Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-05-07, 23:10   #31
larisa_carla

Stock
 
Join Date: May 2007
Posts: 1
Unhappy Re: In memoria lui Ciupy

desi nu team vazut de foarte mult timp verisorul meu...imi pare foarte rau pentru faptul k ..teai stins din viata intrun mod foarte tragic..am auzit multe lucruri bune despre tine Razvane (Ciupy)..iti doresc odihna vesnica printre ingeri.Dumnezeu sa te ia in grija Lui.vei ramane mereu in inimile noastre.si intotdeauna ne vom aminti de tine cu dragoste.Condoleante parintilor tai.Dumnezeu sa ii ajute sa treaca cu bine peste aceasta tragedie.In schimb pe acel nemernic care tia luat viata Dumnezeu il va pedepsi.
larisa_carla is offline  
Old 22-05-07, 23:47   #32
Dutzu 307

Stage 4
 
Dutzu 307's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 201
Default Re: In memoria lui Ciupy

Maine la ora 1 la cimitirul din sangeorgi il vom conduce pe Ciupy pe ultimu sau drum pe aceasta lume catre una mai buna.
Dutzu 307 is offline  
Old 04-06-07, 13:07   #33
oache81

Stage 3
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 92
Default Re: In memoria lui Ciupy

Am citit pe site la pro tv ca cel care i-a omorat pe cei 2 este cercetat in stare de libertate desi avea alcolemie peste 1 la mie,0,70 in aer expirat.Cum se poate asa ceva?.Il cunosc foarte bine pe cel din dreapta din Solenza si il stiu si pe soferul Solenzei,nici ei nu au scapat foarte vesel,cel din dreapta are splina scoasa si a iesit din spital abia acum 2-3 zile.Sper ca mai exsta lege in tara asta si ca va fi respectata.Asta ar trebui sa fie un semnal de alarma pentru cei care considera condusul cu viteza o distractie.
__________________
C4 2.0 HDI Vtr Pack Rosu Lucifer

Last edited by oache81; 04-06-07 at 13:10.
oache81 is offline  
Old 04-06-07, 14:41   #34
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: In memoria lui Ciupy

Una este sa ii dai in gura la masina, cu totul alta e sa nu fi atent sau chiar baut/beat...prefer sa dau de 10 vitezomani decat unul beat...
Korne is offline  
Old 18-06-07, 23:18   #35
Senzor

Stage 2
 
Senzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 56
Default Re: In memoria lui Ciupy

Nu i-am cunoscut, dar mi-as fi sorit sa-i cunosc, sunt sigur ca erau foarte de treaba si nu meritau soarta aceasta. Soferii care conduc sub influenta alcoolului ar trebui pedepsiti mult, MULT mai aspru, si in caz de accident soldati cu decedati, inchisi. Cum au zis multi, legea din Romania este pe nicaieri. CONDOLEANTE FAMILIILOR INDURERATE SI A CUNOSTINTELOR APROPIATE
__________________
Above and beyond...
Senzor is offline  
Old 10-07-07, 13:16   #36
rares.007

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1
Unhappy Re: In memoria lui Ciupy

Imi pare foarte rau k a murit verisorul meu .De fiecare data cand ma duc la biserica aprind o lumanare pt. el.Cand am auzit lucrul asta oribil m-am gandit ca ce om poate fi asha de neshtiutor.Imi pare foarte rau.....R.I.P. Ciupy(Razvan)

Last edited by rares.007; 10-07-07 at 13:19.
rares.007 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -