Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-04-07, 22:23   #571
serifu_gun

Stage 2
 
serifu_gun's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
Default Re: Alba Iulia

sambata seara dc se poate eu am de lucru mult sau daca nu ramanem pe duminica?banditule te provoc dar numai seara.
serifu_gun is offline  
Old 10-04-07, 23:21   #572
ghostdog

Stage 2
 
ghostdog's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 56
Default Re: Alba Iulia

a inebunit lupul)se vede ca am iesit diin post...
ghostdog is offline  
Old 10-04-07, 23:49   #573
ghostdog

Stage 2
 
ghostdog's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 56
Cool Re: Alba Iulia

sa ne hotaram odata cu adunarea...multa lume e dezinformata..sa dam drumul la club.a INVIAT si HRISTOS dar clubul nostru e tot mort..!!doamne ajuta!!)
ghostdog is offline  
Old 11-04-07, 08:59   #574
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by serifu_gun View Post
sambata seara dc se poate eu am de lucru mult sau daca nu ramanem pe duminica?banditule te provoc dar numai seara.
hmmm mai vrei o sansa ???
ab79fly is offline  
Old 11-04-07, 09:18   #575
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

cred ca ramanem cel mai bine cu intalnirea pe duminica. sambata o sa fiu plecat din alba. am inteles ca si dom' presedinte. ramanem pe duminica in acelasi loc la aceeasi ora. numai fondatorii. sper sa fie ultima adunare in cerc restrans. si de sapt viitoare sa ne intalnim cu totii. nu ne ascundem de nimeni insa mai avem de definitivat o serie de probleme organizatorice.

mama ei de liniuta... tot dau ture prin oras si nu vad pe nimeni... in afara de lambo galardo... da' pe ala nu-l cunosc o fi si plecat din alba...
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 11-04-07, 13:47   #576
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
cred ca ramanem cel mai bine cu intalnirea pe duminica. sambata o sa fiu plecat din alba. am inteles ca si dom' presedinte. ramanem pe duminica in acelasi loc la aceeasi ora. numai fondatorii. sper sa fie ultima adunare in cerc restrans. si de sapt viitoare sa ne intalnim cu totii. nu ne ascundem de nimeni insa mai avem de definitivat o serie de probleme organizatorice.

mama ei de liniuta... tot dau ture prin oras si nu vad pe nimeni... in afara de lambo galardo... da' pe ala nu-l cunosc o fi si plecat din alba...
zi unde esti ca vin eu ... dar o dam in afara orashului sa nu sparg vreun geam cu tobele ...
ab79fly is offline  
Old 11-04-07, 14:09   #577
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

prin petrom, pe acolo... cum de nu ne-am vazut? faina calibra ai... sa iti traiasca!
hoinar is offline  
Old 11-04-07, 16:59   #578
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

vreau ... si eu ceva ....de 150 cp
riv_gms is offline  
Old 11-04-07, 17:29   #579
ghostdog

Stage 2
 
ghostdog's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 56
Default Re: Alba Iulia

deci pe duminica.asa sa fie..!!
ghostdog is offline  
Old 11-04-07, 19:12   #580
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

hmmm ce calibra mey!?? ti ai luat alta masina????
bogdan100 is offline  
Old 12-04-07, 00:05   #581
serifu_gun

Stage 2
 
serifu_gun's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
Default Re: Alba Iulia

pai stiu mai stefane ca mie era sa-mi spargi geamul la saab dar si urechile mele si a lu domnu mecanicu tau.lasa sa vad poate vin sambata seara si ne raliem un pic
serifu_gun is offline  
Old 12-04-07, 01:20   #582
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

mai deci duminica ne intalnim?? sa stiu si eu puii mei ca am ratat celelalte adunari...nu`mi trageti clanta cu adunarea asta)))))
Narcys_dj is offline  
Old 12-04-07, 09:53   #583
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

da, man. duminica la ora 17:00. ca de obicei, in OMV. cine nu vine, l-am exmatriculat
hoinar is offline  
Old 12-04-07, 10:01   #584
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

helloooooooo ce masina are stefan akm? si-o schimbat manta?
bogdan100 is offline  
Old 12-04-07, 12:47   #585
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

bah, sunt iritat rau de tot. toata lumea toata ziua numa' de liniute si cerculete vorbeste. no ia sa va vad acuma: care face un dreptunghi?
hoinar is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -