Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 02-12-08, 23:58   #1
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Thumbs up Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???

as vrea ca fiecare sa posteze masina lui preferata de la show, sa expuna si de ce a ales masina respectiva ca fiind favorita...
cine doreste, este invitat sa faca si un sumar pe categorii...care a fost cea mai buna la capitolul X sau la capitolul Y...
gentleman...start your engines
Korne is offline   Reply With Quote
Old 09-12-08, 16:33   #2
mowgli

Stage 2
 
mowgli's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 60
Default Re: Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???

permitem sa incep eu.poate se mai dezgheatza lumea.o sa incep cu best paint:acord premiul lui gusti cu al sau bmw e30 325i.o masina cu un paint job original si bine detaliat facut de gusti.best exterior la fel si best interior merg la cj 72 dmx.bmw-ul home cinema cum imi place mie sa-l alint.iar best engine merge la kovacs.nu cred ca vreo explicatie are rost.din nou multumiri lui kovacs si organizatorilor care ne pun orasul pe harta tuningului.iar la anu sper sa vedem si ceva urme de cauciuc la un eveniment organizat.am incredere in baieti ca se va rezolva si asta.
__________________
never drive faster than your guardian angel can fly
mowgli is offline   Reply With Quote
Old 10-12-08, 10:43   #3
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???

intradevar pisica merita best engine dar premile nu se dau organizatorilor eu zic ca seatu CJ XX NUI a luat pe merit best engine
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -