Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-11, 16:29   #1156
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Chat....

Am trecut azi prin Targu-Mures si am ramas cu o parere foarte proasta.Soferi imbecili,politie de cacao ( mi-am luat 2 puncte penalizare))

Un idiot cu un ford mondeo break ( 94-95) cu numere rosii,s-a enervat prea tare ca eu sunt din neamt,si am fost dezorientat de drum,si am stat mai mult intr-o intersesctie,in cat s-a gandit el ca e bine sa ii dea cox si sa se bage in fata mea sa-mi fta o frana ca sa ii umplu eu frigiderul cu carne)

Daca imbecilul ala e de pe forum,si era asa de zmeu,de ce nu a coborat jos din masina cand am deschis portiera si m-am dus spre el?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 16:33   #1157
Roly94

Stage 5
 
Roly94's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 397
Default Re: Chat....

Din neamt toti imbecilii stau pe 4tuning ?

baietii,care se prezinta weekendul asta la promenada?
Roly94 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 16:47   #1158
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Chat....

Quote:
Originally Posted by Roly94 View Post
Din neamt toti imbecilii stau pe 4tuning ?

baietii,care se prezinta weekendul asta la promenada?
Nu,dar te-ai simtit ofensat? IN primul rand nu esti sofer asa ca,...nu ar trebui sa te simti.Eu doar am intrebat daca e de pe forum
Sunt convins ca nu toti sunt ca boul ala,dar asta este frate.Parca e salbaticie in traficul vostru
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 17:11   #1159
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Chat....

ar trebui sa gandesti de 2 ori inainte sa scrii ceva. Aici este un forum de chat...nu ca sa ne areti tu noua ca esti sofer si ca esti smardoi si esti dispus sa te bati in trafic!
Korne is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 17:17   #1160
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Chat....

Quote:
Originally Posted by Korne View Post
ar trebui sa gandesti de 2 ori inainte sa scrii ceva. Aici este un forum de chat...nu ca sa ne areti tu noua ca esti sofer si ca esti smardoi si esti dispus sa te bati in trafic!
Nu am zis ca sunt smardoi,si ca ma bat in trafic.Eu vroaim sa ma duc sa-l intreb ce are?Ce il nemultumeste...

App,sa vedeti ce scrie pe procesul meu verbal incheiat de politia rutiera Targu-Mures

"....a savarsit urmatoarele: A OPRIT AUTOTURISMUL CU NR NT XX XXX IN INTERSESCTIE. "
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 12-10-11, 18:57   #1161
PuFuL3T3
4Tuning International Member

 
PuFuL3T3's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 214
Member of:
[VW]
[4Tuning International]
Default Re: Chat....

In primu rand cu limbajul tau dai dovada de un baiat foarte "matur".

In al doilea rand, nu inteleg de ce te bagi aici pe forum sa ne spui noua ce ai patit... nu toti soferii din targu mures au cont pe forumul 4tuning. Probabil era un sofer cam prost intr-adevar dar nu toti sunt asa...Ai avut tu un ghinion sa prinzi un "sofer de duminica".

Soferi ca el (cel pe care l-ai descris) sunt o gramada, in toata tara, nu doar in mures. o mica paranteza... daca soferii din mures sunt
Quote:
imbecili
dute in alte orase din tara in care "smecheria" pustilor teribilisti isi spune cuvantul.

In legatura cu politia... politia e praf in toata tara nu doar in mures. Asa ca te rog frumos nu mai posta aiurea doar ca sa ne areti cat esti tu de zmeu si tare ca te dai jos din masina sa te iei la bataie( inca o trasatura care iti scoate in evidenta "maturitatea") daca intrai in el asta e... tu picai de vina ca nu ai pastrat distanta... in fine.

Nu vreau sa te simti atacat de mine sau ceva de genu. N-am nimic cu nimeni, dar ai dat buzna aici si scrii tot felu si asa ai zis-o aia cu soferii imbecili de parca toti suntem asa...
Masoara-ti cuvintele

Cam atat am avut de zis! Have Fun!
__________________
MS_91_DMX
PuFuL3T3 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-11, 20:48   #1162
Petyy007
Dacia Driver

Stage 5
 
Petyy007's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 988
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Chat....

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Am trecut azi prin Targu-Mures si am ramas cu o parere foarte proasta.Soferi imbecili,politie de cacao ( mi-am luat 2 puncte penalizare))

Un idiot cu un ford mondeo break ( 94-95) cu numere rosii,s-a enervat prea tare ca eu sunt din neamt,si am fost dezorientat de drum,si am stat mai mult intr-o intersesctie,in cat s-a gandit el ca e bine sa ii dea cox si sa se bage in fata mea sa-mi fta o frana ca sa ii umplu eu frigiderul cu carne)

Daca imbecilul ala e de pe forum,si era asa de zmeu,de ce nu a coborat jos din masina cand am deschis portiera si m-am dus spre el?
Mdea..in Neamt toti soferii sunt piloti de raliu si de formula 1.....inainte sa scrii cv gandestete....
Petyy007 is offline   Reply With Quote
Old 16-10-11, 22:29   #1163
FUYO

Stage 5
 
FUYO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 440
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat....

Cam putine masini la show.. (Eu duminica dupa 1 am fost, sambata au fost mai multe?) N-a fost lipsa in kitch si tunnnning, dar au fost si cateva exemplare frumoase.
- colegii MYH si LOW din CJ, primul a luat "best paint" la intalnirea E30 din vara, iar al doilea era chiar loooow as f**k, 80/80
- un golfulet 1 alb cu aere Stance Works, nice:P
- COP-ul inca printre cele mai frumoase masini modificate din oras
- NFS-ul, tare
- un golf3 negru mat
- si cele 2 Wartburg, tot respectul, impecabile
In rest, toti cu 2 stickere si un ornament de esapament au fost acolo Iar cu DMX-u nici nu incep))))) e de ras. sau mai bine de plans cat de multi au apreciat-o.
Stie cineva rezultatele?
__________________
OO=[][]=OO

'90 E30 318is - The one https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ml#post5184694

'89 Golf Mk2 - Proiect de familie https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...ml#post5040242

FUYO is offline   Reply With Quote
Old 17-10-11, 22:51   #1164
liraz

Stage 1
 
liraz's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 10
Cool Re: Chat....

salutare
Parerea mea este ca a fost o prezentare reusita, pacat ca nu au fost mai multe exemplare si intradevar unele modele aveau un tuning simplutz, sa speram ca data viitoare sa fie mai multe modele inscrise si vremea sa fie mai prietenosa. toate cele bune

P.S. Salutari la cosi bmx din partea mea (Razvan)
liraz is offline   Reply With Quote
Old 19-10-11, 09:19   #1165
FUYO

Stage 5
 
FUYO's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 440
Member of:
[BMW]
Default Re: Chat....

Baieti, merge cineva in weekend la Drift Grand Prix in Bucuresti?
FUYO is offline   Reply With Quote
Old 24-10-11, 18:52   #1166
Carlos28

Stage 1
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 15
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Chat....

ce rau esti mai pufulete!!!!!!!!!! firau mai,fi rau!!!!
Carlos28 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 14:33   #1167
PuFuL3T3
4Tuning International Member

 
PuFuL3T3's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 214
Member of:
[VW]
[4Tuning International]
Default Re: Chat....

Cum sa nu fiu rau varule... ala crede ca numai muresenii sunt soferi incompetenti... cand colo toata tara e plina de asa ceva..
PuFuL3T3 is offline   Reply With Quote
Old 25-10-11, 19:15   #1168
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Chat....

Quote:
Originally Posted by PuFuL3T3 View Post
Cum sa nu fiu rau varule... ala crede ca numai muresenii sunt soferi incompetenti... cand colo toata tara e plina de asa ceva..
Pe ala il cheama Andrei
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 24-11-11, 21:31   #1169
Petyy007
Dacia Driver

Stage 5
 
Petyy007's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 988
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Chat....

stie careva cv atelier unde se dubleaza jentzi?
Petyy007 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-11, 08:58   #1170
Petyy007
Dacia Driver

Stage 5
 
Petyy007's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 988
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Chat....

Sarbatori fericite, si un an nou fericit!!!!
Petyy007 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -