Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-08, 22:23   #46
kovacskl

Stage 4
 
kovacskl's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 194
Default Re: Clubul BAD BOYZ TUNER

Quote:
Originally Posted by sadsmile View Post
salutare.Ma interseaza si pe mne ce tre sa fac sau ce conditii tre sa indeplinesc ca sa fac parte din clubul vostru.Mentionez ca am un Megane Coach cu suspensii sport,tobe powerfull,filtru k&n si mai am planuri cu el.Astept raspuns.Ms
salut
Eu am incercat la inceput sa formam o echipa a Muresului si reprezentam orasul si sa nu ne facem de ras, atit .De acea am vrut sa avem masini tari .Si ceilalti care nu au o masina tare pot sa apartina la BBT Racing Fan Club.La masina tare ma refer tuning motor sa aiba cel putin 180 CP sa daca nu ,sa aiba un styling care sa intoarca capete pe strada ,sau daca nu sa aiba muzica de sa sparga timpane si nu de zgomot ci de claritate .Te rog sa ne trimiti poze cu masina ta (cit de cit de calitate )sa ne scrii ce parti de tuning,styling sau muzica ai si vom decide si te vom pune pe siteul nostru www.badboyztuner.com la BBTRACING .Minimul ce il cerem este un parasolar cu BBT Racing prelucrat direct pentru culorile si dimensiunile masini tale ,un sticker cu webul nostru si sa participi la concursuri la care si noi mergem .Daca nu crezi ca indeplinesti aceste conditii atunci poti sa te inscrii oricind la fan club pe acelasi site unde poti sa iti pui si poze cu masina .Daca mai ai si alte intrebari poti sa mi le trimiti la Karoly_kovacs@badboyztuner.com . Mersi
__________________
Cine ma stie ...stie unde ma gaseste ! www.BBTRacing.ro

Last edited by kovacskl; 28-06-08 at 22:35.
kovacskl is offline   Reply With Quote
Old 11-07-08, 22:49   #47
82nah

Stage 5
 
82nah's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 583
Member of:
[VW]
Default Re: Clubul BAD BOYZ TUNER

un pic de burn
https://www.youtube.com/watch?v=9d6DrPPL_SI
82nah is offline   Reply With Quote
Old 13-07-08, 19:46   #48
Calutzu

Stage 4
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 218
Default Re: Clubul BAD BOYZ TUNER

Frumos dar mai asteptam si altele.Altfel cum mai esti nahore?
Calutzu is offline   Reply With Quote
Old 14-07-08, 02:50   #49
82nah

Stage 5
 
82nah's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 583
Member of:
[VW]
Default Re: Clubul BAD BOYZ TUNER

Quote:
Originally Posted by Calutzu View Post
Frumos dar mai asteptam si altele.Altfel cum mai esti nahore?
sant bine mersi
in leg cu filmuletul mai astept sa faca si altcineva ceva
82nah is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -