Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 24-05-07 16:15

Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Cei din Ramnic sa se prezinte aici, stabilim si noi locuri de intalnire,un showoff 2,3 etc.Sa vedem cu ce sa ne mai laudam.Incep eu: "Bestia mea"
Intrebari...si va raspund cu mare placere...(fara secrete)

dj_poznasu 24-05-07 20:37

Re: Ramnicu Sarat
 
dap e o idee ff buna sa ne intalnim intr-un loc stabilit de mai multi pasionati de masini..:D si imi place bestia ta...sunt putine modificari la ea dar sunt de efect;)

Fast_wheels 24-05-07 20:41

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
Haide-ti cu tupeu....mai arata-ti si voi ce bestii posedati.Si vreau sa va prezint si "frumoasa" mea.K sa fie Frumoasa si Bestia.Frumoasa urmeaza sa ajunga k in ultima poza.:D

dj_poznasu 24-05-07 23:29

Re: Ramnicu Sarat
 
am sa pun si eu poze cu cele 2 tancuri ale mele:D...in maxim 2 zile:D ;)

WGF 24-05-07 23:54

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
uitati niste poze si cu a mea................doar c o skosesem din service

Fast_wheels 25-05-07 00:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Ceva imbunatatiri pe la ele aveti ??
Ultima mea achizitie BLITZURI :D

s3bas71ans 25-05-07 19:33

Re: Ramnicu Sarat
 
6 Attachment(s)
Sebu meu akum un an cand am luat permisul!!! Akum zace in garaj!!

s3bas71ans 25-05-07 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
Scuze pt proiectoarele sparte dar taicamiu cand o prindea ii spargea proiectoarele pe la tara si mai ales prelungirile!!! asa ca nu am mai luat altele!! Urma sa pun niste blitzuri pe ea si o alarma ca la rutier sa fac misto de aia din oras!!! Mai pun niste poze cu masinile cu care umblu eu mai mereu!! A si am pus vara trecuta pe ea toata folie si am dato jos Poze cum era se poate observa in prima poza seara avand numai pe laterale din spate si parasolarul de pe fata!!! Full arata mult mai misto dar deja ma luasera la ochii cu muzica!! :))) Nika si Popescu

s3bas71ans 25-05-07 19:41

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
Skoda e a lui fratemiu o iau cand o prind renaultul mai mereu cu el in oras si tico mai lucram pe el!!!Cine e din oras ma mai vazut si in dacia rosie SIR tot taxiu !!!

s3bas71ans 25-05-07 20:08

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Folia pe spate full si parasolarul,scuze dar abia kum am gasit poza asta!!!

Fast_wheels 28-05-07 14:54

Re: Ramnicu Sarat
 
Poznasule ai promis nishte poze cu tancurile tale :P.Eu acum trebuie sa bag si filmarea cu blitzurile .Bafta pe curand.....la o intalnire ceva de genu

WGF 28-05-07 16:41

Re: Ramnicu Sarat
 
@fast wheels-is criminale blitzurile...............prea tare frate
bogdane...........masina ta e klumea..........imi place...dar parerea mea e k ar da mult mai bn fara GTi-urile alea d akolo....hai k poate ne vedem diseara!!!

s3bas71ans 28-05-07 19:08

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by WGF (Post 922062)
@fast wheels-is criminale blitzurile...............prea tare frate
bogdane...........masina ta e klumea..........imi place...dar parerea mea e k ar da mult mai bn fara GTi-urile alea d akolo....hai k poate ne vedem diseara!!!

Care GTI-uri!!!! Eu mi-am facut masina cum imi place mie fara sa imi zica unu altul cum da bine sau nu!!!Fara suparare!!! Si asa akum zace in garaj!!!

Fast_wheels 29-05-07 00:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Sebastianee.....daca nu ma insel u ai prelungiri pe spate de fatza ?? La dacie.Te-am vazut azi prin oras...te cunosc asa din vedere....hy bafta si inainte la o intalnire.

s3bas71ans 29-05-07 09:00

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 922918)
Sebastianee.....daca nu ma insel u ai prelungiri pe spate de fatza ?? La dacie.Te-am vazut azi prin oras...te cunosc asa din vedere....hy bafta si inainte la o intalnire.

Cred ca nu vezi bine!!!Cum sa imi pun prelungire de fata pe spate!!! :)))))) Serios akum ma faci sa rad!!Cred ca te inseli din cauza GTI-ului!!!Si nu cred ca este vreo prelungire de fata sa se potriveasca pe spate!!!!Bafta si uite id meu daca vrei sa discutam(s3bas71ans)!! Si de intalniri sunt satulc a am vrut sa strang sambata seara cativa baietzi cu masinii sa mergem la buzau doar sa vedem ce este si sau *** toti pe ei de frica ca cine stie ce le face aia de akolo si ca au masinii puternice pt eii!! Mai clar ala cu Bora PIM(Drenzer) ii este frica de un oltcit ca cica doamne ar avea peste 100 de cp oltcitul,vai vai el cu 107 nu poate sa faca una de 100 si toate ziua se sparge prin oras cu masina!!


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2024 4Tuning