Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: sa vedem procentul pe orase
sunt din Galaţi 151 60.40%
sunt din Brăila 99 39.60%
Voters: 250. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-06, 20:56   #76
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: galati - braila

tu alergi in maini
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 25-08-06, 08:08   #77
Danila-man

Stage 2
 
Danila-man's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 73
Default Re: galati - braila

sa stitzi ca avem noroc ca au pus tzatze si nu valuri dinalea cum sunt in mamaia,ca de puneau dinalea,la vreo 100 la ora sigur itzi luai zborul,.....si despre tzatze...ce sa mai zicem...bani spalatzi prin primarie...facetzi si voi calculul...17 euro bucata,(o tzatza)inmutzit cu multe tzatze cate sunt in gl,plus cate se mai schimba,...si o sa vedetzi ca e un interes in toata treaba asta,.....PAREREA MEA
__________________
KEEP ON FUCK'IN' THIS WORLD
Danila-man is offline   Reply With Quote
Old 27-08-06, 15:12   #78
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by Danila-man View Post
sa stitzi ca avem noroc ca au pus tzatze si nu valuri dinalea cum sunt in mamaia,ca de puneau dinalea,la vreo 100 la ora sigur itzi luai zborul,.....si despre tzatze...ce sa mai zicem...bani spalatzi prin primarie...facetzi si voi calculul...17 euro bucata,(o tzatza)inmutzit cu multe tzatze cate sunt in gl,plus cate se mai schimba,...si o sa vedetzi ca e un interes in toata treaba asta,.....PAREREA MEA

Valuri dinalea sunt si aici foarte multe... Le iei cu ce viteza vrei daca te tzin buzunarele... Dar cacaturile alea din galati daca ai intrat cu 100km/h putzin in curba pierzi garantat controlul masinii... Am trecut cu mareus cu clio de raliu cu vreo 80 da masina era perfect dreapta pe strada... Eu cred ca sunt mai bune valurile...
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 01-09-06, 02:59   #79
Alkatraz

Stage 5
 
Alkatraz's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 364
Default Re: galati - braila

Eu prefer sa cred ca era mai bine sa puna un radar decat procariile alea si sa dea amenda frate, nu 500.000 .... 100 200 de euro acolo sa vezi cum se potoleau toti ...
Apropo tata are masina in garantzie ... schimba firma tot ce se strica ... asa ca nu o sa aiba prea multe probleme la revizii ...
Alkatraz is offline   Reply With Quote
Old 01-09-06, 16:35   #80
Danila-man

Stage 2
 
Danila-man's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 73
Default Re: galati - braila

tazzy crede-ma pe cuvant ca sunt de 10 ori mia najpa valurile alea pe sosea decat tztzele....tzatzele de bine de rau le mai ocolesti,mai treci printre ele,...la valuri....nai cum sa le fentezi...
Danila-man is offline   Reply With Quote
Old 23-12-06, 19:43   #81
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: galati - braila

Propun separarea forumurilor Galati Braila
MauS is offline   Reply With Quote
Old 23-12-06, 19:51   #82
frost_dani
Observator 4tuning

Stage 5
 
frost_dani's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,704
Member of:
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning 3D]
[Virtual Tuning]
[Echipa de sprijin]
[Nissan]
Default Re: galati - braila

shi asa suntem putini care umblam pe forum...daca le separam o sa fie ceva liniste pe aici
frost_dani is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 08:33   #83
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: galati - braila

eu sunt din galati,si de mers prin br merg destul de des dar la ei nu vede frate ceva pasiune pe masini in afara de vreo cateva dacii "tunate" de mocani si in rest cate o bara pe fatza sau pe spate....la noi e mult mai avansat sindromu spre ex MauS...respect frate...deci ar fi bine o separare ca nu am avea ce sa fumam din ei la LR sau la o intalnire....pace(nu vreau sa ofensez pe nimeni)
__________________

pe strazi si in cartiere...va astept sa ma depasiti
Dacia Golan Ambition 1.6mpi(Monstruos Powerfull Injection)
Dacia Papuc 1.9d (dinosaurus)
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 08:43   #84
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: galati - braila

nu mai vorbiti prostii.
suntem 3 insi pe forum si vreti separare. bai baieti ... usor ma...
oricum cine intra pe forum din braila sunt baieti care chiar au ceva de zis
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 10:45   #85
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by -<Gedoc>- View Post
eu sunt din galati,si de mers prin br merg destul de des dar la ei nu vede frate ceva pasiune pe masini in afara de vreo cateva dacii "tunate" de mocani si in rest cate o bara pe fatza sau pe spate....la noi e mult mai avansat sindromu spre ex MauS...respect frate...deci ar fi bine o separare ca nu am avea ce sa fumam din ei la LR sau la o intalnire....pace(nu vreau sa ofensez pe nimeni)
Daca tu prin tuning intelegi bari esti varza
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 11:08   #86
ciprian_the_1

Stage 5
 
ciprian_the_1's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 836
Member of:
[BMW]
Default Re: galati - braila

bai tazzy si niste bari eu un fel de tuning nu fii rau poate baiatu nu stie inca ce e adevaratu tuning la engine si vb lu hau si asa sunte 3-4 pe forum si mai vreti sa despartim si galatiu de braile ????????????????
__________________
1.4 ...............
ciprian_the_1 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 11:49   #87
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: galati - braila

daca voi credeti ca este indicata separarea si ca sunteti "niste deosebiti" faceti cum vreti....

p.s. in orice oras din tarisoara asta gasesti "tuning" de mahala, si nu cred ca asta este problema
__________________
samurai 4x4
yknot is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 13:10   #88
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: galati - braila

Quote:
Originally Posted by yknot View Post
daca voi credeti ca este indicata separarea si ca sunteti "niste deosebiti" faceti cum vreti....

p.s. in orice oras din tarisoara asta gasesti "tuning" de mahala, si nu cred ca asta este problema
Nu era vorba de deosebire..... asteptam niste pareri..... iar Loganul meu, nu are doar doua bari.....am facut masini cu pretentii mai mari ..... Tot respectul pt. unii membrii din BR si pt. masinile lor(yknot, daniwmk, crc'.... si mai sunt)

Sunt anumite subiecte care tin numai de GL si altele numai de BR...... cred ca este prematura aceasta separare, pentru moment .... repet: tot ce am vrut a fost sa aflu parerile voastre


Numai bine,
Radu
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 15:41   #89
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: galati - braila

eu cred ca unii au fost bagati in seama prea mult si s-a umflat orezul in ei.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 24-12-06, 17:48   #90
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: galati - braila

bai frate eu mam referit ca nu se face tuning total la masini ca se schimba numai cate un aspect al ei....stiu ce inseamna tuning mai mult decat crezi dar poate mam exprimat gresit.....oricum mam referit la faptu ca nu sunt asa de multe masini tunate si de aia...sunteti si voi cativa,nu zic nu,si sunteti si tari dar ar mai trebui sa mai incurajati si pe altzii ca sa se extinda phenomenul...pace
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -