Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: sa vedem procentul pe orase
sunt din Galaţi 151 60.40%
sunt din Brăila 99 39.60%
Voters: 250. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-10, 10:19   #301
suici

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 452
Default Re: Galati - Braila

Cu siguranta ar fi binevenit un astfel de eveniment la noi in oras tinand cont ca nu s-a mai organizat ceva motorsport de foarte mult timp.Chiar noi cei din S.O.S. vrem sa organizam ceva in vara insa sunt sigur ca cei din club vor sprijini echipa 4tuning in realizarea unei etape de drift la noi si nu numai cei din club...mai sunt destui pasionati pe care va puteti baza din Galati si Braila.
suici is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 12:59   #302
Manasel

Stage 5
 
Manasel's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 686
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by CRC'ul View Post
prietene..nu e cazul sa faci tam-tam...joi la ora 10-11 toata lumea e la serviciu, au ajuns acolo doar cei de varsta ta...cei mai "liberi de sarcini" .
Fiecare stie pt el daca sufera sau nu...NU e cazul sa transformam asta intr-o schema de marketing...asa ca ssshhhh...
1 nu ma cunosti si nu esti prietenul meu
2 chiar si eu la 20 de ani muncesc am intrat in tura de noapte,asa ca puteam sa stau si eu acasa sa odihnesc.vorbeste in dreptul tau repet nu ma cunosti.
Manasel is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 13:39   #303
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

crc-ule adic eu nu am job ca am 21? odata in toata viata mea am dat noroc cu nicu, in rest nu il cunosteam dar am avut bunul simt sa vb cu baietii din sos sa facem o fapta buna ca na si el e ca si mine (pasionat de masini) a fost...nu e vorba ca nu ai venit sau cine nu a venit nu e sanatos acuma, dar ma gandesc ca maine poimane mor si eu si o sa vina 2 din 30 cati cunosc, unde e respectul? la asta s-a referit manasel...
__________________

Pentru o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita.
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 13:41   #304
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Manasel View Post
1 nu ma cunosti si nu esti prietenul meu
2 chiar si eu la 20 de ani muncesc am intrat in tura de noapte,asa ca puteam sa stau si eu acasa sa odihnesc.vorbeste in dreptul tau repet nu ma cunosti.
daca vrei sa fii apreciat ptr faptul ca ai fost la inmormantare si nu stii cum, uite apreciez eu !

a fost foarte frumos din partea ta ca te-ai prezentat la inmormantare si ti-ai aratat respectul!

poate acum putem inchide acest subiect!

On the flip side, sunt placut surprins de intentia lui Gratzian sa organizeze un eveniment la Galati! Sper sa prinda contur ideea.
Spectatori cu siguranta vor fi, insa participanti la drift, pe la BRaila/Galati nu vor fi multi! poate una de drag ar fi mai ok!
__________________

ASIGURARI AUTO LA CELE MAI MICI PRETURI 0763.678.287
Gabi TAZ is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 15:23   #305
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Galati - Braila

la drag ar veni foarte multa lumea sunt sigur
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 18:21   #306
Manasel

Stage 5
 
Manasel's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 686
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Gabi TAZ View Post
daca vrei sa fii apreciat ptr faptul ca ai fost la inmormantare si nu stii cum, uite apreciez eu !

a fost foarte frumos din partea ta ca te-ai prezentat la inmormantare si ti-ai aratat respectul!

poate acum putem inchide acest subiect!

On the flip side, sunt placut surprins de intentia lui Gratzian sa organizeze un eveniment la Galati! Sper sa prinda contur ideea.
Spectatori cu siguranta vor fi, insa participanti la drift, pe la BRaila/Galati nu vor fi multi! poate una de drag ar fi mai ok!
off topic.tazz noi ne cunoasteam am fost intr-o seara cu maus la braila .
Manasel is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 20:22   #307
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Ene'Andrei View Post
crc-ule adic eu nu am job ca am 21? odata in toata viata mea am dat noroc cu nicu, in rest nu il cunosteam dar am avut bunul simt sa vb cu baietii din sos sa facem o fapta buna ca na si el e ca si mine (pasionat de masini) a fost...nu e vorba ca nu ai venit sau cine nu a venit nu e sanatos acuma, dar ma gandesc ca maine poimane mor si eu si o sa vina 2 din 30 cati cunosc, unde e respectul? la asta s-a referit manasel...
Adik daca vreunul din cei care-l cunosteau nu a fost la inmormantare e nesimtit sau cum? sau nu-l respecta? care-i faza... poate unora pur si simplu nu le plac inmormantarile si gata... poate unii vor sa si-l aduca aminte viu pe strada nu mort in cosciug.... ce e asa greu de inteles? Aici nu e vorba de lipsa de respect din partea celor care nu au fost ci mai degraba a celor care vor sa transforme faptul ca au fost intr-un act de bravura...
Asa ca mai bine lasati baiatul sa se odihneasca in pace si reveniti la cele lumesti!
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 20:32   #308
Manasel

Stage 5
 
Manasel's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 686
Default Re: Galati - Braila

in fine unde dai si unde crapa...hai cu zile frumoase sa facem un drag ,hai sa ne straduim sa ducem ceva pana la capat
Manasel is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 00:10   #309
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

zi si mie Marian, cui ii plac inmormantarile? (act de bravura...) omu...in timpul meu liber ma trezesc la 2 fara sau 2 si cv...si cand pun ceasul sa sune, tre sa pun ambele telefoane sa ma trezeasca,unul la si 5 de ex si al doilea la si 10...nu a facut nimeni nesimtit pe vreunu..poate din postul asta iti dai seama unde am vrut sa ajung sa uitam de asta si gata viata merge inainte

sunt de acord cu evenimentul, asteptam detalii si ma ofer sa ajut cumva..
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 00:14   #310
madalin89

Stage 3
 
madalin89's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 144
Default Re: Galati - Braila

hai cu evenimentulllllll, sa se incalzeasca afaraaaa corect ene

PS: mergem mai departe...
madalin89 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 00:16   #311
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

esti fumat ma? ))) bine madalinnnnn
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 03:18   #312
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Galati - Braila

Quote:
Originally Posted by Manasel View Post
1 nu ma cunosti si nu esti prietenul meu
2 chiar si eu la 20 de ani muncesc am intrat in tura de noapte,asa ca puteam sa stau si eu acasa sa odihnesc.vorbeste in dreptul tau repet nu ma cunosti.
Ene asta nu ti se pare act de bravura sau ce? adik a fost in tura de noapte si totusi nu s-a odihnit... hai las-o cum a picat ca deja o dam in sf-uri...
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 03:36   #313
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Galati - Braila

nu comentez, hai sa trecem peste...
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 05:09   #314
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Galati - Braila

Facem un pool pentru drag sau drift? Sau drag iese din discutie?
Azerty is offline   Reply With Quote
Old 23-01-10, 10:26   #315
sedici_valve

Stage 3
 
sedici_valve's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 134
Default Re: Galati - Braila

nu prea sunt multe masini tractiune spate sau integrala in galati..totusi ar fi frumos drift..
sedici_valve is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -