Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre) (https://forum.4tuning.ro/402-mures/41343-masini-lovite-targu-mures-speram-noastre.html)

vali-tgm 16-05-07 18:24

Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
Aici puteti pune poze, vesti, zvonuri si intrebari despre masini lovite de prin Targu Mures.

Korne 17-05-07 17:28

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
5 Attachment(s)
Fratele unei prietene...nu stiu exact unde a avut loc accidentul...insa, tipu s-a ales cu o taietura la spranceana, si cu buza sparta...atat

MS 87 PIJ 17-05-07 17:47

2 Attachment(s)
Pai e cam veche faza dar nah :D merita . Bine ca nu era nimeni in Dreapta!!!

Exagerat!!!!!! Cum drequ o supravietuit ?????? aia nu mai e masina ! Nu credeam sa fie chiar atat de sigur un logan !

cristi_x 17-05-07 21:33

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
Quote:

Originally Posted by MS 87 PIJ (Post 906131)
Exagerat!!!!!! Cum drequ o supravietuit ?????? aia nu mai e masina ! Nu credeam sa fie chiar atat de sigur un logan !

Ti se pare k e sigur loganul? La cum arata e sigur k ala o avut noroc k o supravietuit.Atat.
A avut 100% ceva viteza de a ajuns asa...probabil si alte masini ar fi fost la fel de sifonate...oricum tare faza...

Dutzu 307 17-05-07 22:16

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
cineva cunoscut korne?

Korne 17-05-07 22:40

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
Dutzule, nici eu nu il cunosc bine...l-am vazut de vreo 2 ori pe web...si nu am tangente cu el...sta in bucuresti tipu...

varga ioan 18-05-07 16:22

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
da era logan :?: :?: :?: :?: ca eu nu lam mai putut recunoaste .credeam ca-i nova sau solenta:-P :lol: :weirdface :weirdface

cristi_x 18-05-07 21:14

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
era logan da...de fapt era doar emblema logan pe un morman de fiare...probabil ca scria pe undeva chiar si BY REANAULT:lol:

vali-tgm 18-05-07 21:18

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
ce conteaza niste fiare sau firma cand vezi moartea cu ochii si dupaia observi ca ai supravietuit ? aici vad doar 2 lucruri bune.... 1 ca a scapat tipul nevatamat si 2 ca acuma e cu 1 logan mai putin pe strazi :))

MS 87 PIJ 19-05-07 17:04

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
::::))))) faina faza Vali cu 1 logan mai putin :::::))))) dar oricum tipu e norocos !!! si bine ca o supravietuit .

Korne 19-05-07 17:17

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
ma, faza care este...tipul are un 407, care in ziua respectiva era la revizie, schimb de ulei sau ceva de genul...tipul a luat loganul si s-a dus...si probabil s-a dus cum mergea cu 407-le... si uite

Senzor 28-06-07 23:11

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
Se pare ca a reusit sa faca diferenta intre 407 si Logan:-) Iata rezultatele...
PS: Cineva acolo sus chiar il iubeste pe tipul ala....

Korne 17-01-08 13:30

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
in fine, hai ca se cam usca threadul... nu stiu, parca simt ca ar trebui postat ceva aici:lol::lol:

Korne 17-01-08 13:33

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
va mai dau ceva detalii legate de pozele cu loganul... pe valea oltului, intr-o depasire, frontal intr-un tir... el la impact vreo 60 km/h iar la tir i s-a blocat tahograful la 35km/h

vali-tgm 17-01-08 14:40

Re: Masini lovite de prin Targu Mures (sa speram ca nu ale noastre)
 
Poi daca ar fi de postat... ar fi destule si destui... dar nah.. alea nu sunt important :D


All times are GMT +2. The time now is 18:06.

- Copyright 2024 4Tuning