Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-12, 23:27   #976
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by ovidiu89 View Post
Pe mine puteti conta in vacante, doar atunci sunt joia prin oras iar daca aveti nevoie de piese si orice altceva pentru masina vorbim si luam de pe ebay mai ieftin
mane, tu esti alaturi de noi sufleteste si asta e mai mult de cat suficient, daca-ti mai aduci aminte SRC-ul stabilise intalnirile sambata seara la orele 21 in mai multe locuri urmand ca la 20:50 toti membri sa primeasca sms cu locul de intalnire. acum ramane de vazut ce se stabileste si ce se hotaraste.
__________________
Severin Racing Club - SRC - Creat din pasiune pentru stil si performanta!

florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 23:38   #977
sorinake38

Stage 2
 
sorinake38's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 66
Thumbs up Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by MARY4N View Post
pot sa vin si eu..... ??
daca nu poti si chiar vrei ,facem in asa fel sa fi si tu prezent

Last edited by sorinake38; 21-02-12 at 00:05.
sorinake38 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 15:06   #978
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Deci a ramas ora 19:00 ? ne mai intalnim sau nu ?
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 15:16   #979
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by robby_sev View Post
Deci a ramas ora 19:00 ? ne mai intalnim sau nu ?
Eu unul vin....de aia am si intrat pe forum...sa nu cumva sa ramanem amanet ca vazui ca e meci la 8....repet EU VIN
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 15:29   #980
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
Eu unul vin....de aia am si intrat pe forum...sa nu cumva sa ramanem amanet ca vazui ca e meci la 8....repet EU VIN
tocmai de asta am intrebat si eu ))) ne vedem acolo prietenas
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 17:21   #981
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

cei care au zis ca vin vin,si eu sunt prezent la fel ca in fiecare joie seara
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 22:59   #982
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Parere personala:
-eu vreau sa fim organizati sa mergem la eventuri intr-un grup organizat nu sa facem propaganda la restul,ci sa ne vada si pe noi lumea ca pe ceva
-nu mergem sa ne dam in spectacol ,ci din contra sa ne punem si noi pe harta ca un oras cu potential si oameni pasionati de tuning
-sa ne purtam ca atare...sa ne adunam sub o sigla si sa ne respectam,ajutam si sprijinim..!
-sa avem drepturi egale,sa supunem la vot dorintele tuturor...
-daca nu cotizam nu o sa avem niciodata nimic,o sa ne intalnim prin parcari ca pana acum si nu o sa facem decat sa ne certam cu politia,intre noi si sa mancam seminte...
-cu banii stransi din cotizatii o sa inchiriem un sediu pt club...nu neaparat un garaj...ca in ziua cand va ploua sau va fi frig sa nu mai inghete ficatii in noi prin parcari...
si lista mai continua....asta imi doresc eu de la clubul pe care sper sa il cladim impreuna,ascultand dorintele tuturor si supunand la vot tot ceea ce este pentru si despre club!
__________________
Street Racer
Bavaria Motorsport
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 23:05   #983
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
Parere personala:
-eu vreau sa fim organizati sa mergem la eventuri intr-un grup organizat nu sa facem propaganda la restul,ci sa ne vada si pe noi lumea ca pe ceva
-nu mergem sa ne dam in spectacol ,ci din contra sa ne punem si noi pe harta ca un oras cu potential si oameni pasionati de tuning
-sa ne purtam ca atare...sa ne adunam sub o sigla si sa ne respectam,ajutam si sprijinim..!
-sa avem drepturi egale,sa supunem la vot dorintele tuturor...
-daca nu cotizam nu o sa avem niciodata nimic,o sa ne intalnim prin parcari ca pana acum si nu o sa facem decat sa ne certam cu politia,intre noi si sa mancam seminte...
-cu banii stransi din cotizatii o sa inchiriem un sediu pt club...nu neaparat un garaj...ca in ziua cand va ploua sau va fi frig sa nu mai inghete ficatii in noi prin parcari...
si lista mai continua....asta imi doresc eu de la clubul pe care sper sa il cladim impreuna,ascultand dorintele tuturor si supunand la vot tot ceea ce este pentru si despre club!
De foarte mult timp eu si inca cativa oameni incercam sa facem ceva in orasul asta pe cale legala,cu acte si cu tot ce presupune o asociatie sportiva(club auto)...daca nici de data asta nu se intampla nimic desi e a mia oara...eu ma las de sportul de a mai incarca,....raman la tuningul pe masinile mele si la o amintire placuta,la niste prietenii care s-au cladit in timp si o parere de rau despre ceea ce ar fi fost daca...!
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 23:08   #984
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
Parere personala:
-eu vreau sa fim organizati sa mergem la eventuri intr-un grup organizat nu sa facem propaganda la restul,ci sa ne vada si pe noi lumea ca pe ceva
-nu mergem sa ne dam in spectacol ,ci din contra sa ne punem si noi pe harta ca un oras cu potential si oameni pasionati de tuning
-sa ne purtam ca atare...sa ne adunam sub o sigla si sa ne respectam,ajutam si sprijinim..!
-sa avem drepturi egale,sa supunem la vot dorintele tuturor...
-daca nu cotizam nu o sa avem niciodata nimic,o sa ne intalnim prin parcari ca pana acum si nu o sa facem decat sa ne certam cu politia,intre noi si sa mancam seminte...
-cu banii stransi din cotizatii o sa inchiriem un sediu pt club...nu neaparat un garaj...ca in ziua cand va ploua sau va fi frig sa nu mai inghete ficatii in noi prin parcari...
si lista mai continua....asta imi doresc eu de la clubul pe care sper sa il cladim impreuna,ascultand dorintele tuturor si supunand la vot tot ceea ce este pentru si despre club!
de acord cu grasu, dar asa fiind vb pe cat mai scurt posibil:
NU CRED CA A INTELES NIMENI MESAJUL PE CARE AM VRUT SA-L TRANSMITEM, dar eu cu Gangstah suntem dispusi sa mergem sa stam de vb cu fiecare in parte, sa explicam ce vrem, cum vrem si ceea ce o sa fie
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 23:14   #985
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

https://www.youtube.com/watch?v=hHgUX...layer_embedded


asta seara v-am povestit de acest clip......
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 23:45   #986
sorinake38

Stage 2
 
sorinake38's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 66
Thumbs up Re: Drobeta Turnu Severin

foarte frumos clipul mersi chiar frumos
sorinake38 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-12, 00:15   #987
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Art.20 Conditii de intrare in club a membrilor activi:
- Varsta minima a membrilor este de 20 ani.
- Membrii clubului trebuie sa posede permisul de conducere de minim un an.
- Sa nu faca parte sub orice forma din orice alt club auto.
- Sa posede sau sa conduca un autoturism.
- Sa nu fi avut permisul de conducere anulat.

aste sunt conditiile prevazute in statutul clubului, in cazul ca o sa mai apara modificari o sa fiti anuntati
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-12, 01:30   #988
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
Art.20 Conditii de intrare in club a membrilor activi:
- Varsta minima a membrilor este de 20 ani.
- Membrii clubului trebuie sa posede permisul de conducere de minim un an.
- Sa nu faca parte sub orice forma din orice alt club auto.
- Sa posede sau sa conduca un autoturism.
- Sa nu fi avut permisul de conducere anulat.

aste sunt conditiile prevazute in statutul clubului, in cazul ca o sa mai apara modificari o sa fiti anuntati
Art. 21 Se citeste Regulamentul existent al clubului si dupa parerea mea cine are ceva de adaugat sau vreo nelamurire sa o ridice la fileu spre a fi discutata si rezolvata....si ca orice grupare care pune accent pe noii membrii cat si pe actualii se adopta de comun acord si supus la vot un regulament cu care sa fie de acord toata lumea(adica toti membrii seriosi care isi platesc cotizatiile lunare si totodata contribuie la imbunatatirea fenomenului tuning in Dr Tr Severin)........gata ca sunt satul de vorba......vreau sa vad si fapte....vrea cineva sa fim un club in adevaratul sens al cuvantului sau ramanem fiecare la culorile lui,intr-un club fictiv sau intr-unul adevarat si continuam sa ne intalnim prin parcari si prin trafic???
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 24-02-12, 09:10   #989
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
Art. 21 Se citeste Regulamentul existent al clubului si .si ca orice grupare care pune accent pe noii membrii cat si pe actualii se adopta de comun acord si supus la vot un regulament cu care sa fie de acord toata lumea(adica toti membrii seriosi care isi platesc cotizatiile lunare si totodata contribuie la imbunatatirea fenomenului tuning in Dr Tr Severin)........
nu se modifica asa usor un statul si nici la ideea fiecaruia, daca suntem constanti ca pe o perioada de cel putin un an, ne putem permit modificare statutului
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 24-02-12, 11:18   #990
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
nu se modifica asa usor un statul si nici la ideea fiecaruia, daca suntem constanti ca pe o perioada de cel putin un an, ne putem permit modificare statutului
asta vroiam si eu sa zic....mai intai seriozitate si respect si de abia dupa aia pretentii!
Gangstah is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -