cred ca ramanem cel mai bine cu intalnirea pe duminica. sambata o sa fiu plecat din alba. am inteles ca si dom' presedinte.

ramanem pe duminica in acelasi loc la aceeasi ora. numai fondatorii. sper sa fie ultima adunare in cerc restrans. si de sapt viitoare sa ne intalnim cu totii. nu ne ascundem de nimeni

insa mai avem de definitivat o serie de probleme organizatorice.
mama ei de liniuta... tot dau ture prin oras si nu vad pe nimeni... in afara de lambo galardo... da' pe ala nu-l cunosc

o fi si plecat din alba...