desi nu am eu cine stie ce experienta in domeniul asta...
daca vreti stilo...evitati motoarele diesel (jtd) din cate am auzit...sunt foarte pacatoase...dar pana la urma fiecare isi ia ce vrea

mi se pusese si mie pata pe stilo la un moment...si a iesit asta

(ignorati numarul)