Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-04-07, 15:59   #1
BGD_NNE

Stage 5
 
BGD_NNE's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 583
Default In atentia maniacilor galati si braileni

Salut !!Am deschis topicul asta pt k am o propunere pt voi toti posesorii de masini dela Trabant la Rolls .Am vb cu un tip care face parte din clubul No Speed Limit si ma gandeam ca poate ma sustineti in tentativa de a infiintza un sediu si la Galati.
Cred ca ar fi un lucru bun pt "maniaci" din care fac parte si eu si nu ne-ar mai plange buzunaru (cred ca stiti cu toii la ce ma refer).Astept opinii , critici si sustineri .
Va multumesc indiferent de alegerea pe care o vetzi face
BGD_NNE is offline  
Old 30-04-07, 16:24   #2
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Quote:
Originally Posted by BGD_NNE View Post
Salut !!Am deschis topicul asta pt k am o propunere pt voi toti posesorii de masini dela Trabant la Rolls .Am vb cu un tip care face parte din clubul No Speed Limit si ma gandeam ca poate ma sustineti in tentativa de a infiintza un sediu si la Galati.
Cred ca ar fi un lucru bun pt "maniaci" din care fac parte si eu si nu ne-ar mai plange buzunaru (cred ca stiti cu toii la ce ma refer).Astept opinii , critici si sustineri .
Va multumesc indiferent de alegerea pe care o vetzi face
Salut.. Este deja club in galati. Nu cred ca o sa se bage nimeni... Numai bine!
TazzY is offline  
Old 30-04-07, 16:25   #3
BGD_NNE

Stage 5
 
BGD_NNE's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 583
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Da ce club???
BGD_NNE is offline  
Old 30-04-07, 16:35   #4
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Undergroung Racing Crew
TazzY is offline  
Old 30-04-07, 23:33   #5
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

si suntem si foarte mandri cu clubul nostru pentru ca a fost greu de infiintat si acum nu cred ca vrea nimeni sal paraseasca.....
-<Gedoc>- is offline  
Old 01-05-07, 12:13   #6
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Se poate inchide ?
TazzY is offline  
Old 01-05-07, 12:16   #7
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

ce club e asta? ca nu am auzit de el si vad ca nici pe 4tuning nu e prezent ! .. a fost cumva prezent la tuning days? la legale de la constanta? ceva ceva? pt ce sa stai intr-un club care leneveste ???
__________________

dolb is offline  
Old 01-05-07, 12:23   #8
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

poate daca nici membri acestui club nu plateau taxa de inscriere la legala de abia terminata veneam mai multi.
in principiu nu aveti decat sa faceti filiala daca gasiti oameni.
nu va impiedica nimeni.
edit : daca nu apare pe 4tuning la cluburi nu inseamna ca nu exista.
__________________
Honda
shadowro is offline  
Old 01-05-07, 16:05   #9
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
poate daca nici membri acestui club nu plateau taxa de inscriere la legala de abia terminata veneam mai multi.
in principiu nu aveti decat sa faceti filiala daca gasiti oameni.
nu va impiedica nimeni.
edit : daca nu apare pe 4tuning la cluburi nu inseamna ca nu exista.
nu am zis ca nu exista! doar ca nu-i important ( cel putin nici pe departe cat e NSL de important ) deci nu vad dc ar sta in clubul lor cand ar putea sa vina la NO SPEED LIMIT !
dolb is offline  
Old 01-05-07, 18:39   #10
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

pentru ca o filiala nu are nici o valoare spirituala pe langa un club autohton ca sa zic asa.
shadowro is offline  
Old 01-05-07, 19:11   #11
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
nu am zis ca nu exista! doar ca nu-i important ( cel putin nici pe departe cat e NSL de important ) deci nu vad dc ar sta in clubul lor cand ar putea sa vina la NO SPEED LIMIT !
scuza-ma dar noi cred ca avem de-abia 3 luni de la infiintare pe cand nsl are mult mai mult asa ca nu ne mai persecuta tu atat.......veniti fratilor ca nu va tine nimeni,faceti-va publicitate si dupa aia sa vedem cat ramaneti......
__________________

pe strazi si in cartiere...va astept sa ma depasiti
Dacia Golan Ambition 1.6mpi(Monstruos Powerfull Injection)
Dacia Papuc 1.9d (dinosaurus)
-<Gedoc>- is offline  
Old 01-05-07, 21:17   #12
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

tu la 17 ani nu ar trebui sa vb de cluburi si racing! intai ia-ti permisu, invata sa conduci si apoi mai vb da, e adevarat nsl are mai mult de la infiintare, insa noi nu putem sa venim asa sa facem publicitate sa consumam carburant pana acolo , cu ideea ca vom face un sediu si acolo iar apoi voi sa ziceti " aa pai ce .. nu venim noi la nsl, ca noi avem clubu nostru "
dolb is offline  
Old 01-05-07, 22:04   #13
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
tu la 17 ani nu ar trebui sa vb de cluburi si racing! intai ia-ti permisu, invata sa conduci si apoi mai vb da, e adevarat nsl are mai mult de la infiintare, insa noi nu putem sa venim asa sa facem publicitate sa consumam carburant pana acolo , cu ideea ca vom face un sediu si acolo iar apoi voi sa ziceti " aa pai ce .. nu venim noi la nsl, ca noi avem clubu nostru "
Chestia este ca toti ne cunoastem intre noi. Cine a vrut club, s-a bagat in URC iar restul sunt pe afara din cate stiu eu. Poate baietzii din braila sunt interesati cu toate ca si ei parca aveau club. Numai bine!
TazzY is offline  
Old 01-05-07, 22:57   #14
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
tu la 17 ani nu ar trebui sa vb de cluburi si racing! intai ia-ti permisu, invata sa conduci si apoi mai vb da, e adevarat nsl are mai mult de la infiintare, insa noi nu putem sa venim asa sa facem publicitate sa consumam carburant pana acolo , cu ideea ca vom face un sediu si acolo iar apoi voi sa ziceti " aa pai ce .. nu venim noi la nsl, ca noi avem clubu nostru "
GATA LEGE IN TARA:CEI DE 17 ANI NU STIU SA CONDUCA!!!!!YEEEEEE ...TEAI INTREBAT OARE CATI VIN LA LICEU CU MASINILE SI NAU CARNET,NAU NICI 18 ANI???.....spre surprinderea ta stiu sa conduc si mai si schimb vitezele in mers.....of of of ce mentalitate ai.......asa si mai stiu sa mai discut si despre un motor chit ca e el de dacie sau de orice altceva......
-<Gedoc>- is offline  
Old 01-05-07, 23:00   #15
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: In atentia maniacilor galati si braileni

ideea e ca noi nu prea ne facem publicitate deocamdata asa ca nu prea stie nimeni in afara de noi de club,tre sa sapi adanc ca sa dai de noi...........poate dak faceti zarva va veni lumea de ce nu?orasul nu il reprezentam numai noi care suntem pe forum.....orasul are 300 de mii loc
-<Gedoc>- is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -