Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 31-03-05, 22:28   #16
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

da frate dar trebuiesc sponsori si nu numai ... eu nu am nici o idee despre ce si cum trebuie facut pentru a aranja ceva de o asemenea anvergura .... itzi dai seama ca trebuie sa se ocupe cineva care are idee despre ce vorbeshte ...
ps : creca daca m-as duce la politie cu rugamintea de a inchide ptr o dupaamiaza faleza ar rade aia de mine pana a doua zi dimineata )
acuma ce sa ne kkam in sus si in jos ... aici nu prea are politia treaba cu fenomenul care ne uneste pe noi .... ca te intreci cu unu de la un semafor pana la urmatoru sau ca te mai dai cu unu pe faleza din cand in cand ... asta nu e nimic ingrijorator pt ei ca sa ia in serios alternativa inchiderii unei artere pt a potoli setea noastra
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 22:31   #17
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

da nu ma frate ca o inchide intr-o seara ..pe la 23:00 e si mai mijto si plus ca atunci....la dreaq nu prea exista majini o iau pe brailii ca e aceeasi vrajeala...
si nu cred ca s-ar pune problema dac ar vb de o nopate ...numa ca ne-ar trebui un club legalizat in gl...si noi nu avem ashea ceva..nici macar unu car sa nu fie legalizat..nu avem nik ((( ce zici facem unu? )
Edd is offline   Reply With Quote
Old 01-04-05, 10:46   #18
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

.. ia spune unde ai vazut tu legale viteza incepand de la 23:00 ? ... vara ar merge dar totusi ... ne lovim de celelalte probleme
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 02:48   #19
Dan_m39c

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 16
Default

sal din gl shi yo masina e in proiect (vezi masini & tuning ) as putea sa ma interesez shi chiar sa trag niste sfori pt a vedea care e treaba cu faleza .
eu unu ma gandeam la aviasan (iesire gl spre metro) e super marfa dar acoloo nu se poate
pe faleza e singurul loc mai bun
am sa ma interesez shi mai tst
Dan_m39c is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 07:25   #20
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

ok , asteptam raspunsul tau
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 11:34   #21
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

Cipin-KUS << a zis ca este clubu midnight racers si in galati ....deocamdata nu sunt sigur nu vreau sa faccem vreo prostie...daca e sa facem un club tre'sa ne gandim de 2 ori...parca nush...vreau sa vb cu cineva dar nu a intrat de ceva vreme si sunt in dubii.....desigur mi-ar face placere sa fac un club...dar sunt multe piedici....cam si io nijte relati...mai vb in orice caz...
Edd is offline   Reply With Quote
Old 03-04-05, 21:08   #22
Dan_m39c

Stage 1
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 16
Default

eu unu shi cu un f bun amic de-al meu ne-am gandit sa facem un club
insa nu stiam ce trebuie facut
noi ne-am intrecut shi cu daciile impotriva opelurilor shi mertzanelor
acum suntem hotarati; el are un bmw 325 in faza de preparare (nu a fost vazut in gl) shi eu ma chinui s ama hotarasc in ce mashima ce investesc (astept sfaturi la \"masini &tuning\" la \"vrteau sa-mi fac un tuning marfa astept sugestii) chiar vrem sa facem un astfel de club dar cred ca o sa mai dureze pana in vara cel tarziu
high speed
Dan_m39c is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 06:48   #23
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default .....

..nu va aruncati sa faceti inca un club cu 2 membri.. ....doar dupa ce aveti macar 5 membri....dupa aia....oricum va urez noroc...dar pana in vara mai e..si atunci vara faza e ca toti suntem la mare ..(yeah baby ,oh,oh,oh, yea',oh ,damn girl )


Edd is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 07:42   #24
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

m-as baga si eu dar ce sa fac cu o rasnitza de 65 cai putere ?
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 07:47   #25
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

nu iti mai face atatea probleme..ca sunt multi cu 43 cai (Dacii )
Edd is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 07:59   #26
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

da .. dar tu pt 43 de cai putere ai dat 150 milioane .. iar \"eu\" pt 65 am dat ~12000 $ ?
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 08:03   #27
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

bv dar tie ti se deschide scrumiera cand fumezi tie nu cand dai drumu la aer sa te racoreshti otara nu iti vine tot prafu acumulat ..sau la aer cald nu iti vine mirosul ala de motor incins..lasa-ne frate..ca dacia tot dacie este..(ma duc pana jos putin sa imi iau de smoke si vin inapoi :P ) nu pleca da si u un id sa mai vb
Edd is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 10:26   #28
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

dar motoru e .. MIC
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 13:56   #29
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

lasa mha ce bani dai asta ai..(si ar trebui sa fii fericit)daca vroiai mai putin lux si mult speed cautai ca diperatul ceva bun la mana a2-a(deshi nu prea e buna ideea) si de restul mai bagai ceva la motor.....si la asta ce daca motoru e mic ? ia altul care sa incapa :P
Edd is offline   Reply With Quote
Old 06-04-05, 14:36   #30
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

adevarul e ca si asa mic cum e papa benzina .. nici nu vreau sa imi imaginez cat ar manca daca ar avea dublu bhp
shadowro is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -