Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-07, 08:32   #16
Fast_wheels

Stage 5
 
Fast_wheels's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 930
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Ramnicu Sarat

Da asa e deasta am zis k ai prelungire de fata p spate din cauza gti-ului sincer nu am mai vazut asa sau poate nu am mai vazut gti-ul vopsit si nu mi-a sarit in ochi....cat despre cel cu borla nu stiu ce sa zic
Fast_wheels is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 10:59   #17
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by Fast_wheels View Post
Da asa e deasta am zis k ai prelungire de fata p spate din cauza gti-ului sincer nu am mai vazut asa sau poate nu am mai vazut gti-ul vopsit si nu mi-a sarit in ochi....cat despre cel cu borla nu stiu ce sa zic
GTI-ul pe spate e facut din autocolant!!!Ai sa gasesti prelungirile mele la unu cu o dacie ca a mea numai ca e albastru metalizat.Are la numar MOL invata in liceu cu mine!!! Ori cum eu nu mai merg cu dacia dupa cum am mai zis si au vazut si cei din oras!! La vremea ei adika vara trecuta a fost super marfa nu cred ca aveam concurentza!!!Dar Dacia e dacie si nu prea mai merita!! Urmeaza in vara asta sa imi iau altceva daca incep munca!! Ma gandeam la un ursuletz ca nu are nimeni ceva la ce ma gandesc eu!!! Nici ala de la spalatorie de pe centru!!Astea sunt planurile mele si sper sa imi reuseasca ceva!!
__________________
Drakul ala mic ce iti face mereu din farurii in spate sa te dai la o parte!!!
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 11:01   #18
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Apropo am fost cu andrei de la Pompieri intr-o seara la tine pe la bloc!! Am vazut cielo tau e meserie!! sa il stapanesti santos si sa ai grija de el!!!Daca este ceva intri pe mess si mai vb si poate ne intalnim in seara asta pe jos ca ma lasat cablu de la ambreaj la renault!! (
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 11:58   #19
WGF
Dacia Driver

Stage 5
 
WGF's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 309
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Ramnicu Sarat

uitati o poza cu noua mea prelungire


PS.baietii fac parte din decor
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P27-05-07_18.32.jpg
Views:	275
Size:	361.4 KB
ID:	277497  
WGF is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:00   #20
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by WGF View Post
uitati o poza cu noua mea prelungire


PS.baietii fac parte din decor
O lasi alba???cum ai de gand ma sa o faci!! La mijloc dac ar fi decupata si pusa plasa ar sta bine???!! Vad ca si la tine e GTI-ul
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:05   #21
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Ba ia cautazi niste proiectoare pt a ta!!Si daca ai pune pe bara si 2 albastre pe prelungire de-alea micutze ti-ar mai ramane de pus un blitz pe ele!! Si te-ai scos!!! Stiu bugetul mic!!
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:10   #22
Fast_wheels

Stage 5
 
Fast_wheels's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 930
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Ramnicu Sarat

Mersi pentru urari Sebastian si ma bucur ca iti place masina mea.As vrea sa spun acelas lucru si eu despre a ta dar nu am vazut-o si pana atunci no comment
Fast_wheels is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:12   #23
WGF
Dacia Driver

Stage 5
 
WGF's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 309
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Ramnicu Sarat

poy prelungirea o voi face rosie......in cul masinii.......GTi-urile o sa sara d akolo inaintea vopsirii......iar q proiectoarele......kiar aveam in kp sa pun 2 din alea mici ovale in prelungire..........p kre le am
WGF is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:24   #24
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by WGF View Post
poy prelungirea o voi face rosie......in cul masinii.......GTi-urile o sa sara d akolo inaintea vopsirii......iar q proiectoarele......kiar aveam in kp sa pun 2 din alea mici ovale in prelungire..........p kre le am
Ma parca e prea mult Rosu pe masina aia!!!SI cred ca te-ai scos cu proiectoarele alea mici!!Daca ai mai lua si alea marii ar fi super!!!
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:45   #25
WGF
Dacia Driver

Stage 5
 
WGF's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 309
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Ramnicu Sarat

ma ai si u oleak dreptatea ta.......e oleak km mult rosu......da poate nsh in viitor sa trag capota in folie negru mat.........
WGF is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:48   #26
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by Fast_wheels View Post
Mersi pentru urari Sebastian si ma bucur ca iti place masina mea.As vrea sa spun acelas lucru si eu despre a ta dar nu am vazut-o si pana atunci no comment
Daci nici nu mai cred ca o vezi!!! Renaultul o sa ai ocazia!!! :P
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:51   #27
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Cool Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by WGF View Post
ma ai si u oleak dreptatea ta.......e oleak km mult rosu......da poate nsh in viitor sa trag capota in folie negru mat.........
Sa vezi u ce tragi de folie aia de pe capota cand o s a te vada Nika sau Popescu!!! Deja mi te vad cum te opreste la casa de cultura!!!!Eu te sfatuiesc sa te duci la ionizat gemurile sau daca iti permiti o folie autorizata Lumar sau 3M!! Nu e scump 120 de euro parca!!!
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 12:55   #28
WGF
Dacia Driver

Stage 5
 
WGF's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 309
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Ramnicu Sarat

pai ionizatu se afla si in planurile mele................da yo personal nu ma pot duce....................oricum..........dak stii p cineva kre se duce s ma anunti si p mn k sa i le dau si p ale mele.............bineinteles dak vrea sa mi le ia!
WGF is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 13:00   #29
s3bas71ans

Stage 3
 
s3bas71ans's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 82
Default Re: Ramnicu Sarat

Quote:
Originally Posted by WGF View Post
pai ionizatu se afla si in planurile mele................da yo personal nu ma pot duce....................oricum..........dak stii p cineva kre se duce s ma anunti si p mn k sa i le dau si p ale mele.............bineinteles dak vrea sa mi le ia!
Nu ti le ia nimeni iti garantez ca multa lume sa bulnagit unu cu altul!!! Pafa nu a vrut sa i le ia lui NKI si azi am vazut NKI cu geamuri Ionizate!! El a zis cum altzi lau refuzat asa refuza si el!! Prea multa bulangeala e pe la ramnic fata de alte orase unde te cunostii cu altzii!! Sa vad ce planuri se gasesc pt renault ca asi vrea sa le fac si eu!!Daca e sa le fac te anunt si le iau si pe ale tale!!! Dar sa pregatesti sa iti pui ciolofan in geamuri sau sa o bagi intr-un garaj!!
s3bas71ans is offline   Reply With Quote
Old 29-05-07, 13:14   #30
WGF
Dacia Driver

Stage 5
 
WGF's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 309
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[DAEWOO]
Default Re: Ramnicu Sarat

ai ft mare dreptate cu bulangeala..........nu are rost sa mai insir si yo.....oricum dak e nu este prbl d unde o sa tin masina..........k am garaj......la oreavu si o tin la garaj.....si yo l-am vazut p NKI d sambata q geamurile ionizate
WGF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -