Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-11-09, 19:32   #166
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

din roman )
Jok3r K10 is offline  
Old 10-11-09, 21:25   #167
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Tārgu Neamţ

Daca juriul v-a fi din Roman.. ii clar ca v-a castiga Piatra Neamt ... nu ?

Mai ales ca noi suntem in toane "bune" cu cei din Tg.Neamt :P
scturoag is offline  
Old 11-11-09, 01:17   #168
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

Eu as invita pe toata lumea ca sa participe fizic nu cu vorba la orice show de tuning organizat de 4 tuning si nu numai , acolo unde se dau premiile pe bune si acolo se vede valoarea!
Nu avem inca multe masini demne de asa ceva , orice ar zice oricine iar discutiile astea sunt de-a dreptul stupide (care-i cel mai tare, care ia premiu) !
Daca ai sau faci tuning nu o faci pentru premii , premiile vin ca o apreciere a muncii si pasiunii dar vad ca multa lume nu vrea sa conceapa lucrul asta!
Mai avem de crescut in mentalitate si gandire! Luati exemple fratilor ca ne face de rusine cu discutii de genu asta!
Ali_ump is offline  
Old 11-11-09, 17:03   #169
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Tārgu Neamţ

''''Eu as invita pe toata lumea ca sa participe fizic nu cu vorba la orice show de tuning organizat de 4 tuning si nu numai , acolo unde se dau premiile pe bune si acolo se vede valoarea!
Nu avem inca multe masini demne de asa ceva , orice ar zice oricine iar discutiile astea sunt de-a dreptul stupide (care-i cel mai tare, care ia premiu) ! ''''......

...aici nu prea ai dreptate.....in curand o sa apara poze cu TT-ul dupa ce l-am terminat de facut si o sa vezi ca multi o sa zica replica precum ''parca e iesita din NFS"...dar pacat ca masina nu mai este a mea, dar asta e...
Pai daca insista unii ca Piatra e totul masinilor TUNATE din Neamt, vreau sa vad si eu o masina in piatra care sa arate mai bine decat Leonul lui KNZ si apoi TT...
__________________
DARKNIGHT RACER
DarkDevil666 is offline  
Old 11-11-09, 17:05   #170
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
''''Eu as invita pe toata lumea ca sa participe fizic nu cu vorba la orice show de tuning organizat de 4 tuning si nu numai , acolo unde se dau premiile pe bune si acolo se vede valoarea!
Nu avem inca multe masini demne de asa ceva , orice ar zice oricine iar discutiile astea sunt de-a dreptul stupide (care-i cel mai tare, care ia premiu) ! ''''......

...aici nu prea ai dreptate.....in curand o sa apara poze cu TT-ul dupa ce l-am terminat de facut si o sa vezi ca multi o sa zica replica precum ''parca e iesita din NFS"...dar pacat ca masina nu mai este a mea, dar asta e...
Pai daca insista unii ca Piatra e totul masinilor TUNATE din Neamt, vreau sa vad si eu o masina in piatra care sa arate mai bine decat Leonul lui KNZ si apoi TT...
Ai vandut TT-ul?
AnDrEiCa is offline  
Old 11-11-09, 17:12   #171
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Ai vandut TT-ul?
Da, de vreo doua saptamani.....la cineva din Iasi si am luat mai multi bani pe el decat luam pe bora NOS....
DarkDevil666 is offline  
Old 11-11-09, 18:16   #172
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

Masini modificate exista in Piatra , dar nu cred ca e relevant sa descutam care oras e mai tare , comunitatea Neamt e mai sus datorita masinilor din judet. Punct!
Ali_ump is offline  
Old 11-11-09, 21:17   #173
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
''''Eu as invita pe toata lumea ca sa participe fizic nu cu vorba la orice show de tuning organizat de 4 tuning si nu numai , acolo unde se dau premiile pe bune si acolo se vede valoarea!
Nu avem inca multe masini demne de asa ceva , orice ar zice oricine iar discutiile astea sunt de-a dreptul stupide (care-i cel mai tare, care ia premiu) ! ''''......

...aici nu prea ai dreptate.....in curand o sa apara poze cu TT-ul dupa ce l-am terminat de facut si o sa vezi ca multi o sa zica replica precum ''parca e iesita din NFS"...dar pacat ca masina nu mai este a mea, dar asta e...
Pai daca insista unii ca Piatra e totul masinilor TUNATE din Neamt, vreau sa vad si eu o masina in piatra care sa arate mai bine decat Leonul lui KNZ si apoi TT...
ma tu iar cauti scandal?
ady_lkw is offline  
Old 14-11-09, 19:48   #174
DarkNight_Racer

Stage 5
 
DarkNight_Racer's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 419
Default Re: Tārgu Neamţ

Eu nu caut, poate altii cauta cu mine scandal.....in fine, nu vreau sa mai aud de asa ceva!!!
DarkNight_Racer is offline  
Old 15-11-09, 23:35   #175
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

Topicul TG Neamt de aiici se va inchide cu redirectionare catre urmatorul link :

https://forum.4tuning.ro/40-propuneri...rgu-neamt.html

Cei din Targu Neamt sunt invitati sa posteze in ideea de a forma o noua comunitate

Spor!
Ali_ump is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -