Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > Alte marci > EUROPENE

Reply
 
Thread Tools
Old 14-11-09, 13:18   #1
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Lamborghini Countach la Mariott

Pe langa faptul ca fix in fata la Mariott este un Lamgorghini gallardo spyder galben, acuma a mai aparut si un Lamborghini Countach alb . Sunt curios cat timp mai e pana o sa vad un Lamborghini Murcielago (orice versiune) prin Bucuresti.

Oare o fi al aceluiasi proprietar? Vreau sa-i las nr`u meu de mobil pe masina sa ma ia o tura cu masina )... nu am poze cu masina. A mai vazut cineva lamborghini-urile astea 2 la mariott ? stie cineva a cui sunt? )

Ce alte masini exotice ati mai vazut la Mariott? Eu in afara de astea 2 am mai vazut un Porsche Boxter si un Dodge Viper rosu...
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-09, 13:26   #2
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Este o copie...nu este un original...
Masina apartine unui roman plecat in state si intors in romanica...masina este un kitch veritabil dupa parerea mea.
orlando is offline   Reply With Quote
Old 14-11-09, 13:43   #3
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Nu inteleg... cum adica nu este originala, este o copie ? Ca doar nu e o macheta )
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-09, 15:16   #4
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

ESTE O COPIE CEL ALB DA , IAR DESPRE MURCIELAGO , SUNT CEL PUTIN 10 IN BUC , DACA TE DUCI PE DOROBANTI VINERI SEARA VEZI CUM IESE LUMEA IN GRUP , CATE 2 MURCIELAGO , 2 CORVETTE , 3 R8 etc

deja Romania nu mai e o tara unde cand vezi o masina scumpa te sperii.. urmeaza sa vedem veyron pe la cafenele , sau parcate in mislocul strazii cum se poarta...
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 14-11-09, 15:36   #5
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
ESTE O COPIE CEL ALB DA , IAR DESPRE MURCIELAGO , SUNT CEL PUTIN 10 IN BUC , DACA TE DUCI PE DOROBANTI VINERI SEARA VEZI CUM IESE LUMEA IN GRUP , CATE 2 MURCIELAGO , 2 CORVETTE , 3 R8 etc

deja Romania nu mai e o tara unde cand vezi o masina scumpa te sperii.. urmeaza sa vedem veyron pe la cafenele , sau parcate in mislocul strazii cum se poarta...
Cam "cat" de seara? vreau si eu (sa ma uit >.<)

Koenigsegg CCX

Last edited by APPOCALYYPS3; 14-11-09 at 15:44.
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-09, 12:36   #6
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

si apropo de Lamborghiniuri din romania: https://www.youtube.com/watch?v=s_ayXQjDTo4

nu stiu cati dintre voi l-ati vazut... mie mi s-a rupt sufletu cand i-am vazut lu ala masina...si de ce si-a busit masina? inconstienta si prostie

btw... vorbeam serios pe la ce ora ies "astia" cu masinile pe dorobatzi vineri seara?
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-09, 12:42   #7
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

de la 8 incolo
iar Ferrari daca vrei du-te pe decebal e unul parcat tot timpul pe acolo plus alti mici pui de lambo care vin si pleaca
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 17-11-09, 12:47   #8
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Mersi.... is fan Lamborghini (Countach, Diablo, Murcielago, Gallardo)
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 23:58   #9
APPOCALYYPS3

Stage 1
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 20
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
deja Romania nu mai e o tara unde cand vezi o masina scumpa te sperii.. urmeaza sa vedem veyron pe la cafenele , sau parcate in mislocul strazii cum se poarta...
Exista (cel putin) unul in romania: https://www.youtube.com/watch?v=3D0quwvu7A4
APPOCALYYPS3 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 21:08   #10
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Lamborghini Countach la Mariott

Quote:
Originally Posted by APPOCALYYPS3 View Post
Mersi.... is fan Lamborghini (Countach, Diablo, Murcielago, Gallardo)

Fan e una , pasionat e alta .Mie imi dai impresia ca esti un gura casca la masinile altora .Daca intradeavar iti place aceasta marca , ai internetu la dispozitie, este o marca cu o istorie lunga si poti citi lucruri f interesante si valoroase , date si solutii tehnice unele ingenioase ...Si mie imi place RR si ma pasioneaza aceasta marca , da nu ma fotografiez cu nici un Rolls prin bucuresti , posibil sa stiu mai multe de masina lui decat cel ce o conduce ...in fine , nu face din acest topic o bataie de joc gen capsuni vs magheru si posteaza lucruri interesante despre aceasta marca daca te numesti fan Lamborghini .
KAY_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -