Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 08-04-10, 09:44   #91
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Ar trebui sa te gandesti mai bine la ceea ce faci. Sincer iti spun ca asta ar fi cea mai buna treaba ce poate tatal tau sa o faca, sa nu iti mai dea masina...hai sa fim seriosi, cate se puteau intampla...si mai ales puteai sa mai iei pe unul cu tine. Daca te bagai spre exemplu in mine, din cauza tampeniei tale ca mergi cu asa viteza te legam de copac o luna.
Korne is offline   Reply With Quote
Old 08-04-10, 22:51   #92
dilimano 1.2

Stage 2
 
dilimano 1.2's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Default

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
Ar trebui sa te gandesti mai bine la ceea ce faci. Sincer iti spun ca asta ar fi cea mai buna treaba ce poate tatal tau sa o faca, sa nu iti mai dea masina...hai sa fim seriosi, cate se puteau intampla...si mai ales puteai sa mai iei pe unul cu tine. Daca te bagai spre exemplu in mine, din cauza tampeniei tale ca mergi cu asa viteza te legam de copac o luna.
dar masina era a mea

da chiar asa, o fost destul d mare prostioara c am facto... da mam asigurat s nu vad nici o masina inainte s intru in curba k s vad luminile in timp d noapte
deci, dak intram in cineva at el trebuia s vina fara lumini in intuneric

anyway, nam dc stau p contra k eu sunt vinovatu

Quote:
Originally Posted by Hunor View Post
ma ce sa zic cu cauciucuril alea pe care leai avut tu pe masina nu mas duce nici cu 100
tre sa te gindesti data viitoare ce inseamna 160 in curba cu un FIAT stock cu jenti de tabla
apropo de cit timp ai carnet
citi kilometrisori ai facut aproximativ?
deci , in primul rand... sunt incepator
si apoi, nam fact dect cativa mii d km pan acum

Quote:
Originally Posted by Petyy007 View Post
E inca incepator baiatu....o vrut si el sa testeze ce stie masina,da nu o iesit cum a vrut el....si inainte cu 1minute eram si eu in masina cu el....bine k ma dus acasa.....
pety ... nu t supara, da yo singur conduc mai violent
dak am pasager , at sunt putin mai linistit ... da numa un pic

app ... am vazt un fiat stilo lovit f grav azi p la nush care pensiune vizavi d rompetrol ( corunca) ... nu am poze, din cauza netului nu pot s fac upload ... cineva dac umbla p acol puteti s vedeti dak mai e acol
Vali-tgm: Vezi nu mai face double post (in cazul tau triplu). Poti folosi de mai multe ori intr-un singur post functia QUOTE

Last edited by vali-tgm; 09-04-10 at 14:51.
dilimano 1.2 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-10, 23:47   #93
varga ioan

Stage 3
 
varga ioan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 116
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
Ar trebui sa te gandesti mai bine la ceea ce faci. Sincer iti spun ca asta ar fi cea mai buna treaba ce poate tatal tau sa o faca, sa nu iti mai dea masina...hai sa fim seriosi, cate se puteau intampla...si mai ales puteai sa mai iei pe unul cu tine. Daca te bagai spre exemplu in mine, din cauza tampeniei tale ca mergi cu asa viteza te legam de copac o luna.
shumi tu macar sa taci cand evorba de luat masina si de viteza tu cu ce viteza mergeai pe doja cu sckoda cand ai lovito da cu polo ioi sau cu solenta in pod
varga ioan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-10, 23:48   #94
Petyy007
Dacia Driver

Stage 5
 
Petyy007's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 988
Member of:
[DACIA]
[VW]
Talking Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
Ar trebui sa te gandesti mai bine la ceea ce faci. Sincer iti spun ca asta ar fi cea mai buna treaba ce poate tatal tau sa o faca, sa nu iti mai dea masina...hai sa fim seriosi, cate se puteau intampla...si mai ales puteai sa mai iei pe unul cu tine. Daca te bagai spre exemplu in mine, din cauza tampeniei tale ca mergi cu asa viteza te legam de copac o luna.
BIne ma Korne,cum potzi sa zici la cineva k il legi de copac?ce face dak ploua?dai ma si tu o franghie in mana si trimitel la padure)=))(glumeam na sper k nu se supara nimeni:P)
Petyy007 is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 16:10   #95
Hunor

Stage 5
 
Hunor's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 400
Member of:
[PORSCHE]
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

ii vorba de masina lui dilimano 1.2 avind 2 cauciucuri diferite pe fata din care una era pusa invers deci nici nu mai zic nimic
Hunor is offline   Reply With Quote
Old 11-04-10, 17:46   #96
dilimano 1.2

Stage 2
 
dilimano 1.2's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by Hunor View Post
ii vorba de masina lui dilimano 1.2 avind 2 cauciucuri diferite pe fata din care una era pusa invers deci nici nu mai zic nimic
dar dak o derapat spatele ... at asta c legatura are cu cauciucurile din fata ?
dilimano 1.2 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 00:31   #97
Hunor

Stage 5
 
Hunor's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 400
Member of:
[PORSCHE]
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

bun hai ca te las in pace dar un lucru ii sigur ca ai facut o prostie mare dar na se mai intimpla
bine ca nai patit nimic
Hunor is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 11:43   #98
dilimano 1.2

Stage 2
 
dilimano 1.2's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

azi am vazt un vw crafter, d la posta ... facut praf
in spate la parcarea d la weltauto ... nush dak s vede d p drumu principal , dar dak o s am timp ii fac si yo o poza
dilimano 1.2 is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 16:10   #99
Spilner

Stage 3
 
Spilner's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 151
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Nu cumva asta e ? la iesire din oras langa MOL spre corunca...atunci in decurs de 3-4 zile au fost multe accidente acolo...tot acolo era sa o patesc, ca am iesit din casa si direct o masina intrun copac sa oprit in fata mea...si partea mai grava era ca o trecut si peste 2 pietoni care erau pe trotuar...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Kép000.jpg
Views:	151
Size:	209.1 KB
ID:	1418741  
Spilner is offline   Reply With Quote
Old 13-04-10, 19:12   #100
dilimano 1.2

Stage 2
 
dilimano 1.2's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 34
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by Spilner View Post
Nu cumva asta e ? la iesire din oras langa MOL spre corunca...atunci in decurs de 3-4 zile au fost multe accidente acolo...tot acolo era sa o patesc, ca am iesit din casa si direct o masina intrun copac sa oprit in fata mea...si partea mai grava era ca o trecut si peste 2 pietoni care erau pe trotuar...
dap ... asta este ... at yo nici nu mai uplodez poza cu ea, k oricum abia s vede

... deci aia cred k e o senzatie destul d naspa cand egzact in fata ta s intampla chestii din astea ...

anyway ... nu stie careva c viteza o avut duba ? sau cin o intrat in ea?... arata destul d grav

Last edited by dilimano 1.2; 13-04-10 at 19:19.
dilimano 1.2 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 02:00   #101
Spilner

Stage 3
 
Spilner's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 151
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

dupa martori ce am auzit, avea peste 70 si venea dinspre corunca si la curba chiar unde e romstalu fara frana o frecat stalpul si din stalp direct in tufe sa oprit soferul nu o patit nimica...noroc ca nu era nimeni prin preajma... da deja de mult sa intamplat undeva prin decembrie deparca....

Ce se mai aude de POLL-u ala ?
Spilner is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 11:48   #102
PuFuL3T3
4Tuning International Member

 
PuFuL3T3's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 214
Member of:
[VW]
[4Tuning International]
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by Spilner View Post
.tot acolo era sa o patesc, ca am iesit din casa si direct o masina intrun copac sa oprit in fata mea...si partea mai grava era ca o trecut si peste 2 pietoni care erau pe trotuar...
Da da renaultu ala albastru) tu esti vecin cu mine mai? stai in blocu din fata fostei treceri de pietoni?
PuFuL3T3 is offline   Reply With Quote
Old 17-04-10, 23:23   #103
Spilner

Stage 3
 
Spilner's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 151
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Quote:
Originally Posted by PuFuL3T3 View Post
Da da renaultu ala albastru) tu esti vecin cu mine mai? stai in blocu din fata fostei treceri de pietoni?
dap acolo, da sa nu spui ca esti vecin cu mine si nu te stiu ) ...cam multa nesimtire din partea mea... :P cred ca tu ai masina parcata in spatele blocului asa
Spilner is offline   Reply With Quote
Old 18-04-10, 08:52   #104
PuFuL3T3
4Tuning International Member

 
PuFuL3T3's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 214
Member of:
[VW]
[4Tuning International]
Default Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

neah ... tu stai la 277 asa?:P

Eu stau peste drum de tine la 234... si este o bora variant verde parcata pe trotuar... las ca vezi tu)

Ne intalnim la o bere ceva
PuFuL3T3 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 11:08   #105
Slake

Stage 1
 
Join Date: May 2008
Posts: 21
Talking Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)

Pacat de el CLS...(
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC02465.JPG
Views:	159
Size:	678.3 KB
ID:	1487248  
Slake is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -