Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tg-Jiu

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-08, 22:43   #106
crissti_d

Stage 3
 
crissti_d's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by DolusD View Post
Si ce ai vrea sa zic ??? Eu am o masina XXX cu nr XX XX XXX si fac liniute , pun pe cineva sa filmeze cand fac liniuta si urc pe forum , e bine asa ????? nu suntem numa noi pe forumul asta , mai sunt si "baieti buni " ! daca tu vrei sa pui un filmulet cu masina ta la liniute n-ai decat , dar eu nu vreau !
nu vrei sa pui filmulet pt k nu ai. nu pt k nu ai filmat, pt k nu ai facut nimic!
mai bine ramai tu cu comunicarea si noi cu adrenalina (dc ai auzit de asa ceva).
crissti_d is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:43   #107
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: poze si filme de la intalniri

DolusD - n`are rost trust me.... lasa`l sa viseze in continuare...si sa faca liniute si alte de alea probabil cand joaca NFS
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:45   #108
crissti_d

Stage 3
 
crissti_d's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by !Sasha View Post
DolusD - n`are rost trust me.... lasa`l sa viseze in continuare...si sa faca liniute si alte de alea probabil cand joaca NFS
))) cu tine vb cand o sa`ti iei permis si masina.
crissti_d is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:46   #109
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: poze si filme de la intalniri

mai bine taci si doar pari prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:48   #110
crissti_d

Stage 3
 
crissti_d's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by !Sasha View Post
mai bine taci si doar pari prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala
tu asa faci cand stai in dreapta? felicitari! mai vb dupa ce iti iei permisul. pana atunci va las sa tastati si sa `comunicati`
crissti_d is offline   Reply With Quote
Old 12-04-08, 22:51   #111
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: poze si filme de la intalniri

deci chiar ma amuzi rau de tot=))) se vede ca nu cunosti nici jumate` din userii de pe tg jiu...si faci gura mare ...tu vorbesti de liniute si alte alea cand nu stii nici macar sa porti o conversatie???

iti dau un sfat las`o balta

P.S. si nu vorbi despre ceva sau cineva ce nu stii
__________________
Menorah Hora
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 00:11   #112
Lukyan

Stage 5
 
Lukyan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 475
Member of:
[Echipa de sprijin]
[Honda]
Default Re: poze si filme de la intalniri

) ma baiatule...nu te mai baga in seama cu noi.habar n-ai cine suntem,habar n-ai ce facem noi,habar n-ai pe unde ne umbla noua masinutele noaptea.

imi aduci aminte de un coleg de liceu...care nici n-are permis si ma bate la cap sa dau o liniuta cu el.sti parerea mea despre el?e idiot cu diploma .

succes in continuare sa demonstrezi ca idiotenia ta depaseste orice limite
Lukyan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 00:41   #113
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by crissti_d View Post
tu asa faci cand stai in dreapta? felicitari! mai vb dupa ce iti iei permisul. pana atunci va las sa tastati si sa `comunicati`
mai prietene ! sasha are o masina la care tu doar visezi (poate ma insel), dar nush d c suferi , hai la intalniri si comunicam atunci ) (ca din catzi o sa fim poate isi face unu mila de tine si te scoate la o liniutza , cu scuteru)
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 00:44   #114
DolusD

Stage 5
 
DolusD's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 870
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DACIA]
[MERCEDES]
Default Re: poze si filme de la intalniri

apropo tipule , ce masina ai ???? de curiozitate , poate ardem una mica ca sa ne creasca adrenalina

ps: filmulete s-au facut , daca nu stii unde sa le cauti .........
DolusD is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 13:24   #115
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: poze si filme de la intalniri

stiti care e problema?nu are rost sa va certati,nu cred k stim unul despre altul nik,in cazul in care nu ne cunoastem,,sa sti k in orasul asta nu e doar o gasca kr se da la liniutze,stiu si eu multe,asa k nu e neaparata nevoie sa sti u cand se da x si y intelegi?referitor la sasha nu face acuzatii nefondate(in necunostinta de cauza)si app,cand ne strangem la intalniri de ce nu veniti sa ziceti ,nu in gura mare,hai sa n spargem de aici si sa ne dam?pt k nu veniti,dak ati veni si ne-am strange mult mai multi ar fi altfel,io sa sti k imi omor masina pentru a face cat de cat atmosfera si crede-ma k mi-ar face placere sa vad k se baga mai multi la burnout-uri si alte tampeni,pt a ma da cu frana de mana am furat masina lu fratemiu si tot m-am dat deci dak ne adunam mai multi se vor face mai multe asa cum a fost la intalnirea de la agipatat am avut de spus.
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 13:29   #116
Lukyan

Stage 5
 
Lukyan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 475
Member of:
[Echipa de sprijin]
[Honda]
Default Re: poze si filme de la intalniri

gata,da-l naiba de idiot.

rotitza data viitoare aduc pe cineva care o sa faca donut`uri .data trecuta n-a putut sa vina,dar data viitoare a promis ca vine.sa nu fi singurul care face atmosfera
Lukyan is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 13:34   #117
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: poze si filme de la intalniri

e binevenit
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 14:04   #118
crissti_d

Stage 3
 
crissti_d's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by Lukyan View Post
gata,da-l naiba de idiot.

rotitza data viitoare aduc pe cineva care o sa faca donut`uri .data trecuta n-a putut sa vina,dar data viitoare a promis ca vine.sa nu fi singurul care face atmosfera
eu ti`am vb frumos si nu te`am facut in niciun fel. asa k te rog sa vb frumos,
crissti_d is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 14:05   #119
crissti_d

Stage 3
 
crissti_d's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 165
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: poze si filme de la intalniri

Quote:
Originally Posted by cristea_rotitza View Post
stiti care e problema?nu are rost sa va certati,nu cred k stim unul despre altul nik,in cazul in care nu ne cunoastem,,sa sti k in orasul asta nu e doar o gasca kr se da la liniutze,stiu si eu multe,asa k nu e neaparata nevoie sa sti u cand se da x si y intelegi?referitor la sasha nu face acuzatii nefondate(in necunostinta de cauza)si app,cand ne strangem la intalniri de ce nu veniti sa ziceti ,nu in gura mare,hai sa n spargem de aici si sa ne dam?pt k nu veniti,dak ati veni si ne-am strange mult mai multi ar fi altfel,io sa sti k imi omor masina pentru a face cat de cat atmosfera si crede-ma k mi-ar face placere sa vad k se baga mai multi la burnout-uri si alte tampeni,pt a ma da cu frana de mana am furat masina lu fratemiu si tot m-am dat deci dak ne adunam mai multi se vor face mai multe asa cum a fost la intalnirea de la agipatat am avut de spus.

. tu kiar esti unul din cei 1-2 care fac cate ceva. felicitari tie.
crissti_d is offline   Reply With Quote
Old 13-04-08, 14:13   #120
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: poze si filme de la intalniri

sti care e chestia,k aici fiind un forum liber,poate vedea oricine ce vb noi si nu are rost sa dicutam unele chestii aici de-aia sunt intalnirile k sa vb si poate si altele dak are cineapp,cine e in spatele acestor lumini de pozitie?de curiozitate,ne stim?
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -