aici chiar e CHAT, primesc mesaje in mail unul dupa altul

deci daca are V8 e bestial..daca doar scaunele sunt 8..neah..nu plac buzurile

, poate doar un R Class sau CX break:-p
EDIT: pana scriu 3 randuri mai apar 3 posturi 
atunci sa fie un CLK/SLK 230K?