Re: Cumpar Trabant
Trabantul este al unui vecin; nu stiu foarte mute despre masina.
A fost reconditionat si revopsit vara asta, este din '71 si urmeaza sa-l treaca pe 12W.
Pret: 2.500 Ron (cred ca discutabil)
Mai multe detalii vorbiti cu proprietarul: Tony 0766.222.876
Masina este in Bucuresti (zona Laromet, capatul tramvaiului 20).
|