Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-05-07, 15:35   #721
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Wink Re: Alba Iulia

silentBMW,ii buna ideea,noi ne adunam acolo pt k nu aveam idei unde sa mergem daca tu zici ca mai ai prieteni care ar fi de acord sa facem un club pai atunci hai sa ne intalnim
__________________
Honda Civic EG3
bogdan100 is offline  
Old 24-05-07, 22:53   #722
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

noi ne adunam de obicei duminica la 4-5 dupa masa. stiam ca la catedrala mai e un loc de intalnire, dar pentru ca am inceput intr-un loc, am ramas acolo in virtutea inertiei. cred...
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 25-05-07, 18:44   #723
silentBMW

Stage 3
 
silentBMW's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 133
Wink ...

lasati numerele de telefoane si am sa va anunt cand ajung in alba iulia...momentan sunt in arad...ca sunt aici la faculta...
silentBMW is offline  
Old 26-05-07, 17:00   #724
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

ce facem maine? la ce ora ne intalnim?
hoinar is offline  
Old 26-05-07, 17:19   #725
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

nu stiu daca ne mai int...cum o zis si laura cred ca treaba cu clubul pica,nu?am vb si cu banditu vineri,o zis k nu mai intra aici pe forum deloc...
bogdan100 is offline  
Old 26-05-07, 20:14   #726
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

eu nu stiu daca pica treaba cu clubul. eu vreau sa-l facem. daca stefan nu mai vrea sa mai intre aici asta inseamna ca nu mai facem clubul? nu vad logica. eu nu m-am chinuit pe degeaba sa fac statutul ala. chiar nu am de gand sa renunt. forumul e una si clubul e cu totul altceva.
hoinar is offline  
Old 26-05-07, 20:57   #727
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
dupa cum stiti eu nu am cum sa mai fiu cu voi alaturi ... datorita unor mentalitati ... ciudate ... unor ganduri puse aiurea pe masa ... si asa ... s-a incheat tot
vrea sa va rog ... sa nu`mi purtati pik...promit solemnt deficare data knd o sa ajung in alba ... o sa va sun ... promit
Eu atat am avut de spus
__________________
Ti se pare mare consumul tau ? Calculeazal---->

Last edited by riv_gms; 26-05-07 at 21:00.
riv_gms is offline  
Old 26-05-07, 23:44   #728
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by gms-ul View Post
vrea sa va rog ... sa nu`mi purtati pik...promit solemnt deficare data knd o sa ajung in alba ... o sa va sun ... promit
Eu atat am avut de spus
nu de tine era vorba, stefane, ci de banditu daca pe amandoi va cheama la fel.. mie imi pare rau ca nu am reusit niciodata sa ne vedem. sa fi venit macar la una din intalnirile noastre. sper ca data viitoare cand poti veni in alba sa-mi dai un semn sa ne vedem. bafta in tot ce faci!
hoinar is offline  
Old 27-05-07, 14:32   #729
silentBMW

Stage 3
 
silentBMW's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 133
Default Re: Alba Iulia

dar zicetimi si voi ce trebuie facut pt clubul ala...ca din cate vad numa despre asta vb...ziceti ca sa va ajut si eu cum pot...in primul rand daca e vorba de club membri sunt...am o gramada de preteni care vor sa intre in club...asa ca explicati si mie ce e de facut
silentBMW is offline  
Old 27-05-07, 15:10   #730
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silentBMW View Post
dar zicetimi si voi ce trebuie facut pt clubul ala...ca din cate vad numa despre asta vb...ziceti ca sa va ajut si eu cum pot...in primul rand daca e vorba de club membri sunt...am o gramada de preteni care vor sa intre in club...asa ca explicati si mie ce e de facut
mai intai trebuie constituit clubul ca persoana juridica de tip organizatie non profit. se face rezervare de nume, se depun actul contitutiv si statutul, se varsa capitalul, etc. e o provedura asemenatoare cu constituirea la firme. putin insa mai greoaie decat aceasta. urmeaza niste afilieri. in fine. destul de mult de lucru si timp de alocat.
hoinar is offline  
Old 27-05-07, 18:18   #731
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

chiar nu mai vad rostu' la topicul asta............am fost singur la OMV!.....nici macar un tel ceva!...de la nimeni,......pacat dar asta este!!
silk' is offline  
Old 27-05-07, 19:32   #732
silentBMW

Stage 3
 
silentBMW's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 133
Default sal

pai hai nu va mai certati in lagatura cu asta...amanati asa zisele intalniri din omv pana cand vine eu de la arad...si atunci ne vom intelege unde sa ne adunam mai multi...ca am sa mai chem si niste prieten care sunt interesati de club...aveti rabdare...si in legatura ce mai trebuie facut ca sa fie in regula vb cu mama ca se stie bine in domeniul asta...eu sunt un amarat de stomatolog
silentBMW is offline  
Old 27-05-07, 23:16   #733
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

adi, imi cer scuze daca asteptai un semn de la mine. poate trebuia sa te sun eu. am scris ieri pe mess la toti despre intalnire. era scris si aici (tot de mine) zilele trecute. nimeni nimic. nu ma scuz. aveam foarte mult de lucru azi, dar puteam face o mica pauza sa vin. insa asa...

nu am fost pana acuma in postura de organizator. dar pentru ca vad ca nimeni nu zice nimic si nu se agita, ci asteapta ceva de la ceilalti, ma simt dator sa iau putin initiativa. banditu a zis ca nu mai intra aici, si as fi asteptat, totusi, sa fie putin mai energic

1. hai sa rezolvam odata problema sectiunii. pana acuma s-a propus bogdan si baditu' (si el a ramas deoarece stefan zice ca se retrage). daca nu suna naspa, ma propun si pe mine deci acum avem 2 propuneri

1. bogdan100
2. hoinar

dam drumul la vot pana duminica viitoare. va rog toti cei care intrati sa votati. ar fi fost bine sa poata sa fie doi moderatori (din motive evidente). poate se rezolva si asa.

2. cu clubul am spus mai devreme si o repet: eu nu vreau sa renunt. si vreau sa ma implic mai mult in organizare. ii rog pe toti (inclusiv pe banditu' - nu scapa el asa usor ) sa faca un efort si sa vina saptamana viitoare la intalnire. vreau ca atunci sa stabilim cine ce are de facut. si sa-i dam drumul odata. toti cei care doresc sa ajute sau sa fie alaturi sunt bine veniti.
hoinar is offline  
Old 27-05-07, 23:24   #734
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

evident, lista ramane deschisa si pentru alte propuneri. haideti sa rezolvam treaba asta pana duminica viitoare. sa putem avea macar sectiunea aici.
hoinar is offline  
Old 28-05-07, 15:21   #735
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Cool Re: Alba Iulia

eu nu ma retrag...dar ceva in alba imi ramane totusi ... ... ...
nu o sa ma rettrag acuma k este masina si de firma poate o sa permit mai multe ) no coommennntt .... particip si eu la ....
pot sa fiu si eu prezent pt k stau km tot timpul la birou si monitorizez tot ce se poate... dak nu sunt prea bagaret.....
riv_gms is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -