Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-07, 12:40   #61
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

am fost si eu la expozitie duminica..... dragut audi r8 si mi-a mai placut Noul VW broscuta.... si octavia RS, in rest m-a cam lasat rece...
69WRX : ti-ai luat scuter?
__________________
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 12:58   #62
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Giurgiu

nu inca > deocamdata astept...daca aveam banii mei nu mai stateam pe ganduri ce sa aleg intre motor anu asta sau 320i E46 170cp la anu ?
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 21:11   #63
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

vand:

galerie evacuare dacia 1300 - 1310 stare buna - 30 ron
1 set ceasuri Presiune Ulei + Temperatura Apa + mufa cu cabluri + suportii de prindere. - 35 ron
1 ceas de presiune ulei + suportii de prindere - 15 ron
ceasurile sunt modelul clasic de dacia

+ alte piese (de dacia) ieftine aduse la cerere.

cineva interesat?
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
Old 06-10-07, 00:02   #64
adrian_50z

Stage 1
 
Join Date: May 2006
Posts: 16
Default Re: Giurgiu

salutare giurgiuvenilor!!
adrian_50z is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 11:24   #65
ionut daniel

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,003
Default Re: Giurgiu

Salut! Am de vanzare piese de Rover. E cineva din Giurgiu interesat?
ionut daniel is offline   Reply With Quote
Old 30-10-07, 07:14   #66
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

giurgiuveni,nu mai ziceti nimic mah a dat frigul in voi . apropo ceva posesori de oltcit din giurgiu inscrisi aici pe site?
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 08:18   #67
sabothor

Stage 4
 
sabothor's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 296
Default Re: Giurgiu

Subscriu si eu pentru GR! Oficial sunt din Alexandria, neoficial sunt din Bucuresti, mai nou am un domiciliu si in GR ...

Poze cu masina sunt in semnatura, sunetul noii evacuari il veti auzi prin oras.
Am in plan si numar de GR ...

Stima!

Adrian
__________________

BMW 328ci (E46) / Topaz Blue / Modena Heritage Nappa Leather
BMW 320i (E36) ///M-Technick II Motorsport
EX: Opel Astra Coupe ЪERTONE
Disclaimer: Posts written by me are my views, ideas and opinions only, and should not be taken as facts, unless stated otherwise, or as trying to force my views on others! Thanks!

Last edited by sabothor; 04-11-07 at 08:21.
sabothor is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 14:45   #68
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

sabothor : draguta masina,o stiu de cateva zile am vazut-o prin oras, este mai mereu parcata in fata unui bloc intre spital si interex.

asteptam cu nerabdare numerele de gr poate odata cu vremea calduroasa (cand va veni ) voi da startul masinii tale si altei masini la o linie
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 00:16   #69
vio[s]

Stage 5
 
vio[s]'s Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 802
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Giurgiu

Quote:
Originally Posted by sabothor View Post
Subscriu si eu pentru GR! Oficial sunt din Alexandria, neoficial sunt din Bucuresti, mai nou am un domiciliu si in GR ...

Poze cu masina sunt in semnatura, sunetul noii evacuari il veti auzi prin oras.
Am in plan si numar de GR ...

Stima!

Adrian
Arata f bine masina ta ... ce marca e evacurea ?
vio[s] is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 00:35   #70
63juv

Stage 3
 
63juv's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 141
Default Re: Giurgiu

care va strangeti duminica in parcare la interex....sa facem fum wmmmm wmmmmm. pacat ca in giurgiu nu sunt pasionati de masini.. omu nu vrea sa rupa guma
63juv is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 06:24   #71
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

Quote:
Originally Posted by 63juv View Post
care va strangeti duminica in parcare la interex....sa facem fum wmmmm wmmmmm. pacat ca in giurgiu nu sunt pasionati de masini.. omu nu vrea sa rupa guma
la ce ora?

eu zic ca ar mai ma dragute niste invarateli in parcul ala de la steaua dunarii.

vai sa propunem si noi niste locuri si sa vedem unde ne strangem sa ne cunoastem si noi astia de aici dupa 4tuning.
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 10:06   #72
sabothor

Stage 4
 
sabothor's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 296
Default Re: Giurgiu

Evacuarea este REMUS Monza integrala (serpisorii au fost bonus de la antupo!). Despre zgomot .. hmm .. nu va activati alarmele daca venim la intalnire ca vi le declansez eu

Liniuta .... Din pacate, in urma unui incident petrecut in luna mai a.c. (cand era sa vad luminitza de la capatul tunelului), din cauza unei liniutze, am jurat ca nu o mai bag la curse niciodata. M-a inspitit sarpele sa scot o siguranta de la computerul de bord care imi dezactiva ESP-ul si TC-ul si am avut parte de o acvaplanare urmata de o resucire 360 de grade pe un drum judetean, clipa in care daca nu ma evita un sofer extrem de indemanatic, acum numai apucam sa ma mut in GR. Oricum Bertone are tendinta subviratoare datorita dosului marisor.

Si cu ESP nu face mare branza ca nu pleaca cu scartz. (mi-o opreste instant daca plec cu turatie mare) O alerg numai la cursa lunga si doar daca am motive bine intemeiate (ex. sambata dimineata, cand trebuia sa ajung urgent la bucuresti fiindca am asteptat pe cineva la aeroport, am facut 15 minute pana la iesirea de pe E61 - mai precis pana intrii in prima localitate cu o singura banda de mers, nush exact cum se numeste). Aproape de intrarea in calugareni aveam 200km/h si pe partea opusa era masina politiei (nush daca avea radar) dar nu m-a oprit nimeni (oare o fi inregistrat viteza aia ).

Nu e masina de curse, este o masina pentru sufletul meu.

Masina o puteti vedea aproape de interex fiindca acolo stau.

Apropos de asta, da-ti-mi o veste buna si spuneti-mi cand se va asfalta Mihai Viteazu .. fiindca ori am eu o culoare ff pretentioasa, ori este exagerat de mult praf pe strada asta. M-A DISPERAT!!!

De cand am venit in GR am avut numai necazuri cu politia de aici .. in sensul ca am deja 9 puncte de pelanizare si toate luate pentru viteza. (mentionez ca am venit in GR cu 0 puncte). Apoi a urmat problema foliilor Llumar originale, dar montate in Germania .. fara nici un act la mana valabil in Romania. La insistentele unui grasunel cu epoletzi si sasssait (pe care il salut cu aceasta ocazie si dau cu masina peste el la urmatoarea ocazie) am fost nevoit sa dau folia jos.

Restul e can-can ...

Despre intalnirea de la InterEx, pot sa vin oricand, voi sa decideti cand ...

Stima!

Last edited by sabothor; 05-11-07 at 10:10.
sabothor is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 10:20   #73
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Giurgiu

Quote:
Originally Posted by 63juv View Post
care va strangeti duminica in parcare la interex....sa facem fum wmmmm wmmmmm. pacat ca in giurgiu nu sunt pasionati de masini.. omu nu vrea sa rupa guma
e vb de duminica 11 - nov - 2007 ? =)) venim...cum sa lipsim de la mirosul de fum si ambreiaj...mai ales vio[s] care ar renunta la orice numai sa fie acolo la ce ora ?
__________________

Iubiţi-vă BMW-urile vechi, că altele la fel nu se mai fabrică !!!

NU exista viata dupa kitul de M de la BMW !!!
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 12:43   #74
sabothor

Stage 4
 
sabothor's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 296
Default Re: Giurgiu

O veste de ultima ora pentru cei interesati!

https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=307
sabothor is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 14:29   #75
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: Giurgiu

la interex eu zic ca e cam naspa,mult trafic,pot sa faca aia de la benzinarie gura si ne trezim cu patrula pe cap . propun o locatie mai retrasa.

zic sa ne intalnim la interex cu totii,mergem la petrom ne inarmam cu cafele si sucuri si mergem catre noua locatie. cel mai bine o dezvaluim atunci ca sa nu existe "alti ochi" pe aici. ce ziceti? daca vreti sa votam noua locatie , o votam pe privat sau pe messenger. care sunteti de acord dati-mi un PM cu id-ul de messenger si facem o conferinta pe mess.
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -