Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show??? (https://forum.4tuning.ro/402-mures/99669-masina-placut-tuning-show.html)

Korne 02-12-08 23:58

Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???
 
as vrea ca fiecare sa posteze masina lui preferata de la show, sa expuna si de ce a ales masina respectiva ca fiind favorita...
cine doreste, este invitat sa faca si un sumar pe categorii...care a fost cea mai buna la capitolul X sau la capitolul Y...
gentleman...start your engines

mowgli 09-12-08 16:33

Re: Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???
 
permitem sa incep eu.poate se mai dezgheatza lumea.o sa incep cu best paint:acord premiul lui gusti cu al sau bmw e30 325i.o masina cu un paint job original si bine detaliat facut de gusti.best exterior la fel si best interior merg la cj 72 dmx.bmw-ul home cinema cum imi place mie sa-l alint.iar best engine merge la kovacs.nu cred ca vreo explicatie are rost.din nou multumiri lui kovacs si organizatorilor care ne pun orasul pe harta tuningului.iar la anu sper sa vedem si ceva urme de cauciuc la un eveniment organizat.am incredere in baieti ca se va rezolva si asta.

DaNuTzU' 10-12-08 10:43

Re: Ce masina v-a placut cel mai mult la tuning show???
 
intradevar pisica merita best engine dar premile nu se dau organizatorilor;) eu zic ca seatu CJ XX NUI a luat pe merit best engine


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning