Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 13-05-07, 22:57   #1
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Alexandria

Cine este pt infintzarea unei comunitatzi in Alexandria? yo spun k ar fi cazul...
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 15-05-07, 15:10   #2
AlinD

Stage 2
 
AlinD's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 30
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Alexandria

Nu cred ca o sa gasesti destui...si mai ales ca majoritatea tineretului care poseda carnet vor pleca din Alexandria la facultate in alte orase mari, unde exista deja comunitati. Dar mergem peste ei in bucuresti asa din cand in cand, de ex sambata asta
AlinD is offline   Reply With Quote
Old 19-05-07, 13:18   #3
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

de gasit, gasim, yo deja am 3 prieteni care vor sa se implice, si pana la urma dak alexandreni astea vor sa vada ceva spectacol in oras ar trebui sa se implice....k de este resedintza de judetz, au inceput altzi din turnu, rosiori sa fak pasul si nu il facem noi, ar fi pacat
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 19-05-07, 14:02   #4
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

care mai este de prin zona? alexandreni ceva?
[IMG][/IMG]
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 14:28   #5
VevePatron

Stage 1
 
VevePatron's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 24
Default Re: Alexandria

hai k poate vin si yo azi, dar nu prea curge apa la robinet ... )
VevePatron is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 14:58   #6
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

ok atunci ne gasim pe acolo....intre 15 - 16...yo ajung acolo, sa discutam, k de treb sa facem un parteneriat
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 17:17   #7
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

bai ce facetzi mah....spunetzi k venitzi si canci...nu apare niciunul...yo am fost acolo cu patru masini 4 dacii, si le-am carjit de le-au sarit capacele si pe langa astea ne-am mai ales si cu o treapta a 3 a care nu mai intra si un cablu de aceleratie rupt...va spun astea asa k sa va facetzi o idee k avem si noi ceva de spus si vrem sa facem ceva, poate sambata viitoare ne vom intalni dar pe la 19:00 asa
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 22-06-07, 17:22   #8
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

sapt asta facem o intalnire pe platforma, cine se mai baga, care mai este pe ici, aviz celor care sunt din zona si stau pe furum toata ziua si nu se implica -- mutatziva carutzele de pe platforma dak statzi degeaba, yo carjesc masina mai zilnic aici si voi statzi si va uitatzi, nu mai udatzi chilotzei fetitzelor prin padure si aratatzile ca suntetzi macio si da-ti frau hergheliei de magari, cu respect ANONIMU
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 20:28   #9
AlinD

Stage 2
 
AlinD's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 30
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Alexandria

prezent, seara.
AlinD is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 00:16   #10
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

hei ce se intampla....cei din Alexandria au fugit dupa forum?.....haidetzi fratzilor imiplicatziva si voi in conversatzii k doar asa putem face o comunitate aici, numai bine too all
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 21-10-07, 14:21   #11
Dj_Liberty

Stock
 
Dj_Liberty's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 5
Default Re: Alexandria

Inca nu am carnet....peste o spt incep scoala....dar de indata ce-l voi avea, voi fi prezent...pana atunci, poate vin cu niste prieteni.
Dj_Liberty is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 19:53   #12
DacToa

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 42
Default Re: Alexandria

eu as fi de acord sa infintam unul ... am masina dar nu am carnet acum o luna am dat si am picat cu 21 ... iar vineri acum pe 16 am examen iar sper ca daca voi lua carnetul sa ne putem intalni discuta etc. hai sustine ti ma si pe mine pt vineri ..
DacToa is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 20:00   #13
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Alexandria

bafta.......si mai strangeti si voi baieti care vor sa se implice si bagatii cu forta pe forum (glumeam)......si ceva poze cu masini tunate de prin alexandria sa postati pe aici am sa incerc si yo sa aduc ceva sapt viitoare
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 12-11-07, 20:03   #14
DacToa

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 42
Default Re: Alexandria

am aici niste vecini care toata ziua tocesc caucucurile la masini ... si eu pe langa ei ma oftic ca nu am carnet cu masinia stiu sa merf perfect nu e problema dar carnetul asta .... sper ca vineri sa il iau si sa infintam si noi un club in teleorman ... poze cu masini ce sa pun .. poate il sti pe codrea ala cu SLK-ul tunat
DacToa is offline   Reply With Quote
Old 19-02-08, 09:57   #15
AndrewSmith

Stage 2
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Default Re: Alexandria

Quote:
Originally Posted by TR_00_ANN View Post
Cine este pt infintzarea unei comunitatzi in Alexandria? yo spun k ar fi cazul...
Chestia am incercat'o si eu cu ceva timp in urma, dar nu e cazu in Alexandria..(parerea mea), n-ai cu cine..numai "baieti cu masini" care se cred "racers" pt simplu fapt ca parcheaza masina la platforma la " o samanta ".
Poate noua generatie de plasticuri, va aduce o schimbare in Alexandria City

Si inca ceva..aveti mare grija la gaborii aia care umbla in loganurile alea blank, eu m-am ars de cateva ori (pentru cateva luni bune).

Bafta!
AndrewSmith is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -