Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: Care dintre cele doua nume de mai jos vi se par potrivite pentru Clubul galatean?
Underground Racing Crew 5 35.71%
DownTown Crew 9 64.29%
Voters: 14. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-11-06, 21:30   #46
ciprian_the_1

Stage 5
 
ciprian_the_1's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 836
Member of:
[BMW]
Default Re: Club name!!!

bai eu zic ca daca nu va convine datine in judecata
suntem liberi sa facem ce vrem asa ca leave as alone
Si cred ca ar sta mai bine URC dar si DTC
__________________
1.4 ...............
ciprian_the_1 is offline  
Old 11-11-06, 21:57   #47
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Club name!!!

bine ma baieti asa sa faceti...oricum multumim ptr intelegere...vba lu armani..RABDARE . fratilor k e nevoie de prea multa..si de prea multa abtinere...in rest cei care n-au ce face si vbesc aiurea fara sa aibe masina sa se abtina..k nu ne intereseaza dak au auzit ei de noi sau nu ....iar noi dak am auzi de ei chiar nu ne-ar interesa...am spus k e un plan de viitor...
multumim anticipat

ps..dak aveti nevoie de vr-un sfat ceva nu ezitati sa apelati pe pm..nu avem noi asa mare experientza,,dar gasim o solutie...
gotty_inc is offline  
Old 11-11-06, 22:04   #48
alex_g
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by frozzen View Post
exista deja clubu DOWNTOWN in craiova!! e infintat din mai !!!
Legal?Exista acte sa dovedeasca asta?Sunt 8 'cluburi' in Craiova din care cateva legale.

Last edited by alex_g; 11-11-06 at 22:08.
 
Old 11-11-06, 22:16   #49
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Exclamation Re: Club name!!!

Fiti mai moderati in declaratii, in special Shadow si Cipin. Prea va aprindeti repede si aiurea.
Oamenii nu au zis decat ca au infiintat un club cu nume asemanator.
O initiativa laudabila. Nu inteleg de ce sariti la cearta.
Nu va face onoare aceasta atitudine, si nici noua ca viitor club sau ca oras.
Ma mira cat de politicosi si diplomati au fost cei doi pana la sfarsit.
Nu pot decat sa ii felicit pentru modalitatea civilizata in care s-au purtat.
Va multumim pentru urari si sigur va vom deranja cu cate o intrebare daca ne vom impotmoli pe undeva.
Si nu stiu daca chiar vreau sa am un nume asemanator cu al altui club auto.
Confuziile pot fi daunatoare. Poate ca pentru unii, poate ca pentru ceilalti, cel mai bine e sa le ocolim atat timp cat avem de ales.
Nu spune nimeni ca doar cele 2 nume sunt singurele optiuni.
Vor mai aparea, sunt sigur, cat de curand si altele.
Azerty is offline  
Old 11-11-06, 22:49   #50
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by Azerty View Post
Fiti mai moderati in declaratii, in special Shadow si Cipin. Prea va aprindeti repede si aiurea.
Oamenii nu au zis decat ca au infiintat un club cu nume asemanator.
O initiativa laudabila. Nu inteleg de ce sariti la cearta.
Nu va face onoare aceasta atitudine, si nici noua ca viitor club sau ca oras.
Ma mira cat de politicosi si diplomati au fost cei doi pana la sfarsit.
Nu pot decat sa ii felicit pentru modalitatea civilizata in care s-au purtat.
Va multumim pentru urari si sigur va vom deranja cu cate o intrebare daca ne vom impotmoli pe undeva.
Si nu stiu daca chiar vreau sa am un nume asemanator cu al altui club auto.
Confuziile pot fi daunatoare. Poate ca pentru unii, poate ca pentru ceilalti, cel mai bine e sa le ocolim atat timp cat avem de ales.
Nu spune nimeni ca doar cele 2 nume sunt singurele optiuni.
Vor mai aparea, sunt sigur, cat de curand si altele.
mersi pt intelegere !!cu siguranta vei gasi un nume mai frumos si unic prin care sa reprezentati Galati intrun mod bun!!eu va urez bafta din nou si daca va putem ajuta cu ceva noi suntem aci!

PS: pt cei cu replicile negativiste : take a break - have a kit kat!!nu suntem pe maidan!!
__________________
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 23:01   #51
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by alex_g View Post
Legal?Exista acte sa dovedeasca asta?Sunt 8 'cluburi' in Craiova din care cateva legale.
da exista actele firmei...k e si firma..... si ca orice firma inainte de a fi aprobata de camera de comert are nevoie de o rezervare de nume..pe care noi o avem...nu are legatura cu ACS....pur si simplu e o firma k oricare alta..multumit??dci nu are legatura deocamdata..dar o sa aibe in f f scurt timp
deci nu este Asociatie club sportiv ..inca..pur si simplu ma refer la rezervarea de nume
gotty_inc is offline  
Old 11-11-06, 23:53   #52
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by gotty_inc View Post
da exista actele firmei...k e si firma..... si ca orice firma inainte de a fi aprobata de camera de comert are nevoie de o rezervare de nume..pe care noi o avem...nu are legatura cu ACS....pur si simplu e o firma k oricare alta..multumit??dci nu are legatura deocamdata..dar o sa aibe in f f scurt timp
deci nu este Asociatie club sportiv ..inca..pur si simplu ma refer la rezervarea de nume
alooo... pushtiu'... mai usor cu vorba... esti prea incisiv in afirmatii. Raspunde civilizat.
MauS is offline  
Old 12-11-06, 00:03   #53
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by gotty_inc View Post
da exista actele firmei...k e si firma..... si ca orice firma inainte de a fi aprobata de camera de comert are nevoie de o rezervare de nume..pe care noi o avem...nu are legatura cu ACS....pur si simplu e o firma k oricare alta..multumit??dci nu are legatura deocamdata..dar o sa aibe in f f scurt timp
deci nu este Asociatie club sportiv ..inca..pur si simplu ma refer la rezervarea de nume
Inainte sa te afirmi..... intereseaza-te..... noi nu vom fi s.r.l. , ci o asociatie care are stransa legatura cu ACS-ul. nu stiu care dintre noi este in mai mare legalitate
MauS is offline  
Old 12-11-06, 00:34   #54
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

se referea la Asociatie Non-Profit!!daca vrei iti insir tot talambau ca sa ajungi ACS - care dupa calcule estimative te asteapta cateva luni bune-notari-avocati si cam 15.000 000 in cazuri bune!! nu e mare scofala sa inregistrezi numele si sa devii Asociatie non -profit ...e greu sa devii ACS! nu e nevoie sa folosesti ditamai fontu ca nu purtam ochelari !!
frozzen is offline  
Old 12-11-06, 00:40   #55
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

Sa trecem peste postu lu gotty!!nu are rost sa creem iar valva!!nu duce nici unde cearta!
frozzen is offline  
Old 12-11-06, 06:14   #56
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Club name!!!

topic inchis.
voi face un nou topic unde sa ne dam cu parerea despre ce numa am vrea sa aiba clubul nostru.
sunt binevenite si parerile "externe" ca doar nu suntem comunisti.
__________________
Honda
shadowro is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -