Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

View Poll Results: Care dintre cele doua nume de mai jos vi se par potrivite pentru Clubul galatean?
Underground Racing Crew 5 35.71%
DownTown Crew 9 64.29%
Voters: 14. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-11-06, 19:15   #31
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Club name!!!

ahh..si am uitat..sa intreb ceva....
probabil k parasolarul o sa fie ceva de genul...Downtown(urias) si Crew(mai mic)
adik km la fel k al nostru k screi Downtown(mare) si racers(mic)
k banuiesc k nu o sa scrieti intrun colt mai mic downtown si crew cat parbrizu...deci in orice caz..o sa apara downtown...crezi k lumea tine cont de terminatie si k mai tine minte src/crew/racers/club...iti zic eu nu....si ai dreptate lumea nu e asa mica....la tine in oras nu o sa faca diferenta dar pe plan national..dak aveti asa planuri...ar fi de cacao...
gotty_inc is offline  
Old 11-11-06, 19:16   #32
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Club name!!!

deci nu trebuie neaparat downtown....ideia este ca prea ati sarit voi in sus...
chiar crezi ca sunt chiar atat de dobitoc incat sa aud de clubul vostru si sa zic...ehh....ce dracu...lasa ca in loc de Street racing....pun Crew la urma si merge...deci intelege ca nu asta a fost intentia de la inceput..iar daca tine-ti asa mult sa fiti unici...sa aveti un brand al vostru...si nu vreti sa fiti plagiati....va promit ca ma voi gandi la o alternativa
Cipin-KUS is offline  
Old 11-11-06, 19:18   #33
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by Cipin-KUS View Post
deci nu trebuie neaparat downtown....ideia este ca prea ati sarit voi in sus...
chiar crezi ca sunt chiar atat de dobitoc incat sa aud de clubul vostru si sa zic...ehh....ce dracu...lasa ca in loc de Street racing....pun Crew la urma si merge...deci intelege ca nu asta a fost intentia de la inceput..iar daca tine-ti asa mult sa fiti unici...sa aveti un brand al vostru...si nu vreti sa fiti plagiati....va promit ca ma voi gandi la o alternativa
deci..cred ca normal ar fi sa va mai ganditi la alternative si sa modificati poolu!!
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 19:18   #34
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Club name!!!

....ca ideie...cu aceste parasolare eu nu sunt de acord...ma gandeam numai la un sticker cu logoul clubulu...ceva mult mai subtil...
Cipin-KUS is offline  
Old 11-11-06, 19:19   #35
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Club name!!!

ms...asa e mai bne...peace..dar pe bune..chiar dak nu stiai d noi...uite iti ziseram noi acuma...d c tot insistati ,dak exista un club cu "jumatea importanta din nume" k al vostru...sa puneti tot downtown?
gotty_inc is offline  
Old 11-11-06, 19:20   #36
gotty_inc

Stage 2
 
gotty_inc's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 39
Default Re: Club name!!!

si uite vad k deja scrie la tine la avatar underground..da destul de bine...adik da mai bine decat ...downtown care exista deja
gotty_inc is offline  
Old 11-11-06, 19:20   #37
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

modalitatea de prezetare a clubului -parasolare,etc nu e problema noastra!! noi vrem doar sa nu existe confuzii pe plan national intre clubul nostru si al vostru!!
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 19:21   #38
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Club name!!!

atunci asa ramane...o sa ma gandesc la alte nume.....si se va inchide pollul asta....e cel mai bine asa...
Cipin-KUS is offline  
Old 11-11-06, 19:23   #39
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by Cipin-KUS View Post
atunci asa ramane...o sa ma gandesc la alte nume.....si se va inchide pollul asta....e cel mai bine asa...
ms pt intelegere!! faci o lista mai mare cu nume de club- si apoi faci alt pool!! cred ca se putea si fara sa ne certam asa aiurea!!

PS: bafta pe viitor cu clubu!!
__________________
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 19:25   #40
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: Club name!!!

bine ca am lamurit-o pana la urma....multumim pentru urari!....eu am sters-o...numai bine!
Cipin-KUS is offline  
Old 11-11-06, 19:32   #41
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Club name!!!

DA! Asta intr-adevar este o problema. Vom redenumi cele doua optiuni din poll......sorry de confuzie dar chiar n-am auzit de voi.DELOC! fara suparare.
MauS is offline  
Old 11-11-06, 19:34   #42
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
DA! Asta intr-adevar este o problema. Vom redenumi cele doua optiuni din poll......sorry de confuzie dar chiar n-am auzit de voi.DELOC! fara suparare.
nu ne-am grabit sa "bling-bling" - si nici nu ne grabim pana nu rezolvam tot ce ne planuim!suntem cunoscuti doar pe plan local
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 19:35   #43
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by frozzen View Post
nu ne-am grabit sa "bling-bling" - si nici nu ne grabim pana nu rezolvam tot ce ne planuim!suntem cunoscuti doar pe plan local
OK bine ca s-a rezolvat acum decat mai incolo.... cand scoteam deja actele cu downtown crew.... atunci chiar ar fi fost o problema.
MauS is offline  
Old 11-11-06, 19:41   #44
frozzen
BMW Driver

Stage 5
 
frozzen's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 409
Default Re: Club name!!!

atunci ce sa mai spun...BAFTA!! si rabdare in special la membri fondatori...o sa aveti nevoie! sunt momente in care se necesita multa rabdare!
frozzen is offline  
Old 11-11-06, 21:22   #45
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Club name!!!

Quote:
Originally Posted by frozzen View Post
modalitatea de prezetare a clubului -parasolare,etc nu e problema noastra!! noi vrem doar sa nu existe confuzii pe plan national intre clubul nostru si al vostru!!
auzi la el .. pe plan national ... de parca ar sti cineva ca existati.
daca atzi fi avut un nume in lumea curselor am fi stiut de voi asa ca mai usor cu aerele fratilor.
__________________
Honda
shadowro is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -