Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-11, 18:14   #1
florin_nms

Stage 2
 
florin_nms's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 29
Default Protest rovignieta

Salutare la toata lumea
Sunt unul dintre cei care ca multi altii dintre Romanii care circula mult pe drumurile patriei detin rovignieta pe un an de zile. De la inceputul anului pana astazi am reusit sa rup 3 jante, 2 cauciucuri, bucse, amortizoare,pivoti si nu in ultimul rand multi nervi.
Propunerea mea este urmatoarea!
Sa stabilim o data fixa in care sa ne intalnim toti cei care avem jante indoite,rupte la fel si anvelope pe care sa le depunem in mod organizat si in liniste in fata primariei, si CNADNR. Banuiesc ca daca acest lucru se face in toata tara simultan atunci va fi de efect sper eu.
Cu datul in judecata nu prea merge deoarece nesimtitii te pun sa vii cu 10.000 de probe pentru a tegiversa dosarele.
E timpul sa facem ceva.
Astept propuneri din partea voastra si rog si adminii sa ma ajute in cazul in care vreti sa facem ceva.
Vreau sa mentionez faptul ca nu vreau si recomand totodata sa nu incalcam spatiul privat al institutiei sau sa recurgem la fapte ce contravin legii.
Bafta tuturor
Florin
florin_nms is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -