.

Parerea mea este ca ar trebui un forum ptr Galati si unul ptr Braila.
Idem
tEkA_Paul is offline   Reply With Quote
Old 31-01-07, 15:48   #100
ciprian_the_1

Stage 5
 
ciprian_the_1's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 836
Member of:
[BMW]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by 83_BND View Post
Fortza Braila! tzatzele is puse pt noi brailenii, ca sa ne incetineasca sa ne ajungeti voi din urma, galatzenii
ar trebui sa se organizeze curse legale intre noi, braileni si galatzeni si sa nu asteptam sa vina LR din bucuresti sa organizeze. sa fie ceva in paralel!
oricum trebuie sa fim uniti fratilor! bafta!
Zi sa mori tu cu faza cu tatele!!!!!!
ciprian_the_1 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-07, 07:34   #101
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: galati - braila

sigur ca da, sa mergi cu pivotii varza si fara frane estefoarte periculos.....
yknot is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 19:54   #102
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: galati - braila

scuzati-ma ca ma bag si eu ca musca-n lapte dar pana la urma si la coada vreti sa va separati separati-va ca nici galatenii nu sunt mai presus decat brailenii la tuning dar nici invers.... pana la urma zicea cineva de daciile "tunate" din br dar nu-si vede calibra macelarita cu faruri de astra ... o fi tuning asta si nu stim noi mai la sat aici... dar totusi uite ca avem de unde invata... asa ca lasati-va fratilor cu separerea forumului ca unii sunt mai "destepti" decat altii si nu stiu ce alte motive de ***... masinii care se vor tunate exista si vor exista oriunde in lumea asta dar asta nu a fost vreodata motiv de cearta intre cei pasionati... radem glumim si cand sunt masini serioase vorbim serios... pana atunci haz de necaz ...
P.S: tot va luati de aia cu dacii cu stickere pe ele... pai ganditi si voi logic ai bani de dacie ai bani de stickere .... ai bani de M3 ai bani de un wide body kit care face cat o dacie zic eu nu? fiecare dupa posibilitati.....
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 22:53   #103
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
scuzati-ma ca ma bag si eu ca musca-n lapte dar pana la urma si la coada vreti sa va separati separati-va ca nici galatenii nu sunt mai presus decat brailenii la tuning dar nici invers.... pana la urma zicea cineva de daciile "tunate" din br dar nu-si vede calibra macelarita cu faruri de astra ... o fi tuning asta si nu stim noi mai la sat aici... dar totusi uite ca avem de unde invata... asa ca lasati-va fratilor cu separerea forumului ca unii sunt mai "destepti" decat altii si nu stiu ce alte motive de ***... masinii care se vor tunate exista si vor exista oriunde in lumea asta dar asta nu a fost vreodata motiv de cearta intre cei pasionati... radem glumim si cand sunt masini serioase vorbim serios... pana atunci haz de necaz ...
P.S: tot va luati de aia cu dacii cu stickere pe ele... pai ganditi si voi logic ai bani de dacie ai bani de stickere .... ai bani de M3 ai bani de un wide body kit care face cat o dacie zic eu nu? fiecare dupa posibilitati.....
frate omu sia pus faruri de astra pt cele de pe calibra se stie sunt foarte oarbe si nu prea fac ele fata,asa ca omu a gasit o solutie practica si eficienta...restul nu are rost sa mai vb ca neam certat destul pana acum...
__________________

pe strazi si in cartiere...va astept sa ma depasiti
Dacia Golan Ambition 1.6mpi(Monstruos Powerfull Injection)
Dacia Papuc 1.9d (dinosaurus)
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
Old 16-02-07, 14:11   #104
83_URZ

Stage 3
 
83_URZ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 128
Default Re: galati - braila

sunt din braila

numai bine!
83_URZ is offline   Reply With Quote
Old 17-02-07, 23:39   #105
BGD_NNE

Stage 5
 
BGD_NNE's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 583
Default Re: galati - braila

galatzi
BGD_NNE is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -