![]() |
Cumpar Trabant
Cumpar Trabant in stare de functionare. Starea tehnica si optica trebuie sa fie buna.
Astept oferte. Multumesc anticipat. |
Re: Cumpar Trabant
Upppppppppppppppppppp
|
Re: Cumpar Trabant
http://traby.ro/forum/index.php/board,5.0.html o sa ai nevoie de el daca devi trabantist :D
|
Re: Cumpar Trabant
Cumpar si eu trabant. Indiferent de stare.
|
Re: Cumpar Trabant
intrati pe 4tuning.ro la bazar ca sunt :|
|
Re: Cumpar Trabant
4 Attachment(s)
Trabantul este al unui vecin; nu stiu foarte mute despre masina.
A fost reconditionat si revopsit vara asta, este din '71 si urmeaza sa-l treaca pe 12W. Pret: 2.500 Ron (cred ca discutabil) Mai multe detalii vorbiti cu proprietarul: Tony 0766.222.876 Masina este in Bucuresti (zona Laromet, capatul tramvaiului 20). |
Re: Cumpar Trabant
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning