Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-05, 15:58   #31
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

bai modificate sau nemodificate sunt din galati.
nu ne arata \"rachete\" din astea ca nu vom vedea cu siguranta in romania asa ceva f curand; cu atat mai putin in galati.
incearca sa postezi masini din galati fie ele modificare fie nemodificate.
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 26-07-05, 20:58   #32
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

singurul care ataka pe aici eshti tu.. farta suparare vb normal shadow a pus mashini care (ce este drept) sunt stock dar HOT si din gl ce ai pus tu e HOT dar nu e din gl in nici un caz.. o sa apara dar mai am 2 ani nu va grabiti
Edd is offline   Reply With Quote
Old 11-08-05, 01:30   #33
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default

`bai \"EDD\" deabaia astept sa te vad si pe tine cu maisna pe strazi ca ai o diaree verbala de nu se mai poate!!!!!!!!!!!!!!!!!

mai usor cu vorbele ca ele iti pot aduce multe necazuri!!!!!!!!!!
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 14-08-05, 19:55   #34
Cauciuc43

Stock
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 8
Default

) a vazut cineva bmw-ul rosu frumos lucios si ... aiurea ??? am impresia ca e nou...la electro center in fata l-am zarit ... o sa pricepeti de ce aiurea daca il vedeti
Cauciuc43 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-05, 18:47   #35
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default bmw

bmw ala e GL ?? GNX shi il conduce o tipa super... arata mishto dar suma de 45.000 de euro mi se pare exagerat de mult pentru mashinutza aia...
cu acei bani imi puteam tuna 10 mashini fara probleme... ori cum eu raman la motoare.... imi plac mashinile, muncesc la ele, merg cu ele dar tot la motoare raman... de exemplu o mashina care mergea tunata este Honda Civic CRX, este una in galati care este a lui liviu, baiatul care a facut shi broasca aia portocalie... apropo... acea broasca are eleron de porsche... shi in afara de asta bmw in comparatzie cu donda este un gunoi la tuning shi te costa chi un car de bani.... mai este un bmw albastru decapotabinl prin gl condus de un tzaran... ala nu a avut curaj sa se duca la liniutza cu CRX cu liviu... deci...
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 21-08-05, 12:04   #36
perikolos

Stage 3
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 130
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mdea ata ete
fiecare cu gusturile lui shi cat poate (ma refeream la acel bmw albastru de care ziceai) daca omu nu se crede in stare ata ete.
nu vreau sa supar pe nimeni (ma refer la toata katerinka care a ieshit data trecuta). da crx a suferit prima infrangere de la un golf 4 gti sau 1.8 T nush sigur ce motor avea. asteptam sa-l vedem v-tec.
perikolos is offline   Reply With Quote
Old 21-08-05, 15:18   #37
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

care ma ala argintiu sau ala cu dunga neagra
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 23-08-05, 23:07   #38
Cipin-KUS

Stage 5
 
Cipin-KUS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,208
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[Opel]
[DAEWOO]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default ...

nu shadow...ala in 5 usi....mmuuhhahhahaha....1.8 T
Cipin-KUS is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 15:20   #39
alex_night77

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 54
Default

cum sa av explic eu voua..dar crec ca BMW-ul portocaliu este al unui cuplu..sau sunt sora si frate.eu am vazut si o fata la volan..singura sau cu un mosh ..probabil tasu',dar am vazut si un baiat..singur mai tot timpul.si...baiatu' invatza la mine la liceu la \"Traian\",lam vazut de multe ori acolo..presupun ca la seral.
si..va intrebati unde locuieste..pai pe langa MODERN.in partea dreapta a Modernului..sunt nijte blocuri..acolo gaseshti mashina parcata mai tot timpul.
alex_night77 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 15:49   #40
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

nu mai e a tipului de acolo
ori a fost vandut-o ori a imprumutat-o ... treaba lor cum a invartit-o dar acum e parcata tot timpul pe langa bingo pe la un bloc pe acolo
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 19-09-05, 06:33   #41
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

bajeti lasati diferentele la usa nu vreau sa fac iar curat dupa voi
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 07-10-05, 11:29   #42
TM3Rider

Stage 1
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 12
Default

Yo am vazut o blonda, buna rau la volanul BMW-ului portocaliu
Ce sa mai ceri, la dreaq...femeie buna si masina, beton! Asta e! Mai sunt si \"inconveniente\" d'astea! :P :P :P
TM3Rider is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 23:13   #43
alexander666

Stock
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 7
Default

ce vad doamne pe forum?
galatiul care incearca sa domine braila. cu ce nu stiu si mai ales de ce?
unii care se lauda cu masinile altora. altii care pica pe spate de Golf. soferi ilegali si underground non stop-unde si cum?, unii care pun cip la carburatie, alti care vor sa puna solenza sa se ia cu Calibra 2000cm (ca are turbo si motorul e dus).dacii tunate. povestiri incredibile.unii se plang ca nu e ca in bucuresti.

Care e media de varsta?
In afara de dacia mai are cineva ceva? sau. aveti masini in primul rand?
imi cer scuze pt cei seriosi de aici dar forumul pute a 2 lei de la o posta.

ne facem de rahat, nu ca m-ar interesa prea mult dar ar fi frumos sa fie si altfel.
alexander666 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 00:51   #44
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alexander666\"
ce vad doamne pe forum?
galatiul care incearca sa domine braila. cu ce nu stiu si mai ales de ce?
unii care se lauda cu masinile altora. altii care pica pe spate de Golf. soferi ilegali si underground non stop-unde si cum?, unii care pun cip la carburatie, alti care vor sa puna solenza sa se ia cu Calibra 2000cm (ca are turbo si motorul e dus).dacii tunate. povestiri incredibile.unii se plang ca nu e ca in bucuresti.

Care e media de varsta?
In afara de dacia mai are cineva ceva? sau. aveti masini in primul rand?
imi cer scuze pt cei seriosi de aici dar forumul pute a 2 lei de la o posta.

ne facem de rahat, nu ca m-ar interesa prea mult dar ar fi frumos sa fie si altfel.
Nenea, ai ceva la cap..? Ai ieshit vreo data din Braila sa vii in Galati sa vezi cam ce mashini sunt.. ? Singura mashina costoasa din Braila e Camaro ala roshu condus de tzatzosul ala care vine dupa pizde in Galati shi care face burn'uri la fiecare semafor sa vada galatzenii k are mashina... Nu uita k Braila inca este primitiv din toate punctele de vedere... Shi vezi ca deviezi cam repede pentru atzi lauda satul... Eshti off-topic !
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 11-02-06, 14:50   #45
alexander666

Stock
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 7
Default

camaro ala daca vrei sa sti e obosit de nu se poa' si daca ai sa fi mai atent merge si'n mai putine pistoane decat ar trebui.
alexander666 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -