Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-10-09, 19:40   #151
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Tārgu Neamţ

serios ca nu stiu de ce va certati....dintr-o prostie de acum iese altceva...pana la urma ne spunem parerea dar nu incepem sa ne jignim...ca nu asta e scopul forumului....parerea mea
__________________
F*ck new model cars...I'm riding old school!!!


my mk3 under construction



ID Mess: mk3vip
valyh is offline  
Old 28-10-09, 20:48   #152
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Tārgu Neamţ

Daca dupa acest post se mai continua cearta asta , se v-a lasa cu penalizari !!! "Vorbesc " foarte serios !!! Daca altceva inafara de certuri nu stiti ...chiar va rog sa dati LOG OUT !
In loc sa discutati ceva constructiv ...va certati ca niste babe !! Comunitatea 4Tuning NEAMT nu are nevoie de certuri absurde !!! Nu cred ca a contat vreodata numarul de masini modificate din P.Neamt - Tg. Neamt - Roman - Bicaz ! Acest forum este pentru a schimba o parere ( la modul civilizat ...ceea ce unora le lipseste ) , a invata ceva ; ma indoiesc ca sunteti toti asi in domeniu auto ( nu ca as fi eu mare cunoscator ) . Amenintarile astea sa le faceti in particular pe maidan , la coltul blocului sau unde vreti voi ...nu pe forum !!!
stefan_88 is offline  
Old 28-10-09, 22:26   #153
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by stefan_88 View Post
Daca dupa acest post se mai continua cearta asta , se v-a lasa cu penalizari !!! "Vorbesc " foarte serios !!! Daca altceva inafara de certuri nu stiti ...chiar va rog sa dati LOG OUT !
In loc sa discutati ceva constructiv ...va certati ca niste babe !! Comunitatea 4Tuning NEAMT nu are nevoie de certuri absurde !!! Nu cred ca a contat vreodata numarul de masini modificate din P.Neamt - Tg. Neamt - Roman - Bicaz ! Acest forum este pentru a schimba o parere ( la modul civilizat ...ceea ce unora le lipseste ) , a invata ceva ; ma indoiesc ca sunteti toti asi in domeniu auto ( nu ca as fi eu mare cunoscator ) . Amenintarile astea sa le faceti in particular pe maidan , la coltul blocului sau unde vreti voi ...nu pe forum !!!
ceri prea multe stefane... acuma ravnesc la vremurile de odinioara can eram 5 mari si lati pe sectiunea asta si ce frumos mai era...fara certuri fara probleme...
Imi este rusine ca imi apare langa user locatia 'Piatra neamt" pt simplu fapt ca lumea e scarbita de vedetele astea de pe forum care doar arunca cu noroi unii in altii! IESITI ODATA DE PE FORUM ,VOI DISTRUGETI CE ALTII AU FACUT CU GREU!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline  
Old 29-10-09, 11:46   #154
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by ady_lkw View Post
si ce motive ai tu sa i jicnesti pe cei cu pisicutele?de unde stii tu ca sunt obosite? sper sa fi citit si ei ce ai scris despre masinile lor si nu cred ca ai sa mai mergi asa des ,,pe la neamuri,,
Adi nu am jignit pe nimeni. Am zis ce am vazut, atata tot. Fiecare padure are si uscaturile ei, asa si la noi in oras sunt niste masini aduse fix de la Remat Germania, nu tin cu nimeni...asta nu intelegi tu, ca port o discutie libera fara pica pe nimeni. Dar tu si inca cativa nu faceti decat sa amenintati oamenii pentru nimic. Si citeste bine ce am scris, nu am zis ca sunt numai pisici obosite, am zis ca am vazut 1/2 si la cum aratau, troncaneau masinile alea, sincer nu am sa impachetez impresia doar ca sa nu ma ameninti tu. E parerea mea, proasta, buna, subiectiva, obiectiva, e parerea mea si trebuie sa o respecti cum si eu iti respect parerea ta si nu o contest. Intelegi?

Respecta putin ceilalti user cum si ei te respecta pe tine. Si am sa incetez sa postez la comunitatea Neamt pentru ca vad ca orice spui ti se promite o amenintare.

Si stai linistit ca am sa merg la neamuri ori de cate ori o sa am ocazia..

Team salut, numai bine.
morpheusmaster is offline  
Old 29-10-09, 16:09   #155
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Smile Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Adi nu am jignit pe nimeni. Am zis ce am vazut, atata tot. Fiecare padure are si uscaturile ei, asa si la noi in oras sunt niste masini aduse fix de la Remat Germania, nu tin cu nimeni...asta nu intelegi tu, ca port o discutie libera fara pica pe nimeni. Dar tu si inca cativa nu faceti decat sa amenintati oamenii pentru nimic. Si citeste bine ce am scris, nu am zis ca sunt numai pisici obosite, am zis ca am vazut 1/2 si la cum aratau, troncaneau masinile alea, sincer nu am sa impachetez impresia doar ca sa nu ma ameninti tu. E parerea mea, proasta, buna, subiectiva, obiectiva, e parerea mea si trebuie sa o respecti cum si eu iti respect parerea ta si nu o contest. Intelegi?

Respecta putin ceilalti user cum si ei te respecta pe tine. Si am sa incetez sa postez la comunitatea Neamt pentru ca vad ca orice spui ti se promite o amenintare.

Si stai linistit ca am sa merg la neamuri ori de cate ori o sa am ocazia..

Team salut, numai bine.
omule eu nu am amenintat pe nimeni,si nu am motive sa amenint.Doar am dat cu parerea ,si poate ai observat ca nu am mai postat aici de 6 saptamani. nu postez decat cand cineva nu incape de anumiti prieteni ai mei . Numai bine si tie
ady_lkw is offline  
Old 29-10-09, 19:41   #156
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

Pacat ca multi posteaza numa cand se simt ATACATI! pOSTATI SI CEVA CONSTRUCTIV! nU PUTETI?
Ali_ump is offline  
Old 03-11-09, 17:35   #157
Lucian3003

Stage 3
 
Lucian3003's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 90
Default Re: Tārgu Neamţ

uitati fratilor aici ce meserie stie baiatu
https://www.4tuning.ro/poze/Masini-Tu...za-179112.html
Lucian3003 is offline  
Old 04-11-09, 13:38   #158
RyaN-
VW Driver

Stage 5
 
RyaN-'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 484
Member of:
[VW]
Default Re: Tārgu Neamţ

a facut-o din cutter
RyaN- is offline  
Old 06-11-09, 10:01   #159
Lucian3003

Stage 3
 
Lucian3003's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 90
Default Re: Tārgu Neamţ

oare peste spuma poliuretanica ce trebuie sa aplici ca sa nu se topeasca knd pui fibra?? inafara de scotch de hartie sau altele de genu
Lucian3003 is offline  
Old 08-11-09, 15:19   #160
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Tārgu Neamţ

http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-1.html

Targu neamt din nou in atentie BV Kenzo (KNZ)!

Last edited by Ali_ump; 08-11-09 at 18:10.
Ali_ump is offline  
Old 08-11-09, 18:07   #161
FLAME

Stage 5
 
FLAME's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 892
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Tārgu Neamţ

foarte frumoase masinile...bravo lui/lor
FLAME is offline  
Old 08-11-09, 18:07   #162
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Tārgu Neamţ

bravo lui...ceva cu bun gust...vorba lui Ali_ump :"BV KENZO"
valyh is offline  
Old 09-11-09, 14:42   #163
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by Lucian3003 View Post
uitati fratilor aici ce meserie stie baiatu
https://www.4tuning.ro/poze/Masini-Tu...za-179112.html
Stie, stie, dar pacat ca multi nu stiu sa aprecieze....ci numai invidia din ei
DarkDevil666 is offline  
Old 10-11-09, 09:57   #164
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: Tārgu Neamţ

decat sa va certati aiurea aici, mai bine faceti o intalnire, ceva organizat, tg neamt versus piatra neamt, cu prezentarea masinilor, sa vedem cine invinge
NT33EXE is offline  
Old 10-11-09, 16:58   #165
GabelloU

Stage 5
 
GabelloU's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 385
Default Re: Tārgu Neamţ

Quote:
Originally Posted by NT33EXE View Post
decat sa va certati aiurea aici, mai bine faceti o intalnire, ceva organizat, tg neamt versus piatra neamt, cu prezentarea masinilor, sa vedem cine invinge
Si juriul de unde sa fie?

Din Irak?
GabelloU is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -