Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 02-03-12, 19:56   #1021
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by sorinake38 View Post
florin_andrey86 cred ca nu am gresit cu nimic facand postul de mai sus cu nr de tel
??
nu e problema asta, le poti spune, dar inainte de a le spune locatia, sa le zici "FARA SPECTACOL" ce-i care aduc oameni sunt direct responsabili cu ceea ce fac respectivi
__________________
Severin Racing Club - SRC - Creat din pasiune pentru stil si performanta!

florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-12, 19:59   #1022
sorinake38

Stage 2
 
sorinake38's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 66
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
nu e problema asta, le poti spune, dar inainte de a le spune locatia, sa le zici "FARA SPECTACOL" ce-i care aduc oameni sunt direct responsabili cu ceea ce fac respectivi
asta am inteles si eu si ma gandesc ,ca asa prin telefon o sa ne facem mai bine intelesi decat pe forum sa vedem cati vor veni
sorinake38 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-12, 21:03   #1023
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by sorinake38 View Post
asta am inteles si eu si ma gandesc ,ca asa prin telefon o sa ne facem mai bine intelesi decat pe forum sa vedem cati vor veni
sorinake te gasesc draci daca intarzi de la intalnire si de data asta cu ,care masina vi breacku sau seatu ?
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 02-03-12, 23:46   #1024
ovidiu89
VW Driver

Stage 5
 
ovidiu89's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 4,576
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Alternator View Post
Intr-un final ma prezint si eu cu pozele:







Ma bucur ca ti-au placut ledurile. hai cu permisu sa facem masina frumoasa:P
ovidiu89 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 19:53   #1025
aliyn21

Stage 4
 
aliyn21's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 186
Default Re: Drobeta Turnu Severin

baieti cum a fost la intalnire?
vreau niste poze
aliyn21 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 20:17   #1026
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

A fost foarte frumos,sa discutat tot ce tine legat de Club s-au impartit Cererile de inscriere in Club la fiecare dintre noi care vor sa adere,si la sfarsit la plecare a fost cel mai frumos Poze nu stiu daca s-au facut .Oricum era buna ideie sa facem ceva poze am fost destule masina....poate data viitoare
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 20:19   #1027
aliyn21

Stage 4
 
aliyn21's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 186
Default Re: Drobeta Turnu Severin

cam cate masini a ti fost?
aliyn21 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 20:24   #1028
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by aliyn21 View Post
cam cate masini a ti fost?
Aproximativ 16-17 din ce am numarat eu,sper sa nu ma insel ,daca uni din colegi prezenti,au tinut numaratoare sa ne zica ei cel mai probabil
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 20:26   #1029
aliyn21

Stage 4
 
aliyn21's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 186
Default Re: Drobeta Turnu Severin

e un numar destul de mare pt inceput,foarte bine
aliyn21 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-12, 20:39   #1030
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Trebuia sa fie mai multa lume prezenta dar unii dintre noi nu s-au simtit bine din cauza gripei,altii cu munca ....dar fiti linistiti...sunt mai multi pasionati dar inca nu sunt convinsi de seriozitatea noastra a tuturor....sunt convins ca in momentul in care clubul va lua amploare o sa apara mai multi doritori sa adere speram doar sa fie si ei seriosi ca noi....

P.S o intalnire reusita din toate punctele de vedere...de mult nu s-a mai intamplat asa,ma refer la faptul sa fim atatia oameni la un loc,pasnici,seriosi si dornici de lucruri frumoase....sincer mie incepuse sa imi fie dor de "activitate" la noi in oras.......sper sa reusim impreuna sa cladim un club respectabil si demn de lauda.....sa ne auzim de bine!!
__________________
Street Racer
Bavaria Motorsport
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 04-03-12, 11:28   #1031
ovidiu89
VW Driver

Stage 5
 
ovidiu89's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 4,576
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

S-a afisat calendarul competitional DRE pe 2012.

21/22 aprilie - Tulcea
20 mai - Arad - Drag & Jap fest
17 iun - Tulcea
15 iul - Oradea - Drag & Tuning Show
15/16 sep - Tulcea - Beast of East ( etapa nationala + internationala )
13 oct - Arad

Pe 20 mai ma gasiti la arad, deci daca vine cineva din severin poate sa ma anunte si ne intalnim
__________________
ovidiu89 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-12, 11:43   #1032
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by ovidiu89 View Post
S-a afisat calendarul competitional DRE pe 2012.

21/22 aprilie - Tulcea
20 mai - Arad - Drag & Jap fest
17 iun - Tulcea
15 iul - Oradea - Drag & Tuning Show
15/16 sep - Tulcea - Beast of East ( etapa nationala + internationala )
13 oct - Arad

Pe 20 mai ma gasiti la arad, deci daca vine cineva din severin poate sa ma anunte si ne intalnim
si asa vorbeam noi de "eventee"
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-12, 11:54   #1033
Grasu-bff

Stage 4
 
Grasu-bff's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 272
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
Trebuia sa fie mai multa lume prezenta dar unii dintre noi nu s-au simtit bine din cauza gripei,altii cu munca ....dar fiti linistiti...sunt mai multi pasionati dar inca nu sunt convinsi de seriozitatea noastra a tuturor....sunt convins ca in momentul in care clubul va lua amploare o sa apara mai multi doritori sa adere speram doar sa fie si ei seriosi ca noi....

P.S o intalnire reusita din toate punctele de vedere...de mult nu s-a mai intamplat asa,ma refer la faptul sa fim atatia oameni la un loc,pasnici,seriosi si dornici de lucruri frumoase....sincer mie incepuse sa imi fie dor de "activitate" la noi in oras.......sper sa reusim impreuna sa cladim un club respectabil si demn de lauda.....sa ne auzim de bine!!


mama grasule ce intelepciune si cata savoare si cat devotament ai in ceea ce scrii )) cred ca tu esti un fel de ``sf Petru`` al clubului )



as fi fost si eu tentat sa ader dar nu imi place semnnu clubului se refera la grupul vag ...si nu ma incanta treaba asta mai bine ii ziceati wopel club severin))

oricum felicitari ! si succes in continuare, va astept cu audi pe strada
Grasu-bff is offline   Reply With Quote
Old 04-03-12, 17:19   #1034
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Thumbs down Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Grasu-bff View Post
mama grasule ce intelepciune si cata savoare si cat devotament ai in ceea ce scrii )) cred ca tu esti un fel de ``sf Petru`` al clubului )



as fi fost si eu tentat sa ader dar nu imi place semnnu clubului se refera la grupul vag ...si nu ma incanta treaba asta mai bine ii ziceati wopel club severin))

oricum felicitari ! si succes in continuare, va astept cu audi pe strada
Ma scuzati domnul Alin...imi dati voie sa respir si eu acelasi aer cu Dvs?nu stiu de ce nu te abtii cu rautatile atata timp cat nimeni nu te-a mentionat in nici macar o propozitie...ce ai tu cu noi/clubul atata timp cat noi ne vedem de treaba noastra linistiti,nu criticam pe nimeni,nu iscam nici o rautate....imi place de tine sincer ca ai uitat cand aveai lada si bubuia muzica in ea si te dadeai si tu pasionat de "Ciuning" ca noi,acum de cand a ajuns sigla BMW si in Romania ne luam de lume si ne dam net superiori.....in fine nu vreau sa aprofundez prea mult subiectul asta...iti urez bafta in tot ceea ce faci si sper ca macar pe mine sa ma scoti din discutie ca eu personal nu am nimic cu tine....
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 04-03-12, 18:17   #1035
Grasu-bff

Stage 4
 
Grasu-bff's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 272
Default Re: Drobeta Turnu Severin

era prea multa armonie, ziceam sa imi bag si coada nu era cu rautate, pasionat sunt si acuma dar deocamdata sunt constient ca nu imi permit modificari si tunning, prefer sa ma abtin de la pasiunea de ``cheap tuning``

ps. frumoase vremurile cand eram mic si ma chinuiam cu lada aveam caneala si la unghiile de la picioare )) oricum te-am facut pe 1-a cu lada vs g4 tau mai tii mine

dupa parerea mea sunteti ok va urez ``succesuri `` numai realizari si impliniri, era o simpla parere chiar este un turometru de audi in marca clubului...
Grasu-bff is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -